ارزهای دیجیتال

بایننس کوین بالاتر از 290 دلار در بحبوحه پاکسازی کریپتو نگه می دارد. آیا گاوها هنوز در کنترل هستند؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

  • قیمت BNB حمایت 340 دلاری خود را از دست می دهد زیرا قیمت به منطقه 290 دلار معامله می شود قبل از اینکه از این منطقه بازگردد.
  • قیمت BNB همچنان با وضعیت فعلی بازار نزولی به نظر می رسد، زیرا اوضاع برای اکثر معامله گران و سرمایه گذاران نامشخص به نظر می رسد.
  • قیمت BNB در تمام بازه‌های زمانی ضعیف باقی می‌ماند زیرا قیمت کمی بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 (EMA) معامله می‌شود.

هفته های گذشته شاهد عملکرد بهتر قیمت بایننس کوین (BNB) از بیت کوین (BTC) بودیم. اکثر آلتکوین ها با افزایش بیش از 200 درصدی سودهای تولید شده، از جمله بایننس کوین (BNB) که از منطقه 300 دلار به بالاترین سطح 390 دلار می رسد، روند صعودی پیدا می کنند، و بسیاری امیدوارند که قیمت BNB قیمت خوبی را به منطقه 450 دلار برساند. . با این حال، این انتظارات به دلیل عدم اطمینان پیرامون بازار ارزهای دیجیتال کوتاه شد. قیمت BNB قوی به نظر می رسد، با سؤالات زیادی در مورد اینکه گاوها تا چه زمانی از این منطقه با مشکل فعلی بازار بین Binance و FTX دفاع خواهند کرد، که باعث ایجاد ترس از عدم اطمینان و شک برای اکثر معامله گران و سرمایه گذاران می شود. (داده های بایننس)

تحلیل قیمت بایننس کوین (BNB) در نمودار هفتگی

هفته گذشته شاهد افزایش بیش از 200 درصدی آلتکوین‌ها در 7 روز گذشته بودیم که از حرکت محدود خود خارج شدند، زیرا بسیاری معتقدند امید بیشتری به فضای کریپتو باز می‌گردد.

هفته جدید هنوز شبیه هفته قبل نشده است، زیرا هفته با اخبار FUD خفه شده است که منجر به تاثیر منفی روی قیمت بسیاری از آلتکوین ها شده است زیرا سکه های اصلی در تلاش هستند تا از چیزی که به نظر می رسد پاکسازی کریپتوها سرپا باقی بمانند.

با این حال، قیمت BNB پس از شکستن به زیر بالاترین سطح هفتگی خود یعنی 350 دلار، که در ابتدا به عنوان یک منطقه عرضه عمل می‌کرد، به عنوان حمایت پس از چرخش قیمت عمل کرد، همچنان قوی به نظر می‌رسد. ثابت شده است که حمایت 300 دلاری کلیدی برای جلوگیری از فروش قیمت است. قیمت BNB که پشتیبانی را مجدداً در 300 تا 290 دلار آزمایش می کند برای بازار خوب نیست زیرا این امر این منطقه را برای خرس ها تضعیف می کند تا قیمت را پایین بیاورند.

قیمت BNB باید در این منطقه افزایش یابد تا ایمن به نظر برسد و از نزول به پایین‌ترین سطح هفتگی خود جلوگیری کند، زیرا این امر بر احساسات عمومی بازار تأثیر می‌گذارد.

مقاومت هفتگی برای قیمت BNB – 350 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت BNB – 300-290 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت BNB در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه BNB | منبع: BNBUSDT در Tradingview.com

قیمت BNB در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی قوی باقی می ماند زیرا قیمت بالای حمایت 290 دلار معامله می شود، پس از آزمایش مجدد این منطقه در دفعات قبلی، قیمت را از روند کاهشی خود باز می دارد و برای شروع صعود به منطقه 350 دلاری جهش می کند.

قیمت BNB در بازه زمانی روزانه بالای 290 دلار بسته شد که نشان می‌دهد با ادامه روند بهبودی بازار در روزهای آینده، شانس بیشتری برای روند صعودی BNB به منطقه 350 دلاری وجود دارد.

قیمت BNB باید تا منطقه 350 دلار افزایش یابد تا قیمت به طور موقت ایمن باقی بماند، که منجر به افزایش آرامش می شود. اگر قیمت 300 تا 290 دلار نتواند پایین بیاید، می توانیم شاهد کاهش قیمت به 250 تا 200 دلار باشیم.

مقاومت روزانه برای قیمت BNB – 350 دلار.

پشتیبانی روزانه برای قیمت BNB – 290 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا