ارزهای دیجیتال

بازی NFT God Apeiron بازار را راه اندازی کرد، نسخه آزمایشی Battle Pass Airdrop را برای 21 سپتامبر اعلام کرد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

بازی NFT God Apeiron بازار را راه اندازی کرد، نسخه آزمایشی Battle Pass Airdrop را برای 21 سپتامبر اعلام کرد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 5

نکات کلیدی:

  • Apeiron اولین بازی خدا مبتنی بر بلاک چین است که از بازی هایی مانند Black & White و Populous الهام گرفته شده است.
  • Apeiron Marketplace در 7 سپتامبر راه اندازی شد. کاربرانی که تا 21 سپتامبر یک حساب کاربری در بازار ایجاد کنند، واجد شرایط ایردراپ ویژه آینده خواهند بود.
  • Apeiron Battle Demo Pass سیستم نبرد کاملاً جدید مبتنی بر کارت ARPG x را که یک ماه بعد عرضه می شود، باز می کند.

Apeiron اولین بازی خدای شبیه سازی P2E مبتنی بر NFT در جهان است. این بازی با الهام از بازی های کلاسیک خدا مانند Populous و Black & White دارای یک سیستم مبارزه با ماجراجویی و اکشن منحصر به فرد مبتنی بر کارت خواهد بود. Apeiron بازار خود را در 7 سپتامبر راه اندازی کرد.

کاربرانی که بین 7 تا 21 سپتامبر 2022 یک حساب Marketplace ایجاد کنند، واجد شرایط ایردراپ انحصاری آینده خواهند بود. کاربران واجد شرایط نیز نیمه اول Apeiron Battle Demo Pass را دریافت خواهند کرد. نیمه اول نشان دهنده Solar Fragment است، در حالی که نیمه دیگر Luna Fragment خواهد بود.

NFT God Apeiron بازار را راه اندازی کرد، نسخه
منبع تصویر: Apeiron

نقاط عطف عبور یکی یکی

Apeiron به عنوان اولین بازی NFT God مبتنی بر بلاک چین همچنان بازار را تحریک می کند. همه چیز برای بازی و توسعه دهندگان آن، Foonie Magus، به سرعت و در مسیر پیش می رود. این پروژه یکی یکی به نقاط عطف جدیدی می رسد. پس از بسته شدن دور بودجه راه اندازی 17 میلیون دلاری در ماه آوریل، تیم توسعه دهنده به سختی کار برای ایجاد زیرساخت های لازم درون بازی ادامه می دهد.

Aperion Marketplace ساختاری دارد که از سیستم سه توکن پشتیبانی می کند، که به بازیکنان اجازه می دهد Apeiron Planets را با هر قیمتی که می خواهند معامله کنند. این پیشرفت، که گامی بزرگ به سوی بازی کردن و پرورش سیارات است، عملکرد منحصر به فردی را برای بازی به ارمغان می آورد.

1662639531 534 بازی NFT God Apeiron بازار را راه اندازی کرد، نسخه
منبع تصویر: Apeiron

پاس دمو نبرد Apeiron

برای جمع آوری قطعات Luna، لازم است به انجمن Apeiron بپیوندید. رویدادهای ویژه که از طریق کانال Discord و همکاری با شرکا برگزار می شود روز به روز افزایش می یابد. برای واجد شرایط بودن برای دریافت نیمه دوم Battle Demo Pass، باید Apeiron Discord و سایر کانال های اجتماعی را که در پایان محتوا به اشتراک می گذاریم، بررسی کنید.

اعضای انجمن با هر دو قطعه Solar و Lunar می توانند آنها را در Apeiron Battle Demo Pass ترکیب کنند. با داشتن Battle Demo Pass یک سیستم نبرد کاملاً جدید مبتنی بر کارت ARPG x که در ماه اکتبر عرضه می شود را باز می کند.

نقل قول از مدیر

فرانک چنگ، مدیر عامل Foonie Magus و خالق Apeiron، به اشتراک می‌گذارد: «راه‌اندازی بازار ما نشان‌دهنده آغاز شمارش معکوس، شمارش معکوس برای تولد دوباره بازی‌های خدا، و طلوع پارادایم جدیدی است که در آن نوآوری‌های کیفی شروع به شروع می‌کنند. راه خود را در وب 3 باز کنند.”

اطلاعات بیشتر درباره Apeiron

در Apeiron، اولین بازی خدا مبتنی بر بلاک چین و NFT، بازیکنان می توانند سیاره ها را بسازند و به عنوان یک آواتار فرود آیند تا اسرار جهان را کشف کنند. هر بازیکن می‌تواند سیاره خود را تا حد رکود توسعه رشد دهد و چرخه سیاره‌ای را از طریق یک رویداد آرماگدون بازنشانی کند تا امکان پیشرفت بیشتر و رویدادهای GvG و GvE در سطح اتحاد پایان بازی را فراهم کند.

Apeiron از یک معماری اقتصادی سه توکن در بازی استفاده خواهد کرد. یکی از توکن‌هایی که در اکوسیستم مورد استفاده قرار می‌گیرد، توکن حاکمیت، یکی توکن بازی برای کسب درآمد و دیگری توکن برتر تیم به‌درآمد خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا