ارزهای دیجیتال

با وجود تبلیغات رسانه‌های اجتماعی، حجم TRON و ارزش بازار کاهش یافت

بر اساس گزارش های خبری اخیر، ترون (TRX) از نظر بهره وری انرژی از هر دو بیت کوین و اتریوم بهتر عمل کرد.

  • سلطه اجتماعی TRX افزایش یافت
  • قیمت TRX 2.97 درصد کاهش یافت
  • روندهای آینده نشان می دهد که TRX بیشتر سقوط خواهد کرد

در مقایسه با بیت کوین، ترون 99.9 درصد انرژی کمتری مصرف می کند (فقط 162868 کیلووات ساعت). استخراج کریپتو به عنوان یک موضوع اصلی در جلسه اخیر، تبلیغاتی برای ترون بوده است.

Tron DAO اخیراً پیوندی به یک پست وبلاگی در توییتر منتشر کرده است که در آن به‌روزرسانی برخی از معیارهای زنجیره‌ای خود را ارائه کرده و پیروان خود را از توسعه هیجان‌انگیز آگاه کرده است.

ظاهرا تعداد اکانت های اضافه شده افزایش یافته است و قد ترون از 43.61 میلیون فراتر رفته است. طبق پست وبلاگ، ترون بیش از 971880 حساب در این هفته اضافه کرد.

مطابق با CoinMarketCapقیمت TRX تا زمان انتشار 2.97 درصد کاهش یافته است یا در 0.06347 دلار معامله می شود.

به نظر می رسد که سکه TRON به سرعت در حال گسترش است، همانطور که با جهش در معاملات و TVL دیده می شود. اگرچه موج های پراکنده ای وجود داشته است، معیار تسلط اجتماعی آن ثابت مانده است.

کاهش TRX از نظر حجم بازار

با وجود این واقعیت که همه چیز در جبهه رسانه های اجتماعی به نظر می رسد، همه چیز آفتاب و گل رز برای TRX نیست.

از ماه می، روند کاهشی هم در حجم و هم در ارزش بازار وجود داشته است. علاوه بر این، متریک حجم ترون نوسانات شدیدی را تجربه کرده است.

سطح فعالیت های توسعه نیز به میزان ناشناخته ای کاهش یافته است. این ممکن است نشانه‌ای از این باشد که فناوری Tron به زودی شاهد پیشرفت‌ها یا پیشرفت‌های قابل توجهی نخواهد بود.

با این حال، به نظر می رسد که مزایا و معایب Tron در تضاد مستمر با یکدیگر باشد. با این حال، در قاب میکرو، قیمت نوسانات مشابهی را نشان نداده است.

Chart from TradingView.com

نکات اکشن قیمت TRX در فال صعودی

TRX Future مقاومت 0.071 دلاری و سطوح حمایت 0.063 دلاری مدتی است که بیشتر بر روند قیمت TRX تأثیر گذاشته است. با این وجود، در چند وقت اخیر، قیمت از سطح مقاومت 0.063 دلار فراتر رفت. با این وجود، بهبود یافته است.

خط وسط باندهای بولینگر در 30 اوت توسط TRX در بالا معامله می شد. ممکن است به عنوان یک فال صعودی تعبیر شود. تماشای اینکه آیا TRX بتواند بر مقاومت فوری خود غلبه کند و به صعود خود ادامه دهد، جالب خواهد بود.

روند قیمت آتی TRX توسط نمودار فنی هفتگی نشان داده شده است. نزدیک به 0.1 دلار، حرکت صعودی ترون ممکن است متوقف شود. این سکه در حال حاضر در حدود 0.03 دلار پشتیبانی می شود. در نمودار روزانه، این دارایی نزدیک به 0.069 دلار با ضرر 2.07 معامله می شود.

قیمت دارایی در حال حاضر زیر هر دو میانگین متحرک روزانه 50 و 100 معامله می شود. در صورتی که قیمت دارایی از 100 DMA عبور کند، اوج های جدید آینده امکان پذیر است.

JmwNYnkR

BTC total market cap at $5.8 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from AAX Academy, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا