ارزهای دیجیتال

این نشانگر می گوید که اصلاح قیمت MATIC انجام نشده است

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

قیمت MATIC در حال حاضر در حال اصلاح است. طی 24 ساعت گذشته، سکه بیش از 4 درصد از ارزش بازار خود را از دست داده است. علائم روی نمودار در حال حاضر نشان می دهد که MATIC قرار است برای مدتی در قلمرو اصلاح باقی بماند.

تمام سودهایی که Polygon (MATIC) در هفته گذشته به دست آورد به دلیل ضرر در نمودار روزانه لغو شد. چشم انداز فنی همچنین حاکی از آن است که حرکت قیمت آلتکوین قهقرایی بوده و تقاضا برای آلتکوین در چند روز گذشته کاهش یافته است.

از قرائت نمودار روزانه، تعیین اینکه قیمت MATIC در کجا حمایت می شود دشوار است. آلت کوین نشانه‌هایی از مقاومت قابل توجه را در بازه زمانی کوتاه‌تر و طولانی‌تر نشان می‌دهد. بازگشت صعودی بعید به نظر می رسد زیرا خریداران اعتماد خود را به دارایی از دست داده اند.

برای MATIC، چند ماه گذشته بسیار سخت بوده است، زیرا سکه علیرغم حفظ قیمت 1.31 دلار برای مدتی در ماه گذشته، به ریزش ادامه داد. در حال حاضر، MATIC در مقایسه با بالاترین رکورد ثبت شده خود در یک سال گذشته، با 69 درصد پایین معامله می‌شود. اکنون برای MATIC ضروری است که برای ثبت تغییرات مثبت قیمت، از سطح 0.96 دلار عبور کند.

تجزیه و تحلیل قیمت MATIC: نمودار یک روزه

قیمت MATIC در نمودار یک روزه 0.88 دلار بود منبع: MATICUSD در TradingView

سکه نوار پایینی تثبیت خود را شکسته و در یک مارپیچ نزولی قرار دارد. مقاومت سربار برای سکه 0.94 دلار بود. حرکت بالای 0.94 دلار، حرکت آلتکوین را به 1 دلار یا حتی بالاتر تضمین می کند.

از آنجایی که MATIC در جهت نزولی ادغام شکسته شده است، کاهش ارزش بیشتر می تواند به دنبال داشته باشد. در این صورت، آلتکوین به 0.84 دلار و سپس به زیر سطح قیمت 0.80 دلار سقوط می کند. مقدار آلتکوین معامله شده در جلسه گذشته کاهش یافت و قرمز بود، که نشان می‌دهد خرس‌ها به شدت در حال خراشیدن هستند. آلت کوین در زمان انتشار با قیمت 0.88 دلار مبادله می شد.

تحلیل فنی

MATIC
MATIC کاهش قدرت خرید را در نمودار یک روزه ثبت کرد منبع: MATICUSD در TradingView

سکه یک خط حمایت صعودی را تشکیل داده است. به طور معمول، این یک علامت صعودی است. با این حال، در این مورد، MATIC به خط نزدیک تر می شود. این نشان می دهد که سکه به زیر خط 0.88 دلار سقوط می کند و نزدیک به 0.84 دلار سقوط می کند که 4 درصد کاهش ارزش دیگر است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) زیر نیم خط بود، به این معنی که فروشندگان قیمت را تصاحب کرده بودند. در رابطه با فروشندگان، قیمت آلتکوین به زیر خط 20-Simple Moving Average (SMA) رسید. سقوط کمتر از آن نشان‌دهنده نزولی است، زیرا فروشندگان در حال حرکت قیمت در بازار بودند.

MATIC
MATIC کاهشی در جریان سرمایه در نمودار یک روزه | منبع: MATICUSD در TradingView

علاقه سرمایه گذاران نیز در نمودار روزانه کاهش نشان داد. جریان پول Chaikin نشان دهنده ورودی و خروجی سرمایه در یک نقطه معین است. CMF نزولی را به تصویر کشید که به معنای کاهش جریان سرمایه بود، اگرچه جریان سرمایه در زمان انتشار هنوز از خروج سرمایه بیشتر بود.

مطالب مرتبط: انعطاف پذیری قیمت اتریوم به ما مکث می کند، اما هنوز از بین نمی رود

شاخص حرکت جهت دار (DMI) جهت قیمت را نشان می دهد. DMI منفی بود، زیرا خط -DI (نارنجی) بالای خط +DI (آبی) بود. شاخص جهت دار متوسط ​​(قرمز) زیر 20 علامت بود که به این معنی بود که حرکت قیمت سکه تمام قدرت خود را از دست داده است. این با کاهش بیشتر قیمت برای MATIC مطابقت دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا