ارزهای دیجیتال

با شکست AVAX روند صعودی 2 ماهه بهمن متوقف می شود

قیمت بهمن (AVAX) روند صعودی را که در کانال موازی صعودی دو ماه است نقض می‌کند.

  • قیمت AVAX به زیر کانال صعودی سقوط کرد و روند صعودی را برای دو ماه شکست
  • قیمت بهمن به 25 دلار کاهش می یابد
  • قیمت در منطقه خرید برچسب گذاری شده است اما انگیزه ای برای حفظ کانال موازی صعودی ندارد

حتی با وجود اینکه AVAX توانست به بالای 30 دلار برسد، سکه نتوانست شکاف ها را تا 40 دلار پر کند. در ابتدا، حمایتی که در قیمت 28 دلار مشاهده شد، درک خرس‌ها از قیمت را کنترل کرد، اما قیمت AVAX در 26.22 دلار کاهش یافت و در خطر سقوط بیشتر به 25 و 21 دلار است.

قیمت بهمن به 25 دلار کاهش یافت

مطابق با CoinMarketCapقیمت AVAX تا زمان نوشتن این مقاله با کاهش 5.53 درصدی کاهش یافته است یا با قیمت 25.89 دلار معامله می شود.

AVAX با موانعی روبرو شد که با مقاومت 30 دلاری روبرو شد. گاوها تلاش کردند تا روند صعودی را حفظ کنند، اما فشار شدید خرید و فروش علیه AVAX کارساز بود. به ناچار چنین است، سهمی سهمی (SAR) که بالای قیمت معلق است، ترازو را به سمت خرس ها منحرف کرد.

با شکسته شدن سطح حمایت 28 دلاری، تمرکز اکنون به سطوح 25 و 21 دلار باز می گردد که SMA 100 روزه را تقویت می کند. اکنون، معاملات زیر این سطح، SMA 50 روزه می تواند قیمت AVAX را به سمت تراکم خریداران که در 21 دلار مشاهده می شود، سوق دهد.

همانطور که در نمودار روزانه مشاهده می شود، نوسانگر Stochastic کشش را به نقطه ضعف خود افزایش می دهد زیرا AVAX به طور قابل توجهی در زیر خط وسط فرو می رود. عقب نشینی مداوم قیمت بهمن ممکن است به دلیل واگرایی نزولی که توسط نوسانگر استوکاستیک ایجاد می شود، قطع نشود.

سیگنال فروش قوی در نمودار 4 ساعته مشاهده می شود

اندیکاتورهای Super Trend در حال حاضر یک سیگنال فروش فعال را نشان می دهند که در نمودار چهار ساعته به تصویر کشیده شده است. اکنون، سیگنال فروش ممکن است احتمال بازیابی AVAX را کاهش دهد.

این شاخص نمودار را می پوشاند تا شبیه میانگین متحرک به نظر برسد اما از ATR برای اندازه گیری نوسانات استفاده می کند. در زمان انتشار، AVAX با نشانگر Super Trend که بالاتر از قیمت قرار دارد، به جستجو در محدوده سراشیبی ادامه خواهد داد.

با فرض اینکه عوامل فنی بر خلاف قیمت AVAX عمل کنند، بسیاری از سرمایه گذاران مطمئن هستند که این بهترین زمان برای پرش است.

همانطور که در نمودار روزانه مشاهده می شود، خوانش های مشاهده شده در بالای خط میانگین نشان می دهد که ارزش بهمن بزرگ شده است که احتمال عقب نشینی را با سوق دادن سرمایه گذاران به فعالیت های سودجو افزایش می دهد.

از سوی دیگر، هر حرکتی زیر این محدوده نشان دهنده دست کم گرفتن ارزش AVAX است که نشان می دهد بهترین زمان برای خرید است.

W1qitKl4

AVAX total market cap at $7.38 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Al Bawaba, Chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا