ارزهای دیجیتال

بایننس برای حمایت از ماینرهای بیت کوین با 500 میلیون دلار وام، قصد دارد محصولات استخراج ابری را راه اندازی کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

بایننس برای حمایت از ماینرهای بیت کوین با 500 میلیون دلار وام، قصد دارد محصولات استخراج ابری را راه اندازی کند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 4

خوراکی های کلیدی:

  • Binance Pool یک برنامه وام 500 میلیون دلاری برای استخراج کنندگان بیت کوین راه اندازی کرده است
  • این شرکت برای وام هایی که با اوراق بهادار فیزیکی یا دیجیتالی وثیقه می شود بین 5 تا 10 درصد نرخ بهره دریافت خواهد کرد.
  • این حرکت در زمانی انجام می‌شود که سختی استخراج بیت‌کوین در ATH است و منجر به حاشیه‌های کم برای ماینرها می‌شود.

زیرمجموعه ماینینگ بایننس یک صندوق وام 500 میلیون دلاری راه اندازی می کند

صرافی ارز دیجیتال Binance روز جمعه از راه اندازی یک برنامه تامین مالی جدید برای حمایت از صنعت استخراج بیت کوین از طریق وام های میان مدت خبر داد. بایننس پول، زیرمجموعه ماینینگ صرافی، طبق گزارش ها، 500 میلیون دلار را برای وام گیرندگان واجد شرایط در دسترس قرار خواهد داد.

طبق یک پست وبلاگ، افراد علاقه مند این گزینه را خواهند داشت که بین شرایط وام 18 تا 24 ماهه تصمیم بگیرند. نرخ بهره بین 5 تا 10 درصد متغیر است، در حالی که وام گیرندگان باید امنیت، چه دارایی های فیزیکی یا دیجیتالی را به عنوان وثیقه ارائه دهند.

یکی از سخنگویان بایننس به کوین تلگراف گفت که معیارهای واجد شرایط بودن برای وام گیرندگان مستلزم وضعیت VIP بایننس و الزام به “اتصال حداقل 500 PH/s به Binance Pool برای حداقل 24 ماه پس از صدور وام است.”

علاوه بر برنامه وام دهی، بایننس استخر همچنین قصد دارد محصولات استخراج ابری را راه اندازی کند. این شرکت گفت که آنها در حال حاضر به دنبال فروشندگان استخراج ابری هستند که برای همکاری باز هستند.

با رسیدن سختی استخراج بیت کوین به بالاترین حد خود، حاشیه سود کمتر می شود

با توجه به افزایش هزینه برق و عملکرد ضعیف بازار بیت کوین در سال جاری، سود استخراج بسیار کم شده است. به آن سختی استخراج بیت کوین بی‌سابقه بالا را اضافه کنید، و ما دستور العملی برای یک محیط بسیار رقابتی و بی‌نظیر داریم.

برای حمایت از ماینرهای بیت کوین با 500 میلیون
دشواری استخراج بیت کوین در طول زمان: منبع تصویر: BTC.com

برای زمینه، یک ماشین حساب آنلاین استخراج بیت کوین نشان می دهد که با استفاده از محبوب ترین و یکی از توانمندترین ماشین های استخراج بیت کوین، Antminer S19 XP بیت مین، اگر به عنوان مثال 0.10 دلار نرخ برق به ازای هر کیلووات ساعت را در نظر بگیریم، حدود 2 دلار سود روزانه به دست می آورد. به خاطر داشته باشید که Antminer تقریباً 18000 دلار قیمت دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا