ارزهای دیجیتال

اگر DOGE خود را از این سطح خارج کند، Dogecoin می تواند بازیابی شود

Dogecoin، یک ارز دیجیتال با مضمون سگ که در دسامبر 2013 منتشر شد، در حالی که همچنان به تلاش برای کاهش ضرر و بازیابی روند صعودی خود ادامه می‌دهد، در یک شتاب نزولی قرار گرفته است.

  • Dogecoin در حال حاضر 91.8٪ از 0.73 دلار ATH خود را از دست داده است
  • نشانگر 0.057 دلار برای DOGE برای بازیابی ضررهای خود بسیار مهم است
  • کریپتو میم در خطر رسیدن به قیمت های کمتر از 0.0140 دلار است

کریپتو میم که به لطف تبلیغ میلیاردر و خودخوانده «پدر دوج» ایلان ماسک به محبوبیت رسید – در 8 می 2021 زمانی که به 0.73 دلار به اوج خود رسید، به بالاترین حد خود رسید.

اما DOGE اکنون 91.8 درصد از این ارزش را از دست داده است. در زمان مطبوعات، با توجه به پیگیری از کوینگککو، آلت کوین با قیمت 0.060 دلار معامله می شود.

کابوس برای توکن الهام گرفته از Shiba Inu در دسامبر سال گذشته شروع شد، زمانی که به زیر نشانگر حیاتی 0.173 دلار سقوط کرد.

از آن زمان، دارایی دیجیتال با مشکل مواجه شده است و تا به امروز پایین‌ترین سطح خود را ثبت کرده و در ماه‌های ژوئن و سپتامبر با پایین‌ترین سطح سالانه خود مطابقت دارد.

تحلیل حرکت قیمت DOGE

بازار نزولی اخیر و در حال انجام دوج کوین را در زیر 20 و 50 میانگین متحرک نمایی (EMA) قرار داده است که معیاری است که برای اندازه گیری جهت روند در یک دوره زمانی استفاده می شود.

Source: TradingView

گاوهای DOGE با تغییر خط روند Dogecoin تحت کنترل هستند و در روزهای گذشته نتوانسته اند منطقه نقدینگی بالای 0.0607 دلار را حفظ کنند.

اگر این منجر به کشش به زیر نشانگر 0.057 دلار شود، آلت کوین در یک حرکت صعودی گسترده قرار می گیرد که با آزمایش محدوده 0.048-0.052 دلار برای آماده شدن برای یک دوره کوتاه صعودی برجسته می شود.

برعکس، اگر Dogecoin قیمت را بالاتر از نشانگر 0.057 دلار حفظ کند، می تواند منطقه مقاومت 0.062 دلار را آزمایش کند. این موضوع پایان نامه روند قیمت کریپتو میم را ساده می کند.

اگر DOGE بتواند خود را خارج کند و بالاتر از نشانگر 0.057 دلار حرکت کند، دوج کوین می‌تواند ضررهای خود را بازیابد.

یک کلمه احتیاط قبل از جمع آوری Dogecoin

قیمت فعلی Dogecoin برای سرمایه‌گذارانی که به دنبال تقویت دارایی‌های خود از ارز دیجیتال هستند بسیار جذاب است.

اما در بررسی انباشت حجم زیاد DOGE باید احتیاط کرد زیرا شکست حمایت 0.0471 دلار احتمالاً منجر به سقوط شدید می شود که به عنوان ادامه حرکت خرسی فعلی عمل می کند.

اگر چنین سناریویی اتفاق بیفتد، Dogecoin ممکن است به دنبال کاهش 42 درصدی باشد و تا قیمت معاملاتی 0.0267 دلار سقوط کند.

مشکل در مورد آلتکوین به همین جا ختم نمی شود، زیرا همچنان می تواند پایین تر بیاید و 69 دلار از ارزش خود را از دست بدهد و در 0.0140 دلار تغییر کند.

سپس به سرمایه گذاران توصیه می شود که به حرکت قیمت دارایی دیجیتال توجه زیادی داشته باشند و مراقب سطوح پشتیبانی حیاتی برای ارز دیجیتال باشند.

DOGE خود را از این سطح خارج کند، DogecoinDOGE market cap at $7.9 billion on the daily chart | Featured image from Adventure, Chart: TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا