ارزهای دیجیتال

بازیابی قیمت بیت کوین; سطوح حیاتی برای نگه داشتن چشم در

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

قیمت بیت کوین از سطح قیمت 15,400 دلار جهش کرد و طی روز گذشته بهبود یافت. در 24 ساعت گذشته، بیت کوین پس از ادعای قیمت 16000 دلار، به سمتی حرکت کرده است.

از آنجایی که سکه در لحظه پس از بهبودی در حال معامله است، بیت کوین در انتظار شکست است. سکه باید بالای 16600 دلار حرکت کند تا خرس ها باطل شوند.

اکنون که بیت کوین به نقطه مقاومت قیمتی فوق الذکر نزدیک شده است، ممکن است این شانس برای BTC وجود داشته باشد که به منطقه قیمتی 17000 دلاری حرکت کند.

خریداران باید برای اینکه سکه بالاتر از مرز قیمت 16600 دلار حرکت کند، گام بردارند. چشم انداز فنی سکه تایید می کند که در نمودار خود روند صعودی دارد.

با این حال، قدرت خرید علیرغم صعود در نمودار یک روزه پایین مانده است.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: نمودار یک روزه

بیت کوین در نمودار یک روزه 16500 دلار قیمت داشت منبع: BTCUSD در TradingView

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت 16500 دلار معامله می شد. پس از اینکه بیت کوین از سطح قیمت 15400 دلار عبور کرد، سکه اقدام به خرید مثبت کرد. این به افزایش قیمت سکه از مرز 16000 دلار کمک کرده است. منطقه قیمتی حیاتی در 16500 دلار باقی می ماند و حرکت بالاتر از آن نقطه شتاب صعودی برای بیت کوین خواهد بود.

مقاومت سربار BTC در 17000 دلار بود و حرکت بالاتر از آن می تواند گاوها را در 17600 دلار متوقف کند. اگر بیت کوین به بالای 17600 دلار برسد به سطح روانی 18000 دلار می رسد. مقدار BTC معامله شده در جلسه قبل سبز بود که نشان دهنده انباشتگی است.

تحلیل فنی

قیمت بیت کوین
قدرت خرید بیت کوین در نمودار یک روزه افزایش یافت | منبع: BTCUSD در TradingView

سکه اخیراً در اواسط ماه جاری از منطقه اشباع فروش بازدید کرده بود و حرکت به بالای مرز 15400 دلار باعث شده بود خریداران دوباره اعتماد به این دارایی را به دست آورند.

در زمان نگارش این مقاله، BTC تقاضا را در نمودار یک روزه ثبت کرد. با بازگشت تقاضا برای سکه به بازار، شاخص قدرت نسبی به بالای 40 حرکت کرد.

اگر تقاضا ثابت بماند، حرکت بالای 17000 دلار در جلسه معاملاتی بعدی اتفاق خواهد افتاد. اگر سکه از مرز قیمت 16700 دلار عبور کند، بیت کوین می تواند به بالاتر از میانگین متحرک 20-Simple.

در حال حاضر، BTC زیر 20-SMA بود. این نشان می دهد که فروشندگان همچنان در حال حرکت قیمت در بازار هستند.

قیمت بیت کوین
بیت کوین سیگنال خرید را در نمودار یک روزه تشکیل داد | منبع: BTCUSD در TradingView

در مطابقت با قدرت خرید، BTC شروع سیگنال خرید سکه را نیز به تصویر کشید. واگرایی میانگین متحرک همگرایی نشان دهنده حرکت قیمت و تغییر روند است.

MACD نوارهای سیگنال سبز رنگ را نمایش می دهد که به سیگنال خرید بیت کوین گره خورده است. با پیش بینی حرکت محدوده، باندهای بولینگر که نشان دهنده نوسان قیمت است، کاهش یافت.

افزایش تقاضا به گاوهای نر کمک می کند تا قدرت خود را بدست آورند و از محدوده معاملات فعلی عبور کنند.

Featured Image From UnSplash, Charts From TradingView

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا