ارزهای دیجیتال

با این سه توکن سود خود را افزایش دهید: Big Eyes Coin، Vechain، و Chainlink – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

غذا برای بدن انسان همان چیزی است که ارزهای دیجیتال برای بلاک چین هستند. ارزهای دیجیتال با ارائه خدمات به کاربران و به طور کلی توسعه بخش بلاک چین به توسعه بلاک چین به عنوان یک کل کمک می کنند و عملکرد آن را حفظ می کنند.

Big Eyes Coin (BIG)، Vechain (VET) و Chainlink (LINK) سه ارز دیجیتالی هستند که از فناوری بلاک چین برای ارائه ویژگی‌های سطح بالا به انواع کاربران استفاده می‌کنند. این مقاله در مورد اینکه چرا کاربران باید آنها را بخرند صحبت می کند.

سکه چشم های بزرگ (BIG): طرح های بزرگ و حرکت های بزرگ. چشمان درشت ایستاده نیست

Big Eyes Coin (BIG) جدیدترین پروژه میم مبتنی بر بلاک چین است که موضوع جدیدی را به فضای کریپتو آورده است: گربه ای با چشمان درشت. طلسم معمولی که برای میم ها استفاده می شود همیشه سگ یا میمون بوده است اما گربه هرگز. این بدون شک علاقه گربه سانان را که علاقه مند به رمزنگاری هستند، برانگیخت.

این پروژه به زودی بر روی بلاک چین اتریوم (ETH) راه اندازی خواهد شد. همانطور که در وایت پیپر ذکر شد، این پلت فرم خودپایدار، متعلق به جامعه، بدون مالیات و زیبا خواهد بود. Big Eyes Coin (BIG) تنها علاقه مند است که به کاربران خود بستری برای کسب ثروت بدهد و قبلاً ویژگی هایی را برای این منظور در نظر گرفته است.

1668359064 735 با این سه توکن سود خود را افزایش دهید Big

جدیدترین پروژه همچنین برای ایجاد NFT با مضمون گربه و ایجاد یک اکوسیستم مبتنی بر NFT که در آن کاربران می توانند آزادانه دارایی های دیجیتال خود را تجارت و مبادله کنند، تلاش خواهد کرد. رویدادهای انحصاری NFT برای دارندگان NFT برگزار خواهد شد و یک باشگاه انحصاری برای دارندگان NFT چشمان بزرگ (BIG) وجود خواهد داشت.

توکن اصلی این پلتفرم، BIG، مجموعاً 200 میلیارد توکن بزرگ خواهد داشت که 5 درصد از آن به کیف پول Visible Charity و برای کمک‌های مالی به سازمان‌های خیریه اقیانوس می‌رود. 90 درصد از کل عرضه برای کاربران در دسترس خواهد بود و مابقی توکن ها برای بازاریابی استفاده خواهند شد.

VeChain (VET): پروژه رمزنگاری برای صنایع سطح بالا

VeChain (VET) یک شبکه قرارداد هوشمند مبتنی بر بلاک چین است که هدف آن حذف موانعی است که مانع از استفاده کامل از فناوری بلاک چین توسط مشاغل جدید و موجود می شود. VeChain (VET) برای ارائه یک پلتفرم قابل تنظیم برای کاربران خود ایجاد شد تا نیازهای صنعت را برآورده کند.

1668359064 655 با این سه توکن سود خود را افزایش دهید Big

یکپارچه‌سازی بلاک چین از طریق VeChain (VET) برای شرکت‌ها و صنایع آسان‌تر می‌شود، زیرا آنها می‌توانند از فناوری این پلتفرم، به‌ویژه فناوری دفتر کل توزیع‌شده (DLT) برای تمرکز بر توسعه محصول و خدمات استفاده کنند. شبکه VeChain (VET) یک شبکه کاملاً متعادل است که از بهترین های هر دو دنیای مالی متمرکز و غیرمتمرکز برای ارائه جریان بهتر اطلاعات و همکاری کارآمد به کاربران خود استفاده می کند.

Vechain (VET) از ابتدا با ادغام IoT (اینترنت اشیا) ساخته شد و این شبکه در ادغام فناوری IoT و Blockchain موفق شد. شبکه از یک استراتژی توکن دوگانه درست مانند اتریوم (ETH) استفاده می کند، که در آن یک توکن به عنوان سرمایه گذاری عمومی و دیگری برای اجرای قراردادهای هوشمند عمل می کند. VET و VTHO توکن های مربوطه مورد استفاده در شبکه هستند.

Chainlink (LINK): یک رمزارز اصلی که ارزش تبلیغات را دارد

Chainlink (LINK) که در سال 2017 ایجاد شد، با ارائه راهی برای برقراری ارتباط اطلاعات به و از شبکه های بلاک چین، راه حلی برای برخی از بزرگترین مشکلات به جامعه رمزارز ارائه می دهد. Chainlink (LINK) یک پروتکل مبتنی بر بلاک چین است که از اوراکل ها برای گسترش قابلیت استفاده بلاک چین با اطمینان از عملکرد گره های عملیاتی استفاده می کند.

1668359065 901 با این سه توکن سود خود را افزایش دهید Big

با توجه به اینکه ورود داده ها بخش مهمی از بلاک چین است، Chainlink (LINK) با ارائه داده های دقیق و به موقع به مشتریان خود تضمین می کند که بلاک چین تغییرناپذیر و مقاوم در برابر سانسور باقی می ماند. این امر از طریق اعتبار سنجی هایی که شبکه را از طریق اوراکل ها و قراردادهای هوشمند ایمن نگه می دارند، ممکن می شود.

این سه توکن سود خود را افزایش دهید Big

توسعه دهندگان می توانند انعطاف پذیرتر باشند زیرا شبکه شکاف بین منابع داده و بلاک چین های عمومی را پر می کند. Chainlink (LINK) با شرکت های بزرگی مانند گوگل همکاری کرده است و از زمان آغاز به کار به یک پلت فرم ارزشمند تبدیل شده است.

سکه چشم بزرگ (BIG);

پیش فروش: https://buy.bigeyes.space/

سایت اینترنتی: https://bigeyes.space/

تلگرام: https://t.me/BIGEYESOFFICIAL

سلب مسئولیت: این یک مقاله حمایت شده است. دیدگاه ها و نظرات ارائه شده در این مقاله لزوماً منعکس کننده دیدگاه های CoinChecup نیستند. محتوای این مقاله نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. همیشه قبل از تصمیم به خرید، فروش یا انتقال هر گونه دارایی رمزنگاری شده، تحقیق خود را انجام دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا