ارزهای دیجیتال

با شکستن مقاومت عمده قیمت، Dogecoin تظاهرات کرد. در اینجا دلیل امکان 0.15 دلار است

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

  • قیمت DOGE بالای 0.08 دلار باقی می‌ماند، زیرا قیمت برای یک رالی به حداکثر 0.15 دلار می‌رسد.
  • قیمت DOGE همچنان قوی است زیرا گاوهای نر 0.088 دلار را پس می گیرند علیرغم عدم اطمینان در بازار معامله گران و سرمایه گذاران محتاط هستند.
  • قیمت DOGE از پایین ترین سطح 0.07 دلار در بازه زمانی روزانه با بازپس گیری قیمت 0.088 دلار با معامله قیمت بالاتر از میانگین متحرک نمایی (EMA) 50 کاهش می یابد.

در هفته‌های اخیر، قیمت Dogecoin (DOGE) عملکرد برجسته‌ای داشته و با سود بیش از 150 درصد افزایش یافته است و باعث ایجاد سرخوشی بیشتر در مورد چگونگی روند صعودی برای بسیاری از معامله‌گران و سرمایه‌گذاران شده است. علیرغم جهش تسکین و عدم اطمینان پیرامون بازار کریپتو به دلیل شکست FTX، قیمت Dogecoin (DOGE) همچنان قدرت غوطه وری خود را نشان می دهد و به خوبی بالاتر از منطقه پشتیبانی کلیدی 0.075 دلار قرار دارد. اثر دومینو حماسه FTX و سایر سرمایه گذاران بزرگ بازار را متوقف کرده است، زیرا بازار هنوز حرکت قابل توجهی انجام نداده است و این نگرانی ها را در مورد اینکه بازار به کجا می رود افزایش داده است. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin (DOGE) در نمودار هفتگی

علیرغم عدم قطعیت و آشفتگی که بر قیمت Dogecoin (DOGE) و بازار ارزهای دیجیتال به طور کلی تأثیر گذاشته است، بسیاری از آلتکوین ها برای بقای خود تلاش می کنند و تلاش می کنند تا همچنان که قیمت آلت کوین ها به حرکت نزولی قیمت ادامه می دهد، سرپا بمانند.

Dogecoin (DOGE) متحمل زیان قیمت بیشتری شده است، زیرا قیمت از بالاترین قیمت 0.73 دلار به 0.055 دلار کاهش یافته است که منجر به گمانه زنی ها در مورد افت بیشتر به 0.03 دلار شده است زیرا قیمت قبل از رد شدن به 0.15 دلار افزایش یافته است.

قیمت DOGE از بالاترین سطح هفتگی 0.15 دلار به منطقه 0.073 دلار به دلیل شکست FTX کاهش یافت، زیرا قیمت حمایت جزئی برای نگه داشتن قیمت فروش به پایین ترین سطح هفتگی پیدا کرد.

مقاومت هفتگی برای قیمت DOGE – 0.95 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت DOGE – 0.08 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت DOGE در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه DOGE | منبع: DOGEUSDT در Tradingview.com

قیمت LINK در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی قوی باقی می ماند، زیرا قیمت آن بالای 0.085 دلار معامله می شود، پس از اینکه DOGE اخیرا شاهد کاهش قیمت از 0.15 دلار به 0.073 دلار بود.

قیمت DOGE باید شکسته شود و بالای 0.095 دلار بماند تا قیمت فرصتی برای صعود به منطقه 0.15 دلار و احتمالاً 0.2 دلار داشته باشد زیرا قیمت به نظر می رسد معاملات خوبی در بالای مقادیر 50 و 200 EMA 0.085 دلار و 0.083 دلار باشد که به عنوان حمایت جزئی عمل می کند. بازه زمانی روزانه

قیمت DOGE برای یک جهش کوتاه مدت باید بازیابی شود و بالای 0.1 دلار معامله شود. اگر قیمت DOGE نتواند منطقه 0.1 دلار را برگرداند و زیر 0.07 دلار رد شود، می توانیم ردهای بیشتری را در قیمت DOGE مشاهده کنیم.

مقاومت روزانه برای قیمت DOGE – 0.095 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت DOGE – 0.08 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا