ارزهای دیجیتال

با ظهور علائم نزولی بیشتر، بیت کوین مبارزه می کند. آیا گاوها می توانند از 15500 دلار دفاع کنند؟

  • قیمت بیت کوین بالاترین قیمت خود را از دست داد زیرا قیمت آن به بالای 17000 دلار رسید.
  • قیمت BTC همچنان با وضعیت فعلی بازار نزولی به نظر می رسد، زیرا اوضاع برای اکثر معامله گران و سرمایه گذاران نامشخص به نظر می رسد.
  • قیمت بیت کوین ضعیف به نظر می رسد زیرا قیمت آن در تلاش است تا بالای 16000 دلار باقی بماند و احتمال بازیابی میانگین متحرک نمایی روزانه (EMA) تاریک باقی مانده است.

قیمت نمایش داده شده توسط بیت کوین (BTC) همچنان دلسرد کننده به نظر می رسد، با اثر FTX که بر پروژه های رمزنگاری کوچکی مانند جنسیس تأثیر می گذارد زیرا بازار هر روز ضعیف به نظر می رسد و به این معنی است که پایین هنوز به قیمت بسیاری از آلت کوین ها منجر نشده است. از جمله بیت کوین (BTC)، در حال مبارزه برای بقا. اثر دومینو حماسه FTX و سایر سرمایه گذاران بزرگ، بازار را در حالت سکون قرار داده است، زیرا پس از هفته های گذشته که قیمت بیت کوین (BTC) عملکرد خوبی داشت، بازار هنوز حرکت بزرگی انجام نداده است. اکثر آلتکوین‌ها پشتیبانی کلیدی خود را از دست داده‌اند و با بیش از ۹۰ درصد ضرر معامله شده‌اند و بسیاری امیدوارند که ارز دیجیتال احیا شود. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین (BTC) در نمودار هفتگی

چند روز گذشته پر از آشفتگی های زیادی در فضای کریپتو بوده است، به طوری که بسیاری از آلتکوین ها پس از از دست دادن پشتیبانی کلیدی خود که مانع کاهش قیمت شده اند، تلاش کرده اند قدرت خود را نشان دهند.

عدم اطمینان فعلی پیرامون بازار منجر به عدم تمایل معامله‌گران و سرمایه‌گذاران به خرید آلت‌کوین شده است، زیرا هیچ اطمینانی وجود ندارد که به این زودی‌ها افزایش پیدا کنند.

اخبار FTX و اکنون Genesis تاثیر زیادی بر قیمت بیت کوین داشته است و قیمت را به سمت یک حرکت مارپیچ به منطقه 15500 دلاری فرستاده است زیرا قیمت از این منطقه جهش می کند و به نظر می رسد یک منطقه تقاضای موقت برای جلوگیری از فروش بزرگ است. خاموش

پس از بسته شدن قیمت بیت کوین به زیر بالاترین سطح هفتگی 17000 دلار، احتمال کاهش بازار بسیار زیاد است و قیمت بیت کوین با باز شدن هفتگی نزولی تر به نظر می رسد.

مقاومت هفتگی برای قیمت BTC – 17500 دلار.

پشتیبانی هفتگی از قیمت بیت کوین – 15500 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت BTC در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه بیت کوین | منبع: BTCUSDT در Tradingview.com

قیمت بیت کوین در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی ضعیف باقی می ماند زیرا قیمت پس از جهش از منطقه 15500 دلار، زیر مقاومت 16500 دلار معامله می شود.

با ایجاد شایعات در مورد احتمال ورشکستگی جنسیس، این می تواند بر قیمت بیت کوین و سایر دارایی های کوچکتر تأثیر بگذارد و قیمت آن با احتمال از دست دادن منطقه 15500 دلاری روبرو شود.

اگر قیمت بیت کوین به بالای 15500 دلار برسد، می‌توانیم شاهد فروش بیشتری باشیم، زیرا این منطقه موقتی بوده است.

مقاومت روزانه برای قیمت BTC – 17500 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت BTC – 15500 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا