ارزهای دیجیتال

با قرمز شدن بازار، تسلط بیت کوین افزایش می یابد، این برای آلت کوین ها چه معنایی دارد؟

  • قیمت BTC.D افزایش می یابد زیرا آلت کوین ها روز خونینی را در کریپتو متحمل می شوند.
  • BTC.D تلاش می کند تا بالاتر از میانگین متحرک نمایی 8 و 20 روزه باشد زیرا آلت کوین ها برای حفظ پشتیبانی کلیدی خود تلاش می کنند.
  • قیمت BTC.D به 48٪ افزایش می یابد زیرا این می تواند به معنای درد بیشتر برای آلت کوین ها باشد.

بسیاری از آلت‌کوین‌ها جهش تسکین‌دهنده‌ای را در بازار تجربه کرده‌اند، زیرا تسلط بیت‌کوین (BTC.D) زیر محدوده مشخص‌شده 40 درصد باقی می‌ماند که به آلت‌کوین‌ها اجازه می‌دهد در زمان بهبودی بازار افزایش پیدا کنند. با افزایش تسلط بیت کوین (BTC.D) از خاکستر، می‌توانیم ببینیم که قیمت آلت‌کوین‌ها در صورت افزایش قیمت به 50 درصد، درد بیشتری از حد انتظار می‌کشد.

تسلط بیت کوین درصدی از ارزش کل ارزهای دیجیتال است که از بیت کوین تشکیل شده است. فرض اصلی آن این است که با افزایش تسلط BTC، ارزش آلتکوین ها کاهش می یابد.

وضعیت بازار

وضعیت بازار | منبع: در Coin360.com

پس از نشان دادن جهش های تسکین و ارزش بازار کریپتو که آماده صعود به اوج با امید به پیوستن آلتکوین ها به حزب بود، به این نتیجه رسید که بسیاری از آلتکوین ها کاهش قیمت را تجربه کردند و بسیاری از آنها حمایت کلیدی خود را با تغییرات بیشتر در کاهش قیمت از دست دادند. قیمت BTC.D همچنان در حال افزایش است.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین (BTC.D) در نمودار هفتگی

1665681502 773 با قرمز شدن بازار، تسلط بیت کوین افزایش می یابد،
حرکت هفتگی BTC.D | منبع: BTC.D در Tradingview.com

بسیاری از آلت‌کوین‌ها قدرت زیادی به‌اندازه رالی نشان داده‌اند، با برخی دیگر سودهای دو رقمی همراه با این واقعیت که BTC.D کاهش یافته است زیرا اثر بیت کوین زیادی در طول اصلاح قیمت وجود ندارد.

با قرار گرفتن BTC.D برای شکستن روند نزولی طولانی خود، این می تواند بر قیمت آلتکوین ها تأثیر بگذارد، زیرا BTC با روند نزولی می تواند بر عملکرد آلت کوین و زمان لازم برای جهش آلت کوین ها از حالت اصلاحی تأثیر بگذارد.

BTC.D با افزایش قیمت 72 درصدی مواجه شد، زیرا اکثر آلتکوین ها در این دوره بدون حرکت قیمت واقعی بودند، علی رغم اینکه بیت کوین حرکت قیمت خوبی را تجربه می کرد. افزایش BTC.D برای اکثر آلتکوین ها یک نقطه ضعف است زیرا این امر معمولاً بر حرکت آنها به سمت بالا تأثیر می گذارد و با افزایش قیمت ها افت بیشتری را متحمل می شود.

عملکرد آلتکوین ها زمانی بهتر است که ارزش BTC.D کمتر از منطقه علامت 30 درصد باشد، زیرا این به آلتکوین ها کمک می کند تا در هنگام کاهش قیمت بیت کوین سریعتر واکنش نشان دهند و بهتر کاهش قیمت داشته باشند. اگر قیمت BTC.D شکسته شود و به بالای 41.5٪ بسته شود، این می تواند به این معنی باشد که آلت کوین ها با کاهش ارزش بیت کوین درد بیشتری را متحمل خواهند شد زیرا تأثیر آن بر قیمت آلت کوین ها بیشتر خواهد بود.

مقاومت هفتگی برای BTC.D – 41.5٪.

پشتیبانی هفتگی برای BTC.D – 40٪.

تجزیه و تحلیل قیمت BTC.D در نمودار روزانه (1D).

در بازه زمانی روزانه، BTC.D با رد شدن در علامت 48٪ مواجه شد، زیرا ارزش آن به 38٪ کاهش یافت، جایی که پشتیبانی خوبی برای جهش از آن منطقه ایجاد کرد. ارزش BTC.D همچنان از نظر ارزش به نوسان ادامه داد زیرا یک مثلث صعودی را با شکست قیمت تشکیل داد. شکستن و بسته شدن بالای 41.5 درصد به این معنی است که آلت کوین ها در صورت کاهش ارزش بیت کوین، کاهش قیمت بیشتری را متحمل خواهند شد.

مقاومت روزانه برای BTC.D – 43.1%.

پشتیبانی روزانه از BTC.D – 38.5%.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا