ارزهای دیجیتال

این مدیریت دارایی پیش بینی می کند که بیت کوین به 10 هزار دلار کاهش می یابد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

بیت کوین به انتهای محدوده فعلی خود بازگشت و ممکن است در روزهای آینده تحت فشار نزولی بیشتری قرار گیرد. این ارز رمزنگاری شده همچنان پس از فروپاشی FTX، دومین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال در جهان، و سرایتی که در این بخش ایجاد شده، در حال بهبود است.

تا لحظه نگارش این مقاله، بیت کوین افزایش فشار فروش را ثبت کرده است. این ارز دیجیتال با 2 درصد ضرر در 24 ساعت گذشته با قیمت 16200 دلار معامله می شود. سایر دارایی‌های 10 کریپتو برتر قیمت مشابهی را ثبت می‌کنند، اما اکثریت آنها سود هفته گذشته را حفظ می‌کنند.

قیمت بیت کوین در نمودار روزانه به سمتی حرکت می کند. منبع: BTCUSDT Tradingview

بیت کوین می تواند در بحبوحه سقوط FTX به سطوح 2020 خود سقوط کند

گزارشی از بلومبرگ ادعا می کند که برخی از سرمایه گذاران نهادی نسبت به بیت کوین نزولی هستند. مارک موبیوس، مدیر صندوق با تجربه و موسس Mobius Capital، معتقد است بیت کوین ممکن است در میان مدت به 10000 دلار کاهش یابد.

مدیر صندوق ادعا می کند که صنعت کریپتو ممکن است از سرایت بیشتر رنج ببرد. از زمانی که صرافی رمزارز اعلام ورشکستگی کرد، چندین شرکت فعالیت خود را متوقف کردند. شرکت گروه ارز دیجیتال (DCG)، جنسیس، یک مورد برجسته است.

این شرکت پذیرش درخواست‌های برداشت از مشتریان خود را متوقف کرد و برای جلوگیری از ورشکستگی به افزایش سرمایه می‌پردازد. این وضعیت باعث شده است که بسیاری در مورد پرداخت بدهی DCG گمانه زنی کنند. این شایعات به عدم اطمینان در بازار ارزهای دیجیتال کمک می کند.

در این زمینه، قیمت بیت‌کوین و سایر دارایی‌ها روندی جانبی دارد. بیت کوین احتمالا این روند را در هفته های آینده دنبال خواهد کرد. موبیوس محیط فعلی را به عنوان «خطرناک‌تر از حد» طبقه‌بندی کرد که نمی‌تواند پول مشتریانش را سرمایه‌گذاری کند.

با وجود شرایط فعلی بازار و سقوط FTX، مدیر صندوق بر این باور است که کریپتو نقش دائمی در امور مالی جهانی خواهد داشت و به یک سوگیری بلندمدت صعودی اشاره می‌کند:

اما کریپتو اینجا باقی مانده است زیرا سرمایه‌گذاران متعددی هنوز به آن ایمان دارند. این شگفت انگیز است که قیمت بیت کوین چگونه حفظ شده است.

بازیکنان گزینه های بیت کوین منتظر عذاب در ماه دسامبر هستند

اطلاعات بیشتر ارائه شده توسط بلومبرگ، بر اساس پلتفرم آپشن Deribit، نشان دهنده تمایل باز قابل توجهی به سمت فروش (قراردادهای فروش) برای ماه دسامبر است. تا پایان سال 2022، بسیاری از سرمایه گذاران انتظار دارند بیت کوین حدود 10000 دلار جذب شود.

با این حال، این داده‌ها را می‌توان به این صورت تفسیر کرد که بسیاری از سرمایه‌گذاران موقعیت‌های لحظه‌ای خود را پوشش می‌دهند. سرمایه گذاران بیت کوین را در صرافی ها می خرند و برای محافظت در برابر فشار نزولی احتمالی، قراردادهایی را خریداری می کنند.

NewsBTC گزارش داد که بسیاری از سرمایه گذاران قصد دارند بیت کوین را تا پایان سال 30000 دلار کنند. از این نظر، قیمت بیت کوین ممکن است بدون تأثیر بر پرتفوی این سرمایه گذاران افزایش یا کاهش یابد. همانطور که در زیر مشاهده می شود، حداکثر قیمت درد 20000 دلار است. به احتمال زیاد این قیمت می تواند هدف دسامبر باشد.

نمودار 3 بیت کوین بیت کوین BTCUSDT
بهره باز گزینه های BTC برای انقضای 30 دسامبر. منبع: Deribit

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا