ارزهای دیجیتال

بازیابی بیت کوین فقط موقت است زیرا همه راه ها به 15000 دلار منتهی می شوند

بیت کوین در ساعات اولیه روز دوشنبه پس از رسیدن به 15600 دلار در روز یکشنبه به بالای 16000 دلار بازگشت. با ادامه روند بالای 16000 دلار، به نظر می رسد که دارایی دیجیتال در نهایت در مسیر بازیابی قرار دارد، اما اینطور نیست. ریکاوری فقط یک توقف موقت در خونریزی مداوم را نشان می دهد، زیرا مومنتوم همچنان در سراسر فضا کاهش می یابد.

این پایین بیت کوین نیست

کف بیت کوین هنوز هم در حال حاضر به شدت مورد بحث است. زمانی که دارایی دیجیتال به پایین ترین سطح چرخه قبلی خود یعنی 17600 دلار رسید و سپس برای مدت طولانی به بالای 20000 دلار رسید، گمانه زنی هایی وجود داشت که در نهایت به پایین ترین سطح خود رسیده است، اما داده های تاریخی خلاف این را بیان می کردند، که درست معلوم شد.

در حال حاضر، بیت کوین در حال حاضر به پایین ترین چرخه جدید 15500 دلار رسیده است. با این حال، با توجه به همان داده های تاریخی، بعید است که پایین بیت کوین مشخص شده باشد. در عوض، احتمال اینکه دارایی دیجیتال در آینده شاهد 15000 دلار باشد، بیشتر از بهبودی بالاتر از 20000 دلار است. این به دلیل تحولاتی است که هنوز از فضا بیرون می آید.

BTC price at $16,090 | Source: BTCUSD on TradingView.com

در حال حاضر، دیگر بر کسی پوشیده نیست که سقوط FTX بر بسیاری از بازیکنان بزرگ تأثیر گذاشته است. در جایی که سقوط شرکت هایی مانند Terra و Celsius بد بود، کاهش FTX پیامدهای بدتری برای بازار ارزهای دیجیتال دارد. این واقعیت را هم اضافه کنید که صرافی کریپتو به قیمت بیش از 300 میلیون دلار هک شد و هکر اکنون توکن‌ها را تخلیه می‌کند، و هیچ راهی وجود ندارد که BTC هنوز کف خود را دیده باشد.

حتی در حال حاضر نیز پشتیبانی کمی با 16000 دلار برای دارایی دیجیتال وجود دارد. این یک بازار فروشنده باقی می ماند، به این معنی که خرس ها در کنترل خود باقی می مانند. همچنین مقاومت قابل توجهی در سطح 16500 دلار وجود دارد و با حرکت کم در بازار، آزمایش این منطقه بعید است.

سرمایه گذاران نیز سکه های خود را از صرافی های متمرکز به تعداد بی سابقه بیرون می کشند 5.5 میلیارد دلار BTC در هفته گذشته از مبادلات خارج شدطبق داده های Glassnode. سرمایه گذاران نیز در این زمان نسبت به بازار محتاط هستند، به این معنی که برای مدتی نقدینگی جدیدی وارد بازار نخواهد شد.

روندهای تاریخی، پایین بیت کوین را در حدود 12000 تا 13000 دلار قرار می دهد، بنابراین 20 درصد دیگر ممکن است در آینده بیت کوین باشد قبل از اینکه به پایین ماندگاری برسد.

Featured image from TronWeekly, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا