ارزهای دیجیتال

با ظاهر شدن علامت نزولی سرعت Dogecoin کند می شود. در اینجا سطوحی برای تماشا وجود دارد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

  • قیمت DOGE پس از نشان دادن قدرت بسیار کاهش یافت و به بالای 0.15 دلار رسید.
  • DOGE می‌تواند از تغییر رنج ببرد، زیرا واگرایی نزولی در بازه زمانی چهار ساعته (4H) ظاهر می‌شود و قیمت کاهش کمی دارد.
  • قیمت DOGE در بازه های زمانی روزانه قوی باقی می ماند زیرا قیمت بالاتر از میانگین متحرک نمایی (EMA) 50 و 200 معامله می شود.

قیمت Dogecoin (DOGE) با افزایش قیمت از پایین 0.055 دلار به بالاترین 0.15 دلار و بسیاری از افراد خوشحال شدند، قیمت باورنکردنی را نشان داد. بازار کریپتو از جهش اندکی در تمام دارایی‌ها برخوردار بوده است، با بیت‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH) که بیشتر دارایی‌های کریپتو از جمله Dogecoin (DOGE) در کمتر از 7 روز بیش از 150 درصد سود داشته‌اند. . با وجود عدم اطمینان در بازار ارزهای دیجیتال، DOGE ممکن است با ظهور یک علامت نزولی دچار یک اصلاح شود. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin (DOGE) در نمودار هفتگی

بازار کریپتو به طور فزاینده‌ای استقبال می‌کند زیرا بسیاری از آلت‌کوین‌ها در 7 روز گذشته پس از خروج از حرکت محدود خود، بیش از 150 درصد سود تولید می‌کنند. امثال DOGE شاهد دویدن های عالی رالی بوده اند.

هفته‌های گذشته برای فضای کریپتو سخت بود و بسیاری از آلت‌کوین‌ها در تلاش برای حفظ حوزه‌های پشتیبانی کلیدی خود بودند. پس از لذت بردن از تعداد زیادی رالی در هفته های گذشته، هفته پیچیده تر به نظر می رسد.

پس از بسته شدن هفتگی بالای 0.12 دلار، قیمت DOGE به بالاترین سطح 0.15 دلار رسید. قیمت با رد جزئی مواجه شد تا به منطقه 0.15 دلار برسد و در نتیجه روند قیمت خود را بالاتر برد.

قیمت DOGE ساختار صعودی خود را بالای منطقه 0.12 دلار حفظ کرده است، زیرا قیمت DOGE ممکن است در صورت از دست دادن این منطقه، به منطقه 0.1 دلار و حتی پایین‌تر از آن تغییر کند.

مقاومت هفتگی برای قیمت DOGE – 0.15 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت DOGE – 0.1 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت DOGE در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت چهار ساعته DOGE | منبع: DOGEUSDT در Tradingview.com

در بازه زمانی روزانه، قیمت DOGE همچنان قوی به نظر می‌رسد، زیرا قیمت بالاتر از کانال محدوده خود نگه داشته می‌شود و حمایت قوی برای کاهش قیمت از فروشندگان ایجاد می‌کند.

DOGE در حال حاضر با قیمت 0.13 دلار معامله می شود، درست بالاتر از حمایت کلیدی خود که در بازه زمانی روزانه پس از شکست موفقیت آمیز از کانال محدوده با حجم خوب، با افزایش قیمت به بالای 0.15 دلار، در 0.095 دلار در بازه زمانی روزانه شکل گرفت، جایی که از روند صعودی رد شد.

قیمت DOGE یک واگرایی نزولی در بازه زمانی 4H ایجاد کرده است که نشان می‌دهد ممکن است اصلاح بیشتری در خط لوله باشد زیرا قیمت می‌تواند به منطقه 0.1 تا 0.095 دلار بازگردد. اگر این سطوح از بین بروند، می‌توانیم شاهد کاهش قیمت به منطقه 0.07 تا 0.055 دلار باشیم.

مقاومت روزانه برای قیمت DOGE – 0.15 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت DOGE – 0.09-0.055 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا