ارزهای دیجیتال

با از بین رفتن Hype Around Merge، اتریوم به 1500 دلار کاهش یافت

پس از اعلام این خبر که اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، ادغام قرار است در 15 سپتامبر انجام شود، هیاهو در اطراف شبکه اتریوم ایجاد شد. قیمت اتریوم در پشت اخبار افزایش چشمگیری داشته است، به طوری که قیمت آن به بالای 2000 دلار رسیده است، البته به طور مختصر. با این حال، با گذشت هفته ها، هیاهوی پیرامون ادغام با عادت کردن مردم به آن شروع به فروکش کرد و باعث کاهش قیمت ETH شد.

ETH اسلاید به $1500

پس از یک دوره 3 هفته ای فوق العاده، به نظر می رسد قیمت اتریوم به اوج خود رسیده است. پس از رسیدن به 2000 دلار، اصلاح نزولی وحشیانه نشان داد و بازار زیان دو رقمی را ثبت کرد. در بخش ETH، از آن زمان حدود 500 دلار از ارزش خود را از دست داده است، که معادل 25 درصد ضرر برای دارایی دیجیتال است.

از آنجایی که ادغام هنوز در نظر است، همچنان چراغ امیدی برای سرمایه گذاران است که این ارز دیجیتال آخرین دوره صعود خود را ندیده است. حتی با وجود کاهش قیمت، دارایی همچنان بالاتر از میانگین متحرک 50 روزه خود قرار دارد و این نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران در برابر روند فروش توسط خرس‌ها مقاومت نشان می‌دهند.

انتظار می رفت که هیپ از بین برود، اما این به این دلیل است که هنوز حدود یک ماه تا ادغام باقی مانده است. انتظار می رود احساسات سرمایه گذاران با آغاز ماه جدید بازار بهبود یابد. علاوه بر این، بسیار محتمل است که این به یک رویداد «شایعه را بخر، خبر را بفروش» تبدیل شود که در آن سرمایه‌گذاران تا ادغام خرید خود را افزایش می‌دهند و پس از تکمیل، آن را تخلیه می‌کنند.

اگر این اتفاق بیفتد، قیمت ETH احتمالا یک بار دیگر قبل از ادغام به 2000 دلار خواهد رسید. تسریع خرید و سهام ETH قبل از به‌روزرسانی، بازار را مانند گذشته به سمت بالا می‌کشد و باعث می‌شود که سایرین مانند بیت‌کوین دوباره به بالاترین سطح محلی خود بازگردند.

Ethereum Staking افزایش می یابد

حتی با وجود اینکه قیمت اتریوم از کاهش تبلیغات متضرر شده است، اما سرمایه گذاران را از استفاده از سهام در شبکه بازنگردانده است. قرارداد اتریوم 2.0 از زمان اعلام ادغام به نقاط عطف جدیدی دست یافته است.

کل ETH سهام در شبکه به سرعت از 13.3 میلیون فراتر رفت که حدود 11٪ از کل عرضه ETH در بازار را تشکیل می داد. جدیدترین داده‌ها نشان می‌دهد که کل سهام در حال حاضر به 13,444,552 ETH نشسته است.

با توجه به جایی که قرارداد در ابتدای ماه جاری بود، این رقم هیجان انگیزی است. تنها در ماه آگوست، حدود 153000 ETH جدید در این قرارداد به اشتراک گذاشته شده است. این به حدود 36000 ETH است که هر هفته شرط بندی می شود.

با این حال، یکی از مواردی که کاهش یافته است، ارزش دلاری ETH است که در شبکه به اشتراک گذاشته شده است. هفته گذشته، با افزایش قیمت اتریوم، نزدیک به 25 میلیارد دلار بود. در حال حاضر، ارزش دلاری کل ETH سهام در 20.9 میلیارد دلار است.

قیمت ETH در حال حاضر 17.35 درصد در 7 روز گذشته کاهش یافته است. طبق آمار Coinmarketcap با قیمت 1574 دلار معامله می شود و ارزش کل بازار آن 190 میلیارد دلار است.

Featured image from CNBC, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا