ارزهای دیجیتال

با نزدیک شدن شبکه به نقطه عطف دیگری، پیش‌بینی قیمت اتریوم همچنان صعودی است

اتریوم طی ماه گذشته پیروز پس از پیروزی ثبت شده است. اگر در قیمت خود یک برد نیست، آنگاه گام دیگری به جلو در حرکت آن به سمت اثبات شبکه سهام است. این نقاط عطف عمده در سراسر جامعه آن طنین انداز شده است و احساسات صعودی را در میان حتی بدبین ترین سرمایه گذاران برانگیخته است. اکنون، نقطه عطف دیگری که برای شبکه در حال حرکت است، چیزهای بهتری را در آینده نوید می دهد.

سرمایه گذاری به 13.3 میلیون ETH نزدیک می شود

مقدار ETH سهام در شبکه همچنان به شدت در حال افزایش است. اولین گره اعتبار سنجی بیش از یک سال پیش تنظیم شد و از آن زمان تاکنون هزاران اعتبارسنجی به این تلاش پیوسته اند. در طول مسیر، نقاط عطف مختلفی اتفاق افتاده است که اتریوم به سمت دیگری حرکت می کند.

چندی پیش، تعداد کل اتریوم که پیش از ادغام در معرض خطر بود، به بیش از 10 درصد از کل عرضه آن افزایش یافته بود. اکنون، با افزایش اخیر و پیش بینی ادغام، ETH بیشتری در خطر است. این باعث شده است که تعداد کل سهام ETH به تقریباً 13.3 میلیون برسد. این بدان معناست که اتریوم بسیار نزدیک است که 11 درصد از کل عرضه خود را از گردش خارج کند. با قیمت های فعلی، این بیش از 25 میلیارد دلار است که تاکنون در این قرارداد نقش بسته است.

ETH trading above $1,900 | Source: ETHUSD on TradingView.com

در حال حاضر، این بالاترین میزانی نیست که ارزش دلاری اتریوم در معرض خطر بوده است، اما با توجه به اینکه قیمت اتریوم بیش از 50 درصد نسبت به بالاترین حد خود کاهش یافته است، به این نکته کمک می‌کند که چقدر ارزش دلاری را مشخص کنیم. در حال حاضر شرط بندی شده است.

احساسات صعودی اتریوم رشد می کند

احساسات صعودی در اتریوم اکنون در یکی از بالاترین سطوحی است که تاکنون بوده است. با نزدیک شدن به ادغام، پیش بینی ها به سطوح اوج نزدیک می شوند. این امر باعث شده است که سرمایه گذاران توکن هایی را پیش از آنچه که یکی از مهم ترین ارتقاها در تاریخ فضای کریپتو خواهد بود جمع آوری کنند.

همچنین شایان ذکر است که دارایی دیجیتال تنها در هفته گذشته دو رقمی شده است. این بهبود باعث شده است که چندین نقطه مقاومت را شکست دهد و به بالای 1900 دلار برسد. نتیجه این انباشت بیشتر است که همچنان باعث بالا رفتن آسمان قیمت می شود.

در حال حاضر، تنها مقاومت قابل توجه برای دارایی دیجیتال 2000 دلار است، قیمتی که گاوها به دنبال آن هستند. شکست بیش از این، دارایی دیجیتال را به سمت 2500 دلار افزایش می دهد و مهمترین مقاومت در 2250 دلار است.

Featured image from Coinmarketcap, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای اطلاعات بازار، به‌روزرسانی‌ها و توییت‌های خنده‌دار گاه به گاه…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا