ارزهای دیجیتال

با تهدید کاردانو به لغزش، چه چیزی برای سرمایه گذاران پیش می آید؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

قیمت کاردانو همچنان تاثیر نزولی قوی در بازار را به تصویر می کشد. این سکه در 24 ساعت گذشته بیش از 7 درصد از ارزش خود را از دست داده است. در بازه زمانی هفتگی، ADA 14 درصد کاهش یافت. عقب نشینی طولانی مدت قیمت ممکن است ادامه یابد، بنابراین سرمایه گذاران باید مراقب حرکت بعدی خود باشند.

قیمت ADA تسویه نشده بود. تنها راهی که سرمایه گذاران می توانند سود کسب کنند این است که اکنون بفروشند و زمانی که سکه بیشتر شد خرید کنند، زیرا با اصلاح خود سود از دست رفته را بازیابی می کند. چشم انداز فنی سکه از تز نزولی حمایت می کند و تاکید می کند که ADA ممکن است به زیر خط حمایت محلی خود برسد.

حجم معاملات کاردانو نیز کاهش یافت که نشان می‌دهد فروشندگان بازار را تسخیر کرده‌اند. در صورت اصلاح قیمت، اگر ADA موفق شود به بالای 0.30 دلار حرکت کند، گاوها باز خواهند گشت. اگر حرکت نزولی ادامه یابد، سرمایه گذاران با فرصت کوتاهی مواجه خواهند شد.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نمودار یک روزه

Cardano در نمودار یک روزه 0.26 دلار قیمت داشت منبع: ADAUSD در TradingView

ADA در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.26 دلار معامله می شد. آلتکوین از زمانی که خط حمایت 0.44 دلاری را از دست داد همچنان لغزنده باقی می ماند. از آنجایی که میزان انباشت به میزان قابل توجهی در نمودار پایین مانده است، احتمال کاهش بیشتر ارزش توکن وجود دارد.

مقاومت سربار برای سکه در 0.28 دلار و سپس 0.29 دلار ایستاد. مقاومت سفت و سخت در مرز 0.30 دلار وجود خواهد داشت. در صورت کاهش بیشتر قیمت، اولین توقف روی 0.24 دلار و سپس 0.22 دلار خواهد بود. مقدار ADA معامله شده در جلسه گذشته کاهش یافت که نشان دهنده کاهش تقاضا برای آلتکوین است.

تحلیل فنی

کاردانو
کاردانو در نمودار یک روزه بیش از حد فروش رفت | منبع: ADAUSD در TradingView

آلتکوین در اکثر ماه نوامبر و تمام این ماه در قلمرو فروشنده باقی مانده است. با تأیید آن، شاخص قدرت نسبی در زیر علامت 20 پارک شده بود. این نشانه ای از فروش بیش از حد بود که نشان می داد آلت کوین به شدت کمتر از ارزش گذاری شده است.

ADA به زیر خط 20-Simple Moving Average سقوط کرد و این به معنای کاهش تقاضا بود. همچنین نشان می‌دهد که فروشندگان در حال حرکت قیمت در بازار هستند.

کاردانو
Cardano سیگنال های فروش را در نمودار یک روزه تشکیل داد منبع: ADAUSD در TradingView

مطابق با سایر شاخص های فنی، سکه سیگنال فروش را در نمودار روزانه خود تشکیل داد. این به فرصت کوتاهی برای سرمایه گذاران اشاره می کند تا ضرری که متحمل شده اند را جبران کنند. میانگین متحرک همگرایی متقاطع نزولی شد و یک نوار سیگنال قرمز را تشکیل داد که سیگنال فروش آلت کوین بود.

MACD حرکت قیمت را می خواند و اندیکاتور با خرس ها موافق است. شاخص حرکت جهتی جهت قیمت را نشان می دهد. DMI منفی بود زیرا -DI (نارنجی) بالای خط +DI (آبی) بود. شاخص جهت دار متوسط ​​(قرمز) به سمت بالا و بالاتر از علامت 20 قرار داشت، به این معنی که حرکت نزولی قیمت در حال افزایش است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا