ارزهای دیجیتال

با افزایش 8 درصدی پیوند زنجیره‌ای در 7 روز گذشته، داده‌ها پرچم قرمز اصلی را نشان می‌دهند

با افزایش قیمت 8 درصدی طی هفت روز گذشته، Chainlink (LINK) در حال حاضر یکی از بهترین عملکردها در بازار ارزهای دیجیتال، پس از Litecoin (LTC) و BNB است. قابل توجه است که حجم معاملات LINK در 24 ساعت گذشته 20 درصد کاهش یافته و به 389 میلیون دلار رسیده است.

Chainlink در زمان انتشار با قیمت 6.66 دلار معامله می شد که نشان دهنده یک جهش محدود از انتهای کانالی بود که LINK از اوایل ماه می در آن حضور داشته است. کران پایین کانال 5.35 دلار است، در حالی که مقاومت کلیدی برای قیمت LINK در حال حاضر 9.52 دلار است.

با قیمت فعلی، LINK درست زیر میانگین‌های متحرک ساده 50، 100 و 200 روزه (SMA) قرار دارد. با RSI 49.5 در نمودار 1 روزه، LINK در قلمرو خنثی قرار دارد.

پیوند زنجیره ای (LINK) در یک کانال، نمودار 1 روزه قرار گرفته است. منبع: TradingView

با این حال، جهش سه روز گذشته را باید با یک دانه نمک گرفت. داده های زنجیره ای از Santiment نشان می دهد که افزایش قابل توجهی در جریان ارز به دنبال افزایش قیمت اخیر وجود داشته است. در 24 ساعت گذشته نزدیک به 15 میلیون LINK به کیف پول های صرافی رمزنگاری شناخته شده منتقل شده است.

جریان های تبادل لینک زنجیره ای
جریان های صرافی Chainlink (LINK) افزایش یافت. منبع: توییتر

در نمودار 1 هفته ای LINK / BTC، توکن در یک لحظه حیاتی قرار دارد: آیا LINK می تواند مقاومت خط روند بحرانی را بشکند یا چهارمین رد در 13 ماه گذشته خواهد بود. همانطور که یکی از تحلیلگران اشاره کرد، این می تواند یک لحظه از نوع “ساخت یا شکستن آن” برای Chainlink باشد.

پیوند زنجیره ای بیت کوین LINK/BTC
Chainlink/Bitcoin در مواجهه با لحظه “ساخت یا شکستن آن”، نمودار 1 هفته ای. منبع: توییتر

بنیادی برای Chainlink قوی باقی می ماند (LINK)

همانطور که Chainlink با یک لحظه مهم روبرو است، اصول اساسی قوی تر از همیشه به نظر می رسند. در حدود دو هفته دیگر، Chainlink ویژگی سهام خود را راه اندازی خواهد کرد. از 6 دسامبر در ساعت 12 بعد از ظهر به وقت شرقی، صاحبان LINK و اپراتورهای گره می توانند برای افزایش امنیت خدمات غیرمتمرکز اوراکل، جوایزی دریافت کنند.

در نتیجه این اعلامیه، این پروژه شاهد افزایش چشمگیر مشارکت اجتماعی بوده است. با این حال، Chainlink Economics 2.0 نه تنها استیکینگ را معرفی می کند، بلکه دسترسی به خدمات Chainlink و عملکرد فنی را نیز بهبود می بخشد.

علاوه بر این، Chainlink است در حال گسترش پلت فرم آن شامل خدمات حتی بیشتر، مانند DECO برای تراکنش های خصوصی، FSS برای کاهش MEV و CCIP برای ارتباطات زنجیره ای است.

با استفاده از پروتکل قابلیت همکاری متقابل زنجیره ای (CCIP)، انتظار می رود هزاران برنامه در سراسر فضای Web3 با یکدیگر تعامل داشته باشند و توکن ها، دستورالعمل ها، پیام ها و موارد دیگر را ارسال و دریافت کنند.

اخیراً صرافی کریپتو Huobi اعلام کرد که از اثبات ذخیره Chainlink برای کمک به ارائه شفافیت بیشتر در مورد توکن HBTC پیچیده خود استفاده می کند.

در 18 نوامبر، تیم زنجیره ای بایننس آشکار کرد که اوراکل های Chainlink برای توسعه دهندگان در اکوسیستم زنجیره BNB ضروری است. Chainlink پرکاربردترین راه حل اوراکل در زنجیره BNB با بیش از 161 میلیون نقطه داده، بیش از 230 ادغام dApp و بیش از 780 میلیارد دلار ارزش مدیریت شده است.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا