ارزهای دیجیتال

اینجاست که چرا علاقه مندان به کریپتو باید به HachiFi، Solana و Chainlink نگاه کنند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

برای علاقه مندان به کریپتو که به دنبال تمرکز یا توکن جدیدی هستند تا آنها را علاقه مند نگه دارد، HachiFi این پتانسیل را دارد که نه تنها علاقه آنها را جلب کند، بلکه آنها را به اندازه کافی مجذوب کند تا بتوانند آن را خریداری کنند.

اینجاست که چرا علاقه مندان به کریپتو باید به HachiFi، Solana و Chainlink نگاه کنند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 4

ارزش HachiFi می تواند با توجه علاقه مندان به کریپتو افزایش یابد

Hachi یک پلت فرم دیجیتال Layer-III غیرمتمرکز و نسل بعدی است که برای باز کردن فرصت های DeFi و طراحی مجدد ساختار آن ایجاد شده است.

این توکن دارای اکوسیستمی است که برای ایجاد فرصت‌های متعدد در کریپتو، NFT، متاورس و ارز دیجیتال ایجاد شده است، برنامه این است که از همه این موارد برای کمک به میلیون‌ها نفر برای کسب درآمد غیرفعال از آن استفاده شود. این تیم یک نقشه راه برای تغییر شکل و توسعه ساختار DeFi در حال حاضر به شکلی که درآمد غیرفعال و ایمنی را در اولویت قرار می دهد، دارد.

نام HachiFi از ادغام دو کلمه Hachi که یک کلمه ژاپنی برای هشت است و DeFi گرفته شده است. در حالی که بسیاری ممکن است بر این باور باشند که HachiFi ویژگی‌های یک میم کوین را دارد، اما یک توکن کاربردی است.

HachiFi و NFT های آن

بخش جدایی ناپذیر اکوسیستم پلتفرم HachiFi، NFT های Hachi خواهند بود که دارای منحصر به فرد بودن، تقسیم ناپذیری، شفافیت و قابلیت همکاری خواهند بود.

فرآیند مراقبت از NFT ها در اکوسیستم Hachi زمانی اتفاق می افتد که کاربران نهایی توکن Hachi را در شبکه زنجیره هوشمند Binance خریداری کنند، توکن ها و مزرعه HachiFi را برای پرورش آنها به اشتراک بگذارند، سپس می توانند در بازارهای NFT مانند OpenSea فروخته شوند.

NFTها برای نشان دادن مواردی مانند:

  1. کلکسیون‌های دیجیتال و فیزیکی مانند کارت‌های تجاری، تمبر، یا هر چیز فیزیکی یا دیجیتالی کلکسیونی که کلکسیونرهای آن‌ها می‌خواهند آن‌ها را توکن کنند.
  2. NFTها برای نشان دادن خواص دنیای واقعی در املاک و مستغلات استفاده می شوند. می توان از آنها به عنوان راهی برای انتقال اسناد زمین و ارائه مدرک مالکیت استفاده کرد.
  3. آنها می توانند به عنوان راهی برای ذخیره سوابق پزشکی افراد بدون به خطر افتادن محرمانه بودن آنها یا خطرات تداخل خارجی مورد استفاده قرار گیرند زیرا تراکنش های NFT در بسیاری از گره ها تأیید می شوند و به طور دائم به بلاک چین اضافه می شوند.
  4. آنها همچنین با ارائه مدرک حضور، مدارک یا گواهینامه های کسب شده و هر گونه اطلاعات مهم دیگر، نمایانگر خوبی از مدارک تحصیلی خواهند بود.

ابزار توکن HachiFi

چشم انداز HachiFi با ارائه محصولات خلاقانه مانند توکن های هوشمند غیرقابل تعویض و دستگاه های Web3 در سطح جهانی مانند نمودار و ردیابی در یک اکوسیستم همه کاره به حوزه ارزهای رمزپایه فراتر می رود.

توکن هاچی بر اساس شبکه زنجیره هوشمند بایننس (BSC) ساخته شده است. این تیم زنجیره هوشمند Binance را انتخاب کرد زیرا امن ترین شبکه ارز دیجیتال است و پهنای باند بهتری را برای تراکنش ها ارائه می دهد.

1662541701 560 اینجاست که چرا علاقه مندان به کریپتو باید به HachiFi،
اینجاست که چرا علاقه مندان به کریپتو باید به HachiFi، Solana و Chainlink نگاه کنند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 5

Chainlink (LINK) یک نوآوری در سطح بعدی

Chainlink (LINK) یک توکن DeFi است. این یک سیستم غیرمتمرکز از گره‌ها است که برای ادغام داده‌ها و اطلاعات، خارج از بلاک چین به قراردادهای هوشمند روی زنجیره ایجاد شده است.

Chainlink به افزایش قابلیت‌های قراردادهای هوشمند کمک می‌کند و به آنها اجازه می‌دهد به داده‌های دنیای واقعی و محاسبات خارج از زنجیره دسترسی داشته باشند در حالی که آنها پیشنهاد فناوری بلاک چین امنیتی را حفظ می‌کنند.

سولانا (SOL) سکه NFT

سولانا (SOL) پس از اینکه اتریوم یکی از بزرگترین بازارهای NFT را دارد، به عنوان یک شبکه بسیار سریع و امن شناخته شده است.

حتی از OpenSea که بزرگترین بازار NFT اتریوم است، تأییدیه دریافت کرده است. سولانا (SOL) با موفقیت توجه علاقه مندان به ارزهای دیجیتال و تازه واردان را به خود جلب کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد HachiFi:

پیش فروش: http://signpup.hachifi.com/

سایت اینترنتی: http://hachifi.com/

تلگرام: https://t.me/HachiFiOfficial

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا