ارزهای دیجیتال

بایننس کوین (BNB) با 290 دلار مبارزه می کند. در اینجا چیزی است که باید انتظار داشت

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

  • قیمت BNB با حفظ قیمت بالای 290 دلار برای حفظ احساسات صعودی با مشکل مواجه است
  • با تسلط گاوها بر بازار، قیمت BNB همچنان قوی است. با این همه عدم اطمینان در بازار، قیمت نمی تواند شکسته شود و به بالای 320 دلار بسته شود
  • معاملات قیمت پایین تر BNB، میانگین متحرک نمایی 200 را دریافت می کند، زیرا قیمت در حرکت نزولی (EMA) ادامه دارد.

اکشن قیمتی که توسط بایننس کوین (BNB) نمایش داده شد، نمایشی برای تماشا بوده است و در چند وقت اخیر از اتریوم (ETH) و بیت کوین (BTC) بهتر عمل کرده است.

در بازه زمانی بالا، قیمت بایننس کوین (BNB) قوی به نظر می رسد و در صورت خوش بین بودن بازار، نتیجه احتمالی حرکت روند صعودی خواهد بود.

علیرغم جهش تسکین و عدم اطمینان پیرامون بازار کریپتو، شکست FTX همچنان به عنوان کاتالیزوری برای پایین آمدن بازار عمل می کند.

اثر دومینو حماسه FTX و سایر سرمایه گذاران بزرگ بازار را متوقف کرده است، زیرا هنوز حرکت قابل توجهی انجام نداده است و نگرانی ها را در مورد جهت گیری بازار افزایش داده است. (داده های بایننس)

تحلیل قیمت بایننس کوین (BNB) در نمودار هفتگی

علیرغم جهش تسکین در سراسر بازار، با افزایش قیمت BNB از پایین ترین سطح هفتگی 260 دلار به بالاترین سطح 310 دلار، بازار کریپتو همچنان نامطمئن و متلاطم است و بر قیمت BNB تأثیر می گذارد. بسیاری از آلت‌کوین‌ها برای بقا تلاش می‌کنند و تلاش می‌کنند تا همچنان که قیمت‌های آلت‌کوین‌ها به حرکت نزولی قیمت ادامه می‌دهند، سرپا بمانند.

با توجه به اخبار بسیار در مورد تسلیم شدن قریب الوقوع تمام دارایی های رمزنگاری شده همراه با FTX و سایر پروژه های رمزنگاری که از ورشکستگی رنج می برند، ممکن است به زودی به پایان برسد.

قیمت BNB پس از نشان دادن قدرت بسیار بالا که از پایین ترین سطح هفتگی 260 دلار به بالاترین سطح 310 دلار صعود کرد زیرا قیمت نتوانست به بالای 350 دلار برسد، بسته شدن هفتگی به زیر منطقه حیاتی 350 دلار داشت.

پس از کاهش قیمت BNB از بالاترین سطح 390 دلار به منطقه 260 دلار، با گمانه زنی های بیشتر در مورد آزمایش مجدد قیمت در منطقه 200 دلار، قیمت برای بازیابی چنین قدرتی تلاش کرد.

مقاومت هفتگی برای قیمت BNB – 350 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت BNB – 260 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت BNB در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه BNB | منبع: BNBUSDT در Tradingview.com

قیمت BNB پس از بسته شدن به زیر 290 دلار در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی قوی باقی می ماند. از آنجایی که قیمت BNB قادر به شکستن و بسته شدن به بالای 350 دلار نیست، در صورت تداوم بازار در این حالت، احتمال افزایش مجدد قیمت در مناطق 200 دلاری وجود دارد.

قیمت BNB در حال حاضر با قیمت 293 دلار زیر 200 EMA معامله می شود که به عنوان مقاومت برای قیمت BNB از معاملات بالاتر عمل می کند. قیمت BNB برای شروع طرح بازیابی قیمت باید به بالای 350 دلار برسد تا قیمت BNB شروع شود.

مقاومت روزانه برای قیمت BNB – 350 دلار.

پشتیبانی روزانه برای قیمت BNB – 290 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا