ارزهای دیجیتال

با این سه آلتکوین سبد سهام خود را در بازار نزولی در حال انجام متنوع کنید – چند ضلعی، کیهان و سکه چشم بزرگ – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

از آنجایی که بازار نزولی در حال افزایش است، آشکار شده است که شرکت‌های معمولی کریپتو باید راه‌حل‌های مناسبی برای به حداقل رساندن خطر زیان‌دهی بیابند و تا زمانی که وضعیت تغییر کند، سرپا بمانند.

در حالی که هیچ‌کس نمی‌توانست انتظار داشته باشد که بازار نزولی جاری به این شکل پیش برود، چندین پلتفرم ارزهای دیجیتال مانند Coinbase، Gemini و BlockFi با کاهش نیروی کار خود، آمادگی کافی را برای پیش‌بینی رویدادی مانند این انجام دادند. واضح‌تر می‌شود که اگر می‌خواهند در شرایط کنونی سرپا بمانند، کریپتوهای عادی باید مسیر مشابهی را دنبال کنند.

1665470603 869 با این سه آلتکوین سبد سهام خود را در بازار

از آنجایی که بازار نزولی نسبت به بزرگ‌ترین و بزرگ‌ترین ارزهای رمزنگاری‌شده این صنعت بسیار مهربان بوده است، سرمایه‌گذاران کریپتو فرصتی بی‌نظیر برای کشف دارند. در میان تبلیغات و رقابت در صنعت، به راحتی می توان یک سکه بسیار خوب را زیر رادار قرار داد.

این نوع ارزهای رمزنگاری شده جواهرات کشف نشده نامیده می شوند و معمولاً دارای پتانسیل رشد عظیمی هستند. در این مقاله سه جواهری که می توانند سبد شما را تقویت کنند و در درازمدت بازدهی عظیمی را به همراه داشته باشند، مورد بحث قرار می دهد. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد Polygon (MATIC)، Cosmos (ATOM) و Big Eyes Coin (BIG) بدانید.

چند ضلعی – اینترنت بلاک چین

Polygon (MATIC) یک پلت فرم مبتنی بر بلاک چین در صنعت ارزهای دیجیتال است که به طور موثر اتریوم (ETH) را به یک سیستم چند زنجیره ای کامل (معروف به اینترنت بلاک چین) تبدیل می کند.

این اولین پلتفرم با ساختار خوب و آسان در صنعت برای مقیاس‌بندی اتریوم (ETH) و توسعه زیرساخت با یک چارچوب ماژولار و انعطاف‌پذیر است که از ایجاد چندین برنامه کاربردی پشتیبانی می‌کند. Polygon (MATIC) یکی از بسیاری از پلتفرم های بلاک چین در صنعت است که از پذیرش انبوه ارزهای دیجیتال در سراسر جهان حمایت می کند.

ارز رمزنگاری شده بومی آن، MATIC، بخشی جدایی ناپذیر از اکوسیستم آن است که چندین عملیات مرتبط با رمزنگاری مانند حاکمیت شبکه، هزینه های پرداخت و تعامل را تسهیل می کند. MATIC در چندین پلتفرم رمزنگاری مانند Binance، Coinbase Pro، FTX، Huobi Global و Kucoin در دسترس است.

عملکرد کیهان خارج از این جهان است

سکه چشم بزرگ (BIG)

Cosmos (ATOM) یک پلتفرم مبتنی بر بلاک چین در صنعت ارزهای دیجیتال است که راه‌حل‌های عملی را برای چندین موضوع از جمله عملکرد و سرعت ارائه می‌کند. Cosmos (ATOM) با ارائه اکوسیستمی از بلاک چین‌های متصل، پادزهری برای پروتکل‌های اثبات کار (PoW) «آهسته، گران، غیرقابل مقیاس‌پذیر و مضر برای محیط‌زیست» ارائه می‌کند.

Cosmos پلتفرمی است که با ارائه یک چارچوب مدولار که برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) را ابهام می‌کند، می‌خواهد فناوری بلاک چین را برای توسعه‌دهندگان کمتر پیچیده و چالش‌برانگیز کند.

Cosmos (ATOM) همچنین به دلیل مقیاس پذیری بهبود یافته قابل توجه است و می تواند تراکنش های بیشتری را نسبت به پلتفرم های رمزنگاری برجسته مانند بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) پردازش کند. ارز رمزنگاری شده بومی آن، ATOM، بخشی جدایی ناپذیر از اکوسیستم آن است و مسئول تسهیل عملیات مرتبط با رمزنگاری، مانند سهامداری، حاکمیت شبکه، و هزینه های پرداخت است. ATOM بر روی چندین پلتفرم رمزنگاری برتر در صنعت، مانند Binance، Coinbase و OKEx در دسترس است.

Big Eyes Coin – آوردن پایداری به Crypto

Big Eyes Coin (BIG) یک میم کوین آینده است که ثابت می کند در میان بازار نزولی در حال انجام، سرمایه گذاری بلندمدت ارز دیجیتال مناسبی است. این توکن در حال حاضر پیش فروش است و تاکنون بیش از 5 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

به عنوان یکی از مورد انتظارترین ارزهای رمزنگاری شده در سال جاری، کارشناسان رمزارز انتظار دارند که به سرعت به یک دارایی ارزشمند در شرایط فعلی تبدیل شود. وقف آن به امور خیریه و انتقال ثروت به اکوسیستم DeFi الهام بخش است زیرا Big Eyes Coin به نظر می رسد با کسانی که در صدر بازار ارزهای دیجیتال هستند رقابت کند.

جذابیت Big Eyes Coin ناشی از عرضه گسترده، نقشه راه و ویژگی هایی مانند هزینه خرید صفر است. با پیش فروش آن در مرحله چهارم، سرمایه گذاران بالقوه باید قبل از اینکه توکن دیگر در دسترس نباشد، عجله کنند. هر مرحله پیش فروش قیمت توکن را 25 درصد افزایش می دهد.

1665470604 159 با این سه آلتکوین سبد سهام خود را در بازار

برای اطلاعات بیشتر در مورد Big Eyes Coin (BIG)، لطفاً به لینک های زیر مراجعه کنید:

پیش فروش: https://buy.bigeyes.space/

سایت اینترنتی: https://bigeyes.space/

تلگرام: https://t.me/BIGEYESOFFICIAL

سلب مسئولیت: این یک مقاله حمایت شده است. دیدگاه ها و نظرات ارائه شده در این مقاله لزوماً منعکس کننده دیدگاه های CoinChecup نیستند. محتوای این مقاله نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. همیشه قبل از تصمیم به خرید، فروش یا انتقال هر گونه دارایی رمزنگاری شده، تحقیق خود را انجام دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا