ارزهای دیجیتال

ایمپل بیت کوین را به پیام‌رسانی مالی ISO 20022 در شبکه XDC اضافه کرد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

دالاس، تگزاس، 2 آگوست 2022، Chainwire

قابلیت همکاری متقابل زنجیره‌ای جدید از طریق WanBridge گزینه‌های قوی‌تری را برای تسویه فوری فراهم می‌کند

Impel خوشحال است امروز اعلام کند که بیت کوین (BTC) به API پیام‌رسانی مالی ISO 20022 به عنوان وثیقه اختیاری برای پرداخت‌ها اضافه شده است. این افزوده، بیت کوین را قادر می سازد تا در فرآیند تسویه فوری برای خدمات بانکداری سنتی و سایر سازمان هایی که از استاندارد پیام رسانی جدید ISO 20022 استفاده می کنند، استفاده شود. این فرصت را برای بهبود تجربه مشتری، افزایش امنیت و صرفه جویی قابل توجه در هزینه عملیاتی ارائه می دهد.

آینده صنعت فناوری در طیف گسترده ای از تکنیک ها نهفته است که به بلاک چین های مختلف اجازه می دهد با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. انتقال دارایی‌ها و داده‌های دیجیتال بین یک بلاک چین به بلاک چین دیگر به عنوان سازگاری زنجیره‌ای متقابل نامیده می‌شود. پل‌های قابل همکاری نقش مهمی در ارائه این گزینه‌های قوی برای دارایی‌های دیجیتال مورد نظر برای استفاده برای پرداخت دارند.

پایگاه کاربری Impel از طریق همکاری با DIMO و Wanchain می تواند بیت کوین را از شبکه بومی خود به شبکه XDC به عنوان یک دارایی دیجیتال پیچیده به نام “XBTC” منتقل کند که به آن توکن XRC-20 گفته می شود. هم DIMO و هم Wanchain هدفشان این است که اکوسیستم بلاک چین را به طور کامل قابل تعامل و یک پل در یک زمان بسازند. “ما این پل بین شبکه‌های بیت‌کوین و XDC را گامی مهم در ایجاد قابلیت تعامل در دنیای واقعی در اکوسیستم بلاک چین می‌بینیم.بهوش تاکار، بنیانگذار و مدیر عامل DIMO گفت.

WanBridge Wanchain از یک نسخه پیشرفته از روش Lock-Mint-Burn-Unlock برای انتقال دارایی های دیجیتال بین بلاک چین ها استفاده می کند. هیچ واسطه یا شبکه رله ای درگیر نیست، زیرا دارایی ها مستقیماً از زنجیره مبدا به زنجیره مقصد منتقل می شوند. به عنوان مثال، هنگام انتقال BTC به شبکه XDC، قبل از اینکه XBTC در شبکه XDC ضرب شود، توسط گره های پل در شبکه بیت کوین قفل می شود. سپس XBTC دلار می تواند به عنوان وثیقه برای پرداخت های ISO 20022 استفاده شود.

این پل که توسط گروهی از گره‌های بدون مجوز و غیرمتمرکز اداره می‌شود، باید سرمایه کافی را در اختیار داشته باشد و ماهانه انتخاب می‌شود. در مجموع، گره ها از ترکیبی از محاسبات چند بخشی ایمن (sMPC) و اشتراک مخفی Shamir (SSS) برای تولید امضا استفاده می کنند و این دارایی های زنجیره ای را ایمن می کنند. این رویکرد بسیار ایمن تر از استاندارد multisig فعلی است. علاوه بر این، هیچ گره یا نهاد واحدی به این دارایی‌های پیچیده دسترسی مستقیم نخواهد داشت، که توسط یک مجموعه مشترک از دارایی‌های دیجیتال برای وثیقه‌گذاری بیش از حد دارایی‌های زنجیره‌ای متقابل ایمن شده‌اند.

از اینجا به WanBridge دسترسی پیدا کنید: https://bridge.wanchain.org/#/

Impel راه حل های بیهوده ای را از طریق API برای هر سازمانی در جهان ارائه می دهد که نیاز به استفاده از استاندارد پیام رسانی مالی مطابق با ISO 20022 دارد.تروی اس وود، مدیرعامل و موسس ایمپل گفت. “به علاوه، ما معامله را با گزینه اضافه کردن وثیقه به محموله پیام برای تسویه فوری شیرین می کنیم.

پیام‌رسانی مالی ISO 20022 Impel استانداردی است که در حال حاضر به طور گسترده در بیش از 70 کشور جهان پذیرفته شده است، و یکی از مواردی است که ایالات متحده قصد دارد تا سال 2025 آن را اجرا کند. توکن‌های XRC-20، مانند XBTC دلار، و سکه پایدار بسته‌شده USDC (XUSDC دلار).

پیشنهادات خدمات Impel بر روی شبکه XDC، یک پروتکل بلاک چین لایه 1 که یک فورک سفارشی و بسیار بهینه شده از اتریوم است، ساخته شده و کار می‌کند. این شبکه مزایای قابل توجهی مانند کارمزد گاز نزدیک به صفر را ارائه می‌کند و از طریق مکانیسم اثبات سهام (XDPoS) به اجماع می‌رسد، بنابراین عملاً هیچ انرژی مصرف نمی‌کند و امکان پردازش سریع در دو ثانیه تراکنش و بیش از 2000 تراکنش را فراهم می‌کند. در هر ثانیه شبکه XDC قابلیت همکاری متقابل زنجیره ای را با قراردادهای هوشمند خود فراهم می کند. به عنوان یک بلاک چین سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM)، انتقال پروژه به شبکه یکپارچه است.

امنیت در Impel مهم است و تراکنش‌های مالی از طریق یک API بسیار امن، با استفاده از راه‌حل لایه ۲ که از قرار گرفتن داده‌ها در معرض اشخاص غیرمجاز جلوگیری می‌کند، هدایت می‌شوند. این توسط تیمی با دهه‌ها تجربه فناوری اطلاعات در ارائه زیرساخت فناوری امن برای بانک‌ها و فین‌تک‌ها توسعه یافته است.

Impel برای سرویس پیام‌رسانی مالی خود هزینه‌ای برای اجرا، عضویت سالانه یا هزینه‌های هر استفاده دریافت نمی‌کند. تنها هزینه ای که برای بانک ها و مؤسسات مالی وجود دارد، کارمزد گاز شبکه XDC برای ارسال پیام ها و پرداخت ها تقریباً صفر است که تنها کسری از سنت (0.00001 دلار) یا کمتر در هر تراکنش است. قابل ذکر است، تراکنش های مالی را می توان تنها در یک پیام جمع کرد، به این معنی که می توان چندین پیام را در یک تراکنش ارسال کرد که امکان سفارشی سازی را فراهم می کند که خواسته ها و خواسته های طرف های درگیر را برآورده کند.

Impel یک نسخه نمایشی پیام‌رسانی مالی ISO 20022 ارائه می‌دهد که به هر کسی اجازه می‌دهد درخواست‌های تراکنش را از طریق شبکه اصلی شبکه XDC ایجاد و ارسال کند، با گزینه‌ای برای اضافه کردن وثیقه، مانند XDC دلار. XBTC $ یا XUSDC $ به محموله پیام. نسخه ی نمایشی در وب سایت Impel در دسترس است: https://impel.global.

درباره ایمپل
Impel یک مبتکر فین‌تک است که از فناوری بلاک چین برای ارائه پیام‌های مالی، تسویه حساب فوری و پلی به پلتفرم R3 Corda برای بانک‌ها و فین‌تک‌های آینده استفاده می‌کند. خدمات Impel که برای ارائه یک جایگزین مقرون‌به‌صرفه برای راه‌حل‌های قدیمی مانند SWIFT و SEPA ایجاد شده است، در شبکه XDC با استفاده از یک بلاک چین ترکیبی غیرمتمرکز و آماده برای سازمانی اجرا می‌شود تا پیام‌ها و پرداخت‌های مالی را به‌طور ایمن و سریع با استفاده از توکن‌های XDC یا XRC-20 ارسال کند. . Impel با استفاده از امنیت فوق العاده، تسویه پرداخت بلادرنگ را به جای استاندارد کنونی 2+ روز از طریق سیستم بانک مرکزی ارائه می دهد. پیام‌های مالی Impel مطابق با استاندارد ISO 20022 است، بدون هیچ هزینه‌ای جز هزینه گاز تقریباً صفر شبکه XDC برای ارسال پیام یا پرداخت. با استفاده از یک پل به پلتفرم R3 Corda، توکن‌های XDC یا XRC-20 دلاری به شبکه عمومی Corda رفته و از آن خارج می‌شوند و می‌توانند به عنوان یک وسیله نقلیه در داخل اکوسیستم کوردا استفاده شوند. موسسات مالی می توانند از Impel به عنوان یک کاتالیزور برای تغییر استراتژیک کسب و کار خود و باز کردن فرصت های ارزش افزوده که توسط استاندارد جدید فعال شده است استفاده کنند. در https://impel.global بیشتر بیاموزید.

مخاطب

مدیرعامل و موسس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا