ارزهای دیجیتال

با افزایش سودآوری، سرمایه‌گذاران اتریوم به دنبال کسب سود هستند

اتریوم در چند وقت اخیر پیشرو در بهبود بازار ارزهای دیجیتال بوده است. این به این دلیل است که قیمت اتریوم پس از یک به‌روزرسانی مهم در رابطه با ادغام آینده افزایش یافته بود و بازار در نوع خود بهبود یافته بود. قیمت ETH به سرعت به بالاترین حد یک ماهه رسیده بود و ارزش آن به بیش از 1700 دلار رسیده بود. این بدون شک تعداد زیادی از سرمایه گذاران ETH را در زمینه سود پیشتاز کرده است.

سودآوری ETH رشد می کند

اتریوم پس از سقوط بازار که ژوئن را لرزاند، شاهد کاهش سودآوری خود بود. برای اولین بار در یک سال، درصد دارندگان اتریوم که سود داشتند به کمتر از نصف کاهش یافت و باعث فشار شدید فروش در بازار شد. با این حال، بهبودی به همان سرعتی که سقوط رخ داد، اتفاق می‌افتد و اکثریت بار دیگر به سمت سود پرتاب می‌شوند.

مطالب مرتبط | بیت کوین از محدوده تثبیت جهش می کند، چه چیزی در فروشگاه وجود دارد؟

این در حال حاضر موردی است که بیش از نیمی از تمام سرمایه گذاران ETH در حال حاضر سود می بینند. طبق داده‌های IntoTheBlock، سرمایه‌گذاران ETH که در پول هستند، در زمان نگارش این مقاله در مجموع به 57 درصد رسیدند. این امر با افزایش اعتماد به ارز دیجیتال همراه شده است، زیرا در حال حاضر تنها 41 درصد از دارندگان ضرر دارند و 2 درصد به طور آزمایشی در قلمرو بی طرف هستند.

یکی دیگر از معیارهای جالب در مورد دارایی دیجیتال، تعداد دارندگان بلندمدت آن است. از آنجایی که 62 درصد از کل سرمایه گذاران سکه های خود را برای بیش از یک سال نگه داشته اند، به این معنی است که تقریباً همه کسانی که سود دارند، دارندگان بلندمدت هستند، و یک بار دیگر این باور را ترویج می کند که دست های الماس بیشترین پاداش را در ارزهای دیجیتال دریافت می کنند.

سرمایه گذاران اتریوم سود می برند

با بهبود قیمت، فروش زیادی در اتریوم انجام شده است. این قابل درک است، با توجه به اینکه سرمایه گذاران می خواهند پس از سقوط ژوئن مقداری سود ببرند. این امر شاهد افزایش ورودی ارز طی هفته گذشته بوده است.

ETH falls below $1,700 | Source: ETHUSD on TradingView.com

تبادل داده نشان می دهد که تنها در هفته گذشته، 3.2 میلیارد دلار ETH در صرافی ها در مقایسه با 2.9 میلیارد دلاری که سرازیر شده بود. این نشان می‌دهد که تعداد فروشندگان بیشتر از خریداران در بازار فعلی است، که می‌تواند روند نزولی را توضیح دهد که باعث کاهش قیمت ETH به زیر 1700 دلار شده است.

مطالب مرتبط | افزایش سطح بهره باز بیت کوین بازار را در موقعیت آسیب پذیر قرار می دهد

با این حال، با توجه به این موضوع، به نظر می رسد که جزر و مد در این جبهه شروع به تغییر کرده است جریان خالص ETH برای روز گذشته. در مجموع 188 میلیون دلار ETH به صرافی ها سرازیر شده بود، در حالی که 199.8 میلیون دلار خارج شده بود. حاشیه بزرگی نیست، اما به این معنی است که سرمایه گذاران با کاهش قیمت شروع به انباشت می کنند.

ETH در زمان نگارش این مقاله با قیمت 1655 دلار معامله می شود. این ارز دیجیتال با ارزش بازار بیش از 200 میلیارد دلار، دومین ارز دیجیتال بزرگ است.

Featured image from CoinQuora, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا