ارزهای دیجیتال

بایننس برای تبدیل موجودی استیبل کوین USDC، USDP و TUSD به BUSD (Binance USD) – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

بایننس برای تبدیل موجودی استیبل کوین USDC، USDP و TUSD به BUSD (Binance USD) - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • بایننس اعلام کرده است که USDC، USDP، TUSD و BUSD را تحت یک تراز واحد ادغام خواهد کرد.
  • صرافی می گوید این حرکت باعث افزایش نقدینگی و بهبود کارایی سرمایه می شود
  • این تغییر در پایان این ماه اعمال خواهد شد

بایننس دارایی های USDC، USDP و TUSD را به صورت خودکار به BUSD تبدیل می کند، از 29 سپتامبر شروع می شود.

بایننس تغییری رادیکال را در نحوه مدیریت استیبل کوین های خاص در پلتفرم خود اعلام کرده است – از 29 سپتامبر، صرافی تبدیل خودکار کوین USD (USDC)، دلار Pax (USDP) و USD واقعی (TUSD) را آغاز خواهد کرد. به بایننس USD (BUSD) با نسبت 1:1.

بایننس نوشت که لیست استیبل کوین های واجد شرایط برای تبدیل خودکار ممکن است در آینده تغییر کند.

بر اساس اعلامیه روز دوشنبه، بایننس امیدوار است حرکت برای ادغام چهار استیبل کوین مختلف تحت یک تعادل واحد، به «افزایش نقدینگی و کارایی سرمایه برای کاربران» کمک کند.

به عنوان بخشی از تغییرات جدید اعلام شده، بایننس تمام جفت‌های معاملاتی USDC، TUSD و USDP را حذف می‌کند، در مجموع 25 جفت. تمام سفارش‌ها و موجودی‌های نقطه باز، آتی و مارجین که در یکی از سه استیبل کوین تعیین می‌شوند یا به BUSD تبدیل می‌شوند یا لغو می‌شوند. سایر محصولاتی که یکی از سه استیبل کوین مورد بحث را پشتیبانی می کنند، مانند محصولات پس انداز قفل شده و انعطاف پذیر، نیز متوقف خواهند شد.

خط‌مشی تبدیل خودکار بر روشی که کاربران می‌توانند وجوه خود را از پلتفرم برداشت کنند تأثیر نمی‌گذارد – اگر بخواهند همچنان می‌توانند برداشت USDC، TUSD و USDP را انجام دهند.

بایننس USD سومین استیبل کوین بزرگ از نظر ارزش بازار در صنعت است که در زمان نگارش این مقاله، سهم بازاری به ارزش 19.48 میلیارد دلار را در اختیار داشت. تتر (USDT) و USDC به ترتیب دارای ارزش بازار 67.55 میلیارد دلار و 51.78 میلیارد دلار هستند.

طی چند سال گذشته، استیبل کوین‌های با پشتوانه فیات کاملاً از محبوبیت بالایی برخوردار شده‌اند، که در افزایش نمایی سرمایه بازار که در نمودار The Block زیر قابل مشاهده است، منعکس شده است.

با توجه به پیشتازی بی‌نظیر بایننس به عنوان صرافی شماره یک ارز دیجیتال از نظر حجم معاملات، حرکت برای تبدیل استیبل کوین‌های رقیب به BUSD می‌تواند به عنوان یک استراتژی برای کمک به استیبل کوین آن برای به دست آوردن سهم بیشتری از بازار استیبل کوین تلقی شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا