ارزهای دیجیتال

اگر بخواهد 28000 دلار ببیند، قیمت بیت کوین باید این سطح را پاک کند

مسیر بیت کوین در بهبود اخیر نشان داد که گاوها قصد دارند 28000 دلار را هدف قرار دهند. در حالی که برای رسیدن به این سطح به نقاط عطف مهمی دست یافت، در بازپس گیری آن ناموفق بوده است. کشمکش بین خرس ها و گاوها همچنان ادامه دارد که مبارزه برای کنترل دستمزدها ادامه دارد. با توجه به این موضوع، اکنون یک سطح فنی حیاتی وجود دارد که قیمت بیت کوین باید قبل از اینکه بتواند به کمپین خود برای رسیدن به 28000 دلار ادامه دهد، پاک شود.

تسلیم شدن و شکست

بیت کوین به طور قابل توجهی بهتر از آنچه چند هفته پیش برای دارایی دیجیتال پیش بینی شده بود، حفظ شده است. با توجه به بازارهای نزولی قبلی، انتظار می رفت که قیمت پس از یک بهبود کوچک به سرعت معکوس شود. اما در عوض، بیت کوین توانسته است تا 25000 دلار در این مدت رشد کند، اگرچه نتوانست این سطح را حفظ کند. این نشان دهنده انعطاف پذیری بیت کوین است حتی زمانی که بازار نامطلوب به نظر می رسد.

با این حال، قیمت بیت کوین نتوانسته است به یک نقطه اساسی که گاوها در تلاش برای رسیدن به آن بودند، یعنی سطح 28000 دلار، برسد. در عوض، با مقاومت 25000 دلاری مواجه شده بود و به سمت 23000 دلار عقب رانده شده بود.

چیزی که بیت کوین در این مرحله به آن نیاز دارد، شکستن سطح کاپیتولاسیون 25000 دلاری ماه می است. این امتیاز در طول سقوط از 30000 دلار به خوبی حفظ شده بود، و خرس‌ها اکنون این نقطه را به نقطه مقاومتی برای دارایی دیجیتال در آینده تبدیل کرده‌اند.

اگر قیمت بیت کوین بتواند از مقاومت 25000 دلار عبور کند، نزدیکترین مقاومت قابل توجه خرس ها را خواهد شکست و مقاومت کمی باقی می ماند تا آن را از بازپس گیری سطوح 27000 تا 28000 دلاری باز دارد.

بیت کوین از جابجایی خودداری می کند

قیمت بیت کوین از طریق ریکاوری پایین‌های بالاتری را ثبت کرده است و با اصلاح اخیر تغییری نکرده است. کاهش قیمت دقیقاً بالای 23000 دلار متوقف شده بود که قطعاً بالاتر از پایین ترین سطح قبلی خود یعنی 22250 دلار بود. این نشان دهنده حمایت فزاینده ای است که 23000 دلار شاهد بوده است.

این پایین ترین سطح ها به طور مداوم دارایی دیجیتال را بالاتر از میانگین متحرک 50 روزه خود قرار می دهد. این سطح فنی ضروری است که تعیین می کند آیا قیمت بیت کوین در نهایت از روند صعودی خود خارج می شود یا خیر. و با توجه به تحرکات اخیر، می توان فرض کرد که دارایی دیجیتال هنوز مقداری بخار در آن باقی مانده است.

همچنین شایان ذکر است که بیشتر دستاوردها ناشی از انتظارات پیرامون ادغام اتریوم است. از آنجایی که این بزرگترین ارتقا در تاریخ اخیر کریپتو است، این هیجان به اندازه کافی خوب عمل کرده است تا قیمت های بازار را بالاتر ببرد.

ادغام هنوز حدود یک ماه دیگر با آنچه توسعه دهندگان اتریوم گفته اند ادامه دارد. 19 سپتامبر تاریخ مورد انتظار برای ادغام است، بنابراین انتظار می رود روزهای منتهی به آن صعودی تر باشد. این بدان معناست که بازار کریپتو حدود یک ماه از حرکت صعودی باقی مانده است و احتمال اینکه بیت کوین 25000 دلار مجددا آزمایش شود را بیشتر می کند.

Featured image from FortuneBuilders, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا