ارزهای دیجیتال

با وجود آشفتگی بازار، چند ضلعی به ساخت خود ادامه می دهد. در اینجا سطوحی برای تماشا وجود دارد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

  • قیمت MATIC در میان آشفتگی بازار نمی تواند حفظ شود زیرا قیمت با یک حرکت محدود به محدوده حمایتی خود به منطقه حمایت کلیدی خود باز می گردد.
  • قیمت MATIC پس از یک روند نزولی با وضعیت فعلی بازار به قدرت خود ادامه می دهد، زیرا اوضاع برای اکثر معامله گران و سرمایه گذاران نامشخص به نظر می رسد.
  • قیمت MATIC همچنان در بازه‌های زمانی روزانه 0.75 دلار باقی می‌ماند زیرا هدف قیمت برای جهش بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 (EMA) است.

قیمت Polygon (MATIC) در هفته‌های اخیر عملکرد برجسته‌ای داشته است و از پایین‌ترین قیمت 0.85 دلار به بالاترین سطح 1.3 دلار رسیده است، قبل از اینکه به دلیل وضعیت فعلی بازار که بر اکثر پروژه‌های رمزنگاری تأثیر گذاشته است، با رد شدن مواجه شود. پس از انتشار اخباری مبنی بر عدم تصاحب FTX و ورشکستگی شرکت بایننس، بازار کریپتو شاهد تغییرات شدیدی در احساسات بوده است، زیرا Polygon (MATIC) و قیمت سایر آلتکوین ها برای بقا در حال مبارزه هستند. ماه های گذشته شاهد افزایش قیمت بیشتر آلتکوین ها بودیم زیرا بسیاری از آنها بیش از 200 درصد سود تولید کردند و بسیاری امیدوار بودند که بازیابی بیشتر شود. با این حال، این انتظارات به دلیل عدم اطمینان پیرامون بازار کریپتو کوتاه شد و باعث ترس زیادی در مورد اینکه بازار به کجا می رود، منجر شد. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی (MATIC) در نمودار هفتگی

فضای کریپتو در چند روز گذشته شاهد تلاطم های زیادی بوده است، به طوری که بسیاری از آلتکوین ها پس از از دست دادن پشتیبانی کلیدی که کاهش قیمت را متوقف می کرد، در تلاش برای نشان دادن قدرت هستند.

بلاتکلیفی فعلی بازار باعث شده است که معامله گران و سرمایه گذاران برای خرید آلتکوین ها تردید داشته باشند، زیرا هیچ تضمینی وجود ندارد که ارزش آنها به این زودی افزایش یابد.

اخبار مربوط به قرار گرفتن سایر صرافی ها در ترکیب حماسه FTX، نگرانی های بیشتری را ایجاد کرده است زیرا بسیاری از سرمایه گذاران و معامله گران از سرمایه گذاری در برخی پروژه ها اجتناب می کنند. این را نمی توان در مورد MATIC گفت، زیرا بسیاری از سرمایه گذاران و معامله گران همچنان علاقه زیادی به این پروژه نشان می دهند.

قیمت MATIC قبل از جهش از این منطقه به پایین‌ترین سطح هفتگی 0.77 دلار کاهش یافت، که قدرت بزرگی را به منطقه 0.97 دلار نشان داد زیرا قیمت قصد دارد به بالاترین سطح برسد. قیمت MATIC باید بالای 0.75 دلار باشد تا از رفتن به منطقه پایین‌تر جلوگیری شود.

مقاومت هفتگی برای قیمت MATIC – 1 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت MATIC – 0.75 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت MATIC در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه MATIC | منبع: MATICUSDT در Tradingview.com

قیمت MATIC در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی قوی باقی می ماند زیرا قیمت پس از جهش از منطقه 0.95 دلار بالای حمایت 0.8 دلار معامله می شود.

اگر قیمت MATIC به بالای 1 دلار برسد، می توانیم شاهد افزایش قیمت MATIC باشیم. شکستن زیر منطقه 0.75 دلار منجر به فروش بیشتر برای MATIC با احتمال روند قیمت به منطقه 0.6 دلار می شود.

مقاومت روزانه برای قیمت MATIC – 1 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت MATIC – 0.75 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا