ارزهای دیجیتال

با افزایش سرعت LTC، لایت کوین از 64 دلار گذشت

قیمت لایت کوین (LTC) یک مسیر بسیار صعودی را نشان می دهد زیرا هدف آن شکستن مرز 64.02 دلار است.

  • لایت کوین با هدف عبور از مرز 64.02 دلار به شدت صعودی است.
  • حمایت در سطح 60.87 دلار مشاهده شد.
  • قیمت در منطقه 64.32 دلار با موانع روبرو است.

از سوی دیگر، LTC با موانعی در قیمت 64.32 دلار مواجه است، زیرا تحولات قوی گاوها کمی کاهش یافته است. قیمت LTC در اوایل امروز در 60.87 دلار بود و حتی توانسته است با تلاش گاوها برای بالا بردن قیمت ها به بالاترین سطح 64.32 دلار برسد.

قیمت LTC افزایش فوق‌العاده بیش از 3.47 درصدی را در یک شب تجربه کرده است و در حال حاضر در محدوده 64 دلار معامله می‌شود. حجم معاملات نیز در یک بازه زمانی 24 ساعته به 404 میلیون دلار رسیده است.

مطابق با CoinMarketCap، LTC 0.49٪ افزایش یافته است و در حال حاضر تا زمان نوشتن این مقاله با قیمت 64.38 دلار معامله می شود.

هدف جدید لایت کوین: 70 دلار

در یک بازه زمانی 4 ساعته، قیمت LTC بسیار صعودی به نظر می رسد و بالاترین و پایین ترین سطح را ثبت می کند. علاوه بر این، LTC توانست از کانالی که در هفته گذشته گیر کرده بود عبور کند. چنین نقضی به واکنش و توسعه خوش بینانه بازار اشاره دارد که تسلط گاوها را تشدید می کند.

جفت LTC/USD در حال حاضر بالاتر از 50 SMA و همچنین 200 SMA معامله می شود که نشان می دهد گاوها اکنون در صدر بازار هستند.

RSI برای لایت کوین در 63.83 مشاهده می شود، که به این معنی است که بازار بین قلمروی بیش از حد خرید و فروش بیش از حد تقسیم شده است. علاوه بر این، MACD LTC بسیار صعودی است که نشان می دهد گاوها کنترل بازار را در زمان انتشار در دست دارند.

قیمت LTC نشان می دهد که شور صعودی همچنان در بازار قوی است و می تواند در روزهای آینده افزایش یابد. LTC توانست از 64.02 دلار عبور کند و اکنون از 64.32 دلار عبور کند که سطح هدف بعدی 70 دلار را باز می کند.

از سوی دیگر، منطقه حمایت اکنون در 60.87 دلار مشاهده شده است، و اگر خرس‌ها بتوانند قیمت را به زیر این منطقه برسانند، به طور بالقوه می‌تواند به سود یک فروش گسترده باشد.

LTC برای لذت بردن از سرعت ثابت مداوم

تجزیه و تحلیل قیمت LTC نشان می دهد که سکه از یک حرکت صعودی و صعودی برخوردار است و فضای زیادی برای احساسات و فعالیت های مثبت بازار دارد. علاوه بر این، نمودار 24 ساعته همچنین نشان می دهد که بازار نیز سود بیشتری ایجاد می کند.

در حال حاضر، سرمایه گذاران باید در هنگام کاهش های جزئی در بازار، مراقب خرید باشند زیرا قیمت LTC قرار است در روزهای آینده بالاتر رود.

TRON total market cap at $4.35 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from AMBCrypto, Chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا