ارزهای دیجیتال

با بازدید از محله های فقیر نشین السالوادور، مشخص است که کشور بیت کوین باید بیشتر برود

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

این یک سرمقاله نظری توسط Rikki، نویسنده و مجری مشترک پادکست‌های «Bitcoin Italia» و «Stupefatti» است. او نیمی از کاوشگران بیت کوین است، همراه با لورا، که تاریخ پذیرش بیت کوین را در سراسر جهان، یک کشور در یک زمان نشان می دهد.

چند روز قبل از این نوشته، نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور، از عملیات گسترده پلیس خبر داد. شهر اقماری سویاپانگو در سن سالوادور توسط 8500 افسر نظامی و 1500 پلیس محاصره شده بود که خانه به خانه برای یافتن اعضای باندی که هنوز در آن منطقه پنهان شده بودند جستجو می کردند. بیش از 150 نفر دستگیر شدند.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا