ارزهای دیجیتال

با سقوط بیت کوین، بازار کریپتو 200 میلیارد دلار از دست داد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

چند روز پیش، بازار کریپتو در حال جشن گرفتن رشد قابل توجهی در قیمت ارزهای دیجیتال اصلی بود. بیت کوین بهبود قابل توجهی را تجربه کرد و از سطح 20 هزار دلار عبور کرد و به 21500 دلار رسید.

با این حال، داستان به سرعت تغییر کرد زیرا سقوط FTT سایر توکن ها را به پایین کشید. با توجه به ادامه بحران FTX در فضای کریپتو، بسیاری از دارایی ها پایین ترین سطح خود را ثبت کرده اند.

آخرین گزارش‌ها نشان می‌دهد که بیت‌کوین به پایین‌ترین حد در دو سال اخیر رسیده است، به 15500 دلار سقوط کرده و بازار را با ضرر 200 میلیارد دلاری رها کرده است. همه چیز با تضاد منافع بین بایننس و FTX آغاز شد که منجر به تصمیم اولی برای حذف بی‌نظمی‌های دارایی FTT شد. اندکی پس از این دشمنی، FTX دارایی های ETH خود را در میان شایعات مربوط به مشکلات ورشکستگی منحل کرد.

بیت کوین به پایین ترین حد در دو سال اخیر رسید

اثر آبشاری روی بیت کوین فرود آمد. چند ساعت پس از جشن، بالاترین قیمت چند هفته‌ای به بالای 21500 دلار، بیت کوین سقوط کرد و به 17000 دلار رسید. با ادامه بحران، بیت کوین روز گذشته کاهش دیگری را در Bitstamp ثبت کرد. در نهایت، بیت کوین به 15500 دلار سقوط کرد که پایین ترین سطح از نوامبر 2020 است.

بهبود قیمت بیت کوین l BTCUSDT در Tradingview.com

اگرچه بیت کوین پس از آخرین رکود بیش از 1000 دلار بهبود یافته است، ارزش آن – 6.81٪ کاهش – هنوز پایین تر از سطح روانی است. با این وجود، ارزش بازار را بالای 317 میلیارد دلار و 38.4 درصد تسلط دارد.

بیت کوین تنها دریافت کننده ضربه سخت اخیر در بازار نیست. سایر ارزهای دیجیتال حتی بیشتر شدند. به عنوان مثال، اتریوم از 1600 دلار به نزدیک به 1100 دلار کاهش یافت اما کمی بالاتر از 1300 دلار بهبود یافت.

بایننس کوین (BNB) نیز با کاهش 8.87 درصدی پس از یک رالی کوتاه به 400 دلار با اخبار مربوط به خرید FTX سقوط کرد. BNB با گزارش‌هایی مبنی بر اینکه بایننس دیگر با خرید FTX پیش نخواهد رفت، پایین آمد.

سولانا که دیروز تا 9 دلار کاهش یافت، اکنون با 17 درصد کاهش به قیمت 14 دلار معامله می شود. با توجه به اخبار رویداد آینده برای باز کردن توکن های SOL، سولانا ممکن است امروز با نوسانات بیشتری روبرو شود. کل بازار کریپتو از زمان شروع اختلافات FTX/Binance حدود 200 میلیارد دلار از دست داده است.

توکن FTX با عقب نشینی بایننس برنامه های اکتسابی بیشتر می شود

در ضمن وضعیت FTT وحشتناکه. این توکن 42 درصد از ارزش اضافی را متحمل شده است و اکنون با قیمت 2.76 دلار معامله می شود. با توجه به شرایط پیرامون وضعیت FTX، از جمله تحقیقات ادعایی علیه این شرکت، بایننس از برنامه های خود برای خرید صرافی خارج شده است.

در اعلامیهبایننس خاطرنشان کرد که امیدوار است به FTX در تامین نقدینگی برای تسویه حساب مشتریان خود کمک کند. با این حال، نمی توان این واقعیت را نادیده گرفت که FTX از سرمایه مشتریان سوء استفاده کرده است. بایننس شیوه های تجاری بد FTX را محکوم کرد و گفت که چنین بازیگرانی باید از بازار حذف شوند.

صرافی کریپتو همچنین گفت که یک چارچوب نظارتی و انتقال غیرمتمرکز، صنعت کریپتو را تقویت خواهد کرد.

نظرات بایننس با نظرات برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase که روز سه شنبه پخش شد، مطابقت دارد. آرمسترانگ معتقد است که یک چارچوب نظارتی روشن و اتخاذ صرافی های غیرمتمرکز از مشکلاتی مانند بحران FTX جلوگیری می کند.

Featured Image From Pixabay, Charts From Tradingview


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا