ارزهای دیجیتال

بایننس سکه ضعف را نشان می دهد زیرا قیمت روی پشتیبانی کلیدی قرار می گیرد. آیا 200 دلار امکان پذیر است؟

  • قیمت BNB در میان آشفتگی بازار نمی تواند ثابت بماند، زیرا قیمت به منطقه حمایت کلیدی خود با یک حرکت محدود به محدوده بازمی گردد.
  • قیمت BNB پس از یک روند نزولی با وضعیت فعلی بازار به قدرت خود ادامه می دهد، زیرا اوضاع برای اکثر معامله گران و سرمایه گذاران نامشخص به نظر می رسد.
  • قیمت BNB همچنان در بازه‌های زمانی روزانه 270 دلار باقی می‌ماند زیرا هدف قیمت برای جهش بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 (EMA) است.

قیمت بایننس کوین (BNB) در هفته‌های اخیر عملکرد برجسته‌ای داشته است و از پایین‌ترین قیمت 280 دلار به بالاترین سطح 390 دلار رسیده است، قبل از اینکه به دلیل وضعیت فعلی بازار که بر اکثر پروژه‌های رمزنگاری تأثیر گذاشته است، با رد شدن مواجه شود. پس از انتشار اخباری مبنی بر عدم تصاحب FTX و ورشکستگی شرکت بایننس، بازار کریپتو شاهد تغییرات شدیدی در احساسات بوده است، بایننس کوین (BNB) و قیمت سایر آلتکوین ها برای بقا در حال مبارزه هستند. ماه های گذشته شاهد افزایش قیمت بیشتر آلتکوین ها بودیم زیرا بسیاری از آنها بیش از 200 درصد سود تولید کردند و بسیاری امیدوار بودند که بازیابی بیشتر شود. با این حال، این انتظارات به دلیل عدم اطمینان پیرامون بازار کریپتو کوتاه شد و باعث ترس زیادی در مورد اینکه بازار به کجا می رود، منجر شد. (داده های بایننس)

تحلیل قیمت بایننس کوین (BNB) در نمودار هفتگی

فضای کریپتو در چند روز گذشته شاهد تلاطم های زیادی بوده است، به طوری که بسیاری از آلتکوین ها پس از از دست دادن پشتیبانی کلیدی که کاهش قیمت را متوقف می کرد، در تلاش برای نشان دادن قدرت هستند.

بلاتکلیفی فعلی بازار باعث شده است که معامله گران و سرمایه گذاران برای خرید آلتکوین ها تردید داشته باشند، زیرا هیچ تضمینی وجود ندارد که ارزش آنها به این زودی افزایش یابد.

اخبار مربوط به قرار گرفتن سایر صرافی ها در ترکیب حماسه FTX نگرانی های بیشتری را ایجاد کرده است زیرا بسیاری از سرمایه گذاران و معامله گران از سرمایه گذاری در برخی پروژه ها اجتناب می کنند، از جمله قیمت BNB که با از دست دادن حمایت 300 دلاری خود از برخی قیمت های عمده رنج می برد.

قیمت BNB قبل از جهش در این منطقه به پایین‌ترین حد هفتگی 260 دلار کاهش یافت، که قدرت بالایی را به منطقه 275 دلاری نشان داد زیرا قیمت قصد دارد بالاتر رود. قیمت BNB باید محدوده 300 دلار را تغییر دهد تا قیمت BNB روند بالاتری داشته باشد و ساختار صعودی خود را دوباره به دست آورد.

مقاومت هفتگی برای قیمت BNB – 300 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت BNB – 200 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت BNB در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه BNB | منبع: BNBUSDT در Tradingview.com

قیمت BNB در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی قوی باقی می ماند زیرا قیمت پس از جهش از منطقه 260 دلار بالای حمایت 270 دلار معامله می شود.

اگر قیمت BNB به بالای 300 دلار برسد، می‌توانیم شاهد افزایش قیمت BNB باشیم. شکستن زیر منطقه 270-260 دلار منجر به فروش بیشتر برای BNB با احتمال روند قیمت به منطقه 200 دلار می شود.

مقاومت روزانه برای قیمت BNB – 300 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت BNB – 270-260 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا