ارزهای دیجیتال

با فعال شدن مجدد نهنگ های خفته، قیمت اتریوم کاهش می یابد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

قیمت اتریوم در طول هفته از بیت کوین پیروی کرد و این باعث شد که دارایی دیجیتال بار دیگر به زیر سطح 1200 دلار سقوط کند. در حال حاضر، به نظر می رسد کل بازار در حال تثبیت است، اما اتریوم به دنبال فعال شدن دو آدرس نهنگ تحت فشار قرار گرفته است. این آدرس‌ها که برای حدود نیم دهه معامله نشده بودند، ناگهان ده‌ها میلیون دلار ETH بین خود جابجا کردند.

نهنگ های پنج ساله 27 میلیون دلار جابه جا می کنند

در ساعات اولیه روز دوشنبه، Lookonchain، یک ردیاب داده های زنجیره ای، در توییتر آمد پست بیداری مجدد آدرس‌های اتریوم که مدت‌ها غیرفعال بودند. این آدرس ها هر دو حداقل 10 میلیون دلار ETH در موجودی خود داشتند و در پنج سال گذشته تا به امروز هیچ گونه فعالیتی را مشاهده نکرده بودند.

هر دو کیف پول، ظاهراً از هیچ، ابتدا 1 ETH را به کیف پول جدیدی منتقل کرده بودند که شبیه تراکنش‌های آزمایشی است. آنچه پس از آن انجام شد، تراکنش بزرگ دیگری بود که موجودی آنها را خالی کرد.

کیف پول اول در مجموع 9877 ETH در یک تراکنش به ارزش 11.7 میلیون دلار در قیمت های فعلی منتقل می کند، در حالی که کیف پول دوم در تراکنش دوم در مجموع 13103.99 ETH به ارزش 15.5 میلیون دلار در زمان چاپ منتقل می کند. این باعث شد مجموع تراکنش های آنها به بیش از 27 میلیون دلار برسد.

ETH stalls at $1,185 | Source: ETHUSD on TradingView.com

تمام ETH به کیف پول‌های جدید و ناشناخته بدون سابقه قبلی به جز 1 تراکنش آزمایشی ETH منتقل شد. اتریوم اکنون در این آدرس‌های جدید اتریوم قرار دارد و تاکنون لمس نشده است.

خبر بد برای اتریوم؟

حرکت چنین مقدار زیادی ETH، دارایی دیجیتال را در مسیر خود متوقف کرده است. تاکنون هیچ حرکت معناداری در قیمت اتریوم رخ نداده است که نشان دهنده احتیاط زیادی از سوی سرمایه گذاران و معامله گران باشد.

با این حال، علیرغم قابل توجه بودن اتریوم از این نهنگ ها، به نظر نمی رسد که تاثیری در بازار داشته باشد زیرا به نظر می رسد که سکه ها فقط از یک کیف پول ذخیره به دیگری منتقل شده اند. هیچ حرکتی به سمت صرافی های متمرکز صورت نگرفته است و اگر این فروش بود، معامله فرابورس بود که فشاری را که چنین فروش بر بازار آزاد وارد می کرد، از بین می برد.

از سوی دیگر قیمت اتریوم اکنون تحت کنترل خرس‌ها قرار گرفته است. حمایت 1200 دلاری تغییر کرد و اکنون به سطح مقاومتی تبدیل شده است که گاوها باید برای رسیدن به هر حرکتی شکست دهند. این همچنین دارایی دیجیتال را به زیر میانگین متحرک 100 روزه 1439 دلار می کشاند که نشان دهنده نزولی برای میان مدت و بلند مدت است.

قیمت اتریوم در حال حاضر 1180 دلار است. در 7 روز گذشته 5.22 درصد کاهش داشته است و حجم معاملات در 24 ساعت گذشته تقریباً 4 میلیارد دلار بوده است.

تصویر برجسته از Bitcoinist، نمودار از TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا