ارزهای دیجیتال

اگر بالاتر از این سطح باشد، گاوها می توانند برای سولانا برگردند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

قیمت سولانا تز قیمت کاملاً نزولی را در نمودار یک روزه نشان داده است. در همین بازه زمانی، سکه نزدیک به 9 درصد کاهش یافت. کاهش ارزش ممکن است ادامه یابد زیرا چشم انداز فنی در همان جهت است.

با هک اخیر Solana Protocol Raydium بیش از 2 میلیون دلار، قیمت سکه بیشتر تحت تأثیر قرار گرفته است. طی هفته گذشته، سکه نزدیک به 10 درصد از ارزش خود را کاهش داده است. همانطور که SOL از خط حمایت طولانی مدت خود 13 دلار سقوط کرد، سکه در یک سقوط آزاد قرار گرفت. تقاضا برای آلت کوین به میزان قابل توجهی پایین مانده است و علاقه سرمایه گذاران کم شده است.

سرمایه گذاران باید محتاط باشند زیرا SOL همچنان به افزایش نوسانات در چند هفته گذشته ادامه می دهد. برای بازگشت گاوها به بازار، دو سطح قیمتی مهم وجود دارد که سولانا باید از آنها عبور کند. حجم معاملات در SOL کاهش یافته است، که در مورد اقدام نزولی قیمت ذکر شده است.

از آنجایی که نوسانات همچنان بالاست، فشار بیشتر از سوی فروشندگان، SOL را به پایین‌تر از خط حمایت فوری خود می‌کشد. ارزش بازار SOL کاهش یافت، که نشان می دهد سکه تحت تاثیر نزولی قرار دارد.

تحلیل قیمت سولانا: نمودار یک روزه

سولانا در نمودار یک روزه 12.26 دلار قیمت داشت منبع: SOLUSD در TradingView

SOL در زمان نگارش این مقاله با قیمت 12.26 دلار به حراج گذاشته می شد. قیمت سولانا زمانی که به زیر خط حمایت 13 دلار سقوط کرد، تثبیت خود را شکست. برای بازگشت گاوها، سولانا باید سطح قیمت 13 دلار را دوباره به یک خط حمایت تبدیل کند. قبل از انجام این کار، سکه باید از مرز قیمت 12.50 دلار عبور کند.

از آنجایی که سکه همچنان تقاضای کمتری را ثبت می کند، کاهش بیشتر ارزش در نمودار مشاهده می شود. در این صورت، سولانا قیمت پیشنهادی خود را با قیمت 11 دلار و سپس با قیمت 10.40 دلار آغاز خواهد کرد. این به معنای کاهش 17 درصدی دیگر برای سکه است قبل از اینکه شروع به تغییر قیمت کند. مقدار سولانا معامله شده در آخرین جلسه کاهش یافت و این نشانه نزولی در آن نمودار بود.

تحلیل فنی

سولانا
سولانا افزایش قدرت فروش را در نمودار یک روزه ثبت کرد | منبع: SOLUSD در TradingView

طی چند هفته گذشته، آلتکوین در تلاش بود تا خریداران را جذب کند، اما قیمت با گاوها همخوانی نداشت. شاخص قدرت نسبی زیر 40 بود، نزدیک به منطقه بیش از حد فروش و کم ارزش.

معمولاً بعد از این پدیده سکه سعی می کند ارزش خود را معکوس کند. در رابطه با خریداران، قیمت سولانا زیر خط میانگین متحرک 20 ساده بود که تقاضای کند برای آلتکوین را نشان می‌دهد. این بدان معنی بود که خرس‌ها حرکت قیمت را در بازار پیش می‌بردند.

سولانا
سولانا سیگنال فروش را در نمودار یک روزه به تصویر کشید | منبع: SOLUSD در TradingView

با توجه به ترسیم نوسانات، شاخص های فنی با ایده یک عمل قیمت انفجاری همراه شده اند. باندهای بولینگر که نوسان و نوسان قیمت را نشان می‌دهند، باریک و محدود شدند، که نشان می‌دهد SOL انتظار شکست را دارد.

واگرایی میانگین متحرک همگرایی حرکت و تغییر قیمت را نشان می دهد. این اندیکاتور یک نوار سیگنال قرمز رنگ کرد که به سیگنال فروش برای قیمت سولانا گره خورده بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا