ارزهای دیجیتال

بایننس به بهبود استراتژی های معاملاتی با پلتفرم جدید گزینه های رمزنگاری کمک می کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع رمز ارزها

بایننس به بهبود استراتژی های معاملاتی با پلتفرم جدید گزینه های رمزنگاری کمک می کند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع رمز ارزها 7

بایننس بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان است. این صرافی که دارای بزرگترین نقدینگی ارزهای دیجیتال است و طیف گسترده‌ای از ارزهای دیجیتال را ارائه می‌کند، علاوه بر بازارهای نقدی، معاملات آتی، معاملات P2P، گزینه‌ها و ویژگی‌های معاملاتی بیشتری را ارائه می‌دهد.

بایننس با رابط بصری و طراحی کاربر محور، یکی از بهترین پلتفرم های رمزنگاری برای معاملات گزینه ها است. معاملات گزینه های رمزنگاری شکلی از معاملات است که در معاملات مشتقات گنجانده شده است. این قالب به صرافی‌های ارز دیجیتال اجازه می‌دهد تا به کاربران خود کمک کنند تا با گزینه‌های معاملاتی بیشتر در بازار ارزهای دیجیتال سود ببرند.

Binance Options چیست؟

اختیار معامله نوعی مشتقه است که به کاربران امکان داد و ستد در بازار را با حق بیمه ثابت می دهد و در برابر ریسک های بازار محافظت می کند. گزینه های کریپتو مشابه گزینه هایی است که در بازارهای سنتی پیدا می کنید، با این تفاوت که دارایی های اساسی به جای سهام، ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین و اتریوم هستند. از گزینه‌های قرار دادن می‌توان برای سود بردن از یک ارز دیجیتال با کاهش قیمت استفاده کرد، در حالی که می‌توانید از گزینه تماس برای شرط‌بندی روی افزایش قیمت ارز دیجیتال استفاده کنید.

بایننس پلتفرم گزینه های جدید خود را در وب سایت و برنامه تلفن همراه خود در سپتامبر 2022 راه اندازی کرد. این پلتفرم معاملاتی که نقدینگی بالا و کارمزد پایین دارد، کارمزد تراکنش 0.02 درصد و کارمزد تمرین 0.015 درصد دریافت می کند.

بایننس موقعیت های گزینه را با قیمت گذاری آن ها در USDT اصلاح می کند. به این ترتیب، سرمایه گذاران می توانند به راحتی سود و زیان را حتی در دوره های بازار با نوسانات بالا محاسبه کنند.

اختیار خرید برای خرید دارایی ها با قیمت معین استفاده می شود، در حالی که از اختیار فروش برای فروش دارایی ها به قیمت معین استفاده می شود. به عنوان مثال، هنگام خرید گزینه های اتریوم، شما در واقع یک حق بیمه پرداخت می کنید تا حق فروش یا خرید اتریوم را با قیمتی مشخص در تاریخ مشخصی بدست آورید.

به بهبود استراتژی های معاملاتی با پلتفرم جدید گزینه

این روش گزینه خوبی برای معامله گرانی است که می خواهند سود خود را در بازار خرسی یا گاوی به حداکثر برسانند. دارندگان اختیار معامله می توانند تا تاریخ انقضای قرارداد از موقعیت های اختیار معامله خود استفاده کنند. هنگامی که این تاریخ فرا می رسد، موقعیت اختیار بسته می شود و با توجه به قیمت دارایی، سود یا زیان حاصل می شود.

همچنین این گزینه برای فروش دارایی به قیمت فعلی بازار با بستن زودهنگام موقعیت وجود دارد. با این حال، شایان ذکر است که بایننس فقط به قراردادهای اختیاری به سبک اروپایی اجازه می دهد که فقط در تاریخ انقضای قرارداد قابل اجرا هستند. بایننس همچنان به اضافه کردن قراردادهای گزینه های بیشتری ادامه می دهد تا به شما در گسترش استراتژی تجارت کریپتو کمک کند.

چه چیزی را در مورد معامله با گزینه های بایننس دوست دارم؟

Binance Options مزایای زیادی نسبت به سایر پلتفرم ها دارد. از جمله این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تجربه کاربر محور
  • هزینه های رقابتی
  • پشتیبانی از استیبل کوین ها

در میان این مزایا، نکته ای که بیش از همه تجربه کاربر را بهبود می بخشد، امکان خرید آپشن با استیبل کوین است. مفیدترین مزیت در محاسبه PNL، محاسبه سود بین تاریخ های خاص، و یادداشت برداری از سرمایه و هزینه این است که گزینه های بایننس با استیبل کوین ها قیمت گذاری می شوند. این امر تجزیه و تحلیل ریسک و محاسبات را حتی در بازارهای بی ثبات آسان می کند.

1669393437 662 بایننس به بهبود استراتژی های معاملاتی با پلتفرم جدید گزینه
بایننس به بهبود استراتژی های معاملاتی با پلتفرم جدید گزینه های رمزنگاری کمک می کند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع رمز ارزها 8

علاوه بر این، رابط بصری این پلتفرم امکان تبادل دارایی ها بین چندین محصول تجاری و ایجاد اتصالات API را فراهم می کند. این اجازه می دهد تا به استراتژی ها پایبند باشید و کارایی را در هنگام معامله گزینه ها افزایش دهید.

نحوه معامله با گزینه های بایننس

گزینه ها، که در حال حاضر یک ابزار معاملاتی پیچیده هستند، برای کسانی که دانش خوبی از این روش معاملاتی ندارند، خطرات مختلفی را به همراه دارد. در حال حاضر Binance Options از گزینه های رمزنگاری مرتبط با بیت کوین و اتریوم پشتیبانی می کند.

برای شروع معامله با گزینه های بایننس، ابتدا باید کاربر بایننس باشید. با کلیک کردن روی پیوند ثبت نام بایننس می توانید یک حساب کاربری ایجاد کنید. سپس باید روی زبانه مشتقات کلیک کنید و تب Options را پیدا کنید.

کسانی که از اپلیکیشن Binance استفاده می کنند می توانند با ضربه زدن روی نماد Futures به صفحه معاملات گزینه ها دسترسی پیدا کنند. برای معامله Options در کریپتو، باید USDT را از موجودی رمزنگاری موجود در کیف پول Spot خود به کیف پول Options خود منتقل کنید.

رابط Binance Options ممکن است در نگاه اول پیچیده به نظر برسد، اما زمانی که آن را یاد بگیرید، بسیار آسان است.

1669393437 558 بایننس به بهبود استراتژی های معاملاتی با پلتفرم جدید گزینه

در این رابط می توانید لیستی از گزینه های موجود را مشاهده کنید. به عنوان مثال، برای تاریخ 2022-11-22، موقعیت هایی با اعتصاب بین 1100 تا 1400 دلار وجود دارد. می‌توانید روی نماد Preferences در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید تا داده‌های مختلف را به جدول اضافه کنید. هنگامی که روی نماد شمع در هر خط موقعیت کلیک می کنید، می توانید نمودار شمع و دفترچه سفارش را مشاهده کنید. همچنین می توانید چندین شاخص مختلف را در این نمودار بیابید.

1669393437 183 بایننس به بهبود استراتژی های معاملاتی با پلتفرم جدید گزینه

می توانید با روش Limit یا BBO از قسمت سمت راست موقعیت خرید یا فروش ایجاد کنید و در پایین می توانید جزئیات حاشیه را مشاهده کنید.

1669393437 822 بایننس به بهبود استراتژی های معاملاتی با پلتفرم جدید گزینه

تبلیغات انحصاری Binance Options چیست؟

Binance Options 30٪ کمیسیون کارمزد معاملات گزینه را برای شرکت های وابسته و 30٪ تخفیف کارمزد معاملاتی را برای همه معامله گران آپشن ارائه می دهد. بایننس با جشن راه‌اندازی پلتفرم معاملاتی خود با یک تبلیغ خوب، مزایای ارجاع ویژه‌ای را به زیرمجموعه‌های Binance ارائه می‌دهد که دوستان خود را به Binance Options معرفی می‌کنند.

کاربرانی که دوستان خود را به Binance Options معرفی می کنند، واجد شرایط دریافت 30 درصد از هزینه معاملاتی دوستان خود خواهند بود. علاوه بر این، تمامی افرادی که از این پلتفرم استفاده می‌کنند تا پایان سال از 30 درصد تخفیف در تمام کارمزدهای معاملاتی گزینه‌ها بهره مند می‌شوند. هرکسی که معیارهای خاصی را داشته باشد می تواند برای تبدیل شدن به یک زیرمجموعه بایننس درخواست دهد.

نتیجه

معاملات گزینه ها همیشه مملو از خطر است. قبل از نزدیک شدن به این تجارت، سرمایه گذاران / معامله گران باید تحقیقات و آموزش گسترده ای انجام دهند. Binance Options یکی از شناخته شده ترین پلتفرم های معاملاتی گزینه های ارز دیجیتال است. رابط کاربر پسند، نقدینگی کم و کارمزدهای معقول آن تعداد فزاینده ای از کاربران را به خود جذب می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا