ارزهای دیجیتال

بازدید مجدد از السالوادور یک سال پس از پذیرش بیت کوین آن

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

این یک سرمقاله نظری توسط Rikki، کاوشگر بیت کوین، نویسنده و مجری مشترک پادکست های «Bitcoin Italia» و «Stupefatti» است.

همه چیز برای یک ماجراجویی بزرگ دیگر آماده است.

کوله پشتی ها پر شده اند، بررسی از قبل انجام شده است، کابین با موتور روشن، بیرون درب جلو منتظر ما است. ما یک بار دیگر در آستانه عبور از اقیانوس هستیم.

سال گذشته، تنها چند ماه پس از اجرایی شدن این قانون، پذیرش بیت کوین در السالوادور را شرح دادیم. 45 روز در آنجا بدون پول نقد یا کارت اعتباری سپری شد و منحصراً با بیت کوین زندگی کرد. هدف ما این بود که از منطقه آسایش گردشگران و تأثیرگذاران بیت کوین، ساحل معمولی بیت کوین و پایتخت سن سالوادور خارج شویم و در مناطق دورافتاده تر جستجو کنیم تا ببینیم آیا واقعاً امکان خرید و پرداخت بیت کوین در بازارهای محبوب وجود دارد یا خیر. از دهکده‌های کوچک حومه شهر، ملاقات با ساکنان فقیرترین مناطق تا دریابند که واقعاً نظر آنها در مورد اختراع ساتوشی ناکاموتو چیست.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا