ارزهای دیجیتال

با انتقال اتریوم از صرافی های کریپتو، قیمت اتریوم کاهش یافت

اتریوم در 24 ساعت گذشته کاهش یافته است. دومین دارایی بزرگ رمزنگاری جهان که تحت فشار فروش جدید قرار گرفته است، بیش از 8 درصد سقوط کرده است. با وجود فشار اخیر، نهنگ ها بر روی اتریوم شدیدتر شده اند.

بازار کریپتو همچنان قرمز است و اکثر دارایی های کریپتو در حال کاهش هستند. روند نزولی ناشی از سقوط صرافی ارز دیجیتال FTX شدیدتر می شود. اکثر توکن های رمزنگاری برجسته کاهش عملکرد خود را داشته اند.

قابل ذکر است، بازار ارزهای دیجیتال در حال گذر از برخی اصلاحات است. ارزش انباشته بازار طی روز گذشته تقریباً 5 درصد کاهش یافته است.

نهنگ ها با قطرات اتریوم جمع می شوند

بر اساس داده ها از هشدار نهنگنهنگ‌های کریپتو با کاهش قیمت جدید اتریوم جذب می‌شوند. در نتیجه، آنها به شدت اتر را انباشته می کنند. این گزارش نشان می‌دهد که نهنگ‌ها تقریباً 400 هزار ETH از چندین صرافی ارز دیجیتال جابجا کرده‌اند. این رقم نشان می دهد که با وجود کاهش قیمت، بیش از 445 میلیون دلار به بسیاری از کیف پول های ناشناخته منتقل شده است.

نهنگ ها حدود 300 هزار ETH به ارزش تقریباً 333 میلیون دلار از Upbit به چندین کیف پول منتقل کردند. ردیاب نهنگ به مهم ترین تراکنش اشاره کرد که شامل اضافه شدن قیمت 129.1 میلیون دلاری اتر از Upbit بود.

علاوه بر این، ردیاب به انباشت نهنگ 99.99 هزار ETH از صرافی رمزنگاری Bitfinex اشاره کرد. ارزش معامله ثبت شده حدود 12.4 میلیون دلار است.

توجه و انباشت اخیر نهنگ ها به دلیل افت شدید قیمت اتریوم به چشم می خورد. در زمان نگارش این مقاله، ETH در حدود 1132 دلار در نوسان است که نشان دهنده کاهش 1 درصدی در 24 ساعت گذشته است. همچنین، این توکن در طول هفت روز گذشته با بیش از 12 درصد کاهش ارزش روبرو شده است. ارزش بازار آن در حال حاضر 137.57 میلیارد دلار است.

اتریوم 1 درصد در نمودار افت کرد ETHUSDT در Tradingview.com

حجم معاملات اتریوم در 24 ساعت گذشته به بیش از 11.9 میلیارد دلار افزایش یافته است. این نشان دهنده افزایش بیش از 103 درصدی در یک روز است.

انحلال ETH تقریباً به 40 میلیون دلار رسید

سوابق مربوط به انحلال در روز گذشته بسیار بالاست. طبق داده‌های Coinglass، حدود 66704 معامله‌گر بیش از 180 میلیون دلار از موقعیت‌های خود را در بازار کریپتو در 24 ساعت گذشته نقد کردند.

به نظر می رسد اتریوم ارزش نقدی قابل توجهی را از مقدار کلی می گیرد. داده ها نشان می دهد که معامله گران تقریباً 40 میلیون دلار از اتریوم نقد کرده اند. حدود 85 درصد از ارزش نقد شده از موقعیت های خرید است.

همچنین، چند هفته گذشته نشان داد که اتریوم اکنون عملکرد ضعیفی نسبت به بیت کوین دارد. دارایی اصلی کریپتو در 24 ساعت گذشته حدود 4 درصد کاهش قیمت داشته است.

در زمان انتشار، بیت کوین با قیمت 16129 دلار معامله می شود که بهبودی جزئی را نشان می دهد. اما اتریوم با دو برابر ضرر از BTC سقوط کرد.

Featured image from Pixabay, chart from TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا