ارزهای دیجیتال

اگر این مانع قیمت را پاک کند، قیمت XRP ممکن است افزایش یابد

قیمت XRP شاهد تثبیت بین 0.30 دلار و 0.37 دلار برای تعداد قابل توجهی از معاملات بوده است. در 24 ساعت گذشته، آلتکوین بدون از دست دادن ارزش بازار خود توانسته است در اطراف همان علامت قیمت حرکت کند. در هفته گذشته قیمت XRP 2 درصد از ارزش خود را از دست داده است.

معاملات جانبی باعث شده بود قدرت خرید سکه تحت تاثیر قرار گیرد. برای اینکه گاوها مسئولیت را در دست بگیرند، مهم است که XRP از معاملات جانبی خود عبور کند. XRP در پایان ژوئیه بالاترین و پایین‌ترین سطح را تشکیل داده بود. به نظر می رسد گاوها نمی توانند از مرز 0.37 دلار عبور کنند.

این را می توان به عدم تقاضا برای XRP اشاره کرد. علامت 0.37 دلار یک نقطه محرک برای قیمت آلتکوین بوده است، با این حال، گاوها حتی در آن زمان هم نتوانستند این حرکت را حفظ کنند. با عقب نشینی بیت کوین در نمودار خود، بسیاری از آلت کوین ها نیز همین احساس را در نمودارهای مربوطه خود دنبال کرده اند. تقاضا و قدرت بازار گسترده تر برای XRP بسیار مهم است.

تجزیه و تحلیل قیمت XRP: نمودار چهار ساعته

XRP در نمودار چهار ساعته 0.37 دلار قیمت داشت منبع: XRPUSD در TradingView

آلتکوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.37 دلار معامله می شد. XRP شاهد مقاومت شدید در سقف قیمت 0.39 دلار بود. اگر قیمت XRP از سطح 0.39 دلار سقوط کند، ممکن است احتمال افزایش قیمت وجود داشته باشد. نشان مقاومت اضافی برای سکه 0.40 دلار بود.

پشتیبانی محلی برای XRP در 0.34 دلار باقی مانده است. سقوط به زیر سطح 0.34 دلار باعث می شود که XRP با قیمت 0.31 دلار معامله شود. مقدار XRP معامله شده در جلسه گذشته افزایش یافته بود زیرا فروشندگان بر روند قیمت تسلط داشتند.

تحلیل فنی

قیمت XRP
XRP کاهش قدرت خرید را در نمودار چهار ساعته ثبت کرد منبع: XRPUSD در TradingView

ادامه معاملات جانبی با نوسان قیمت XRP بین 0.30 تا 0.37 دلار، خریداران را به آرامی از بازار بیرون راند. نشانگر فنی سکه این را نشان می دهد.

شاخص قدرت نسبی زیر خط صفر بود زیرا فروشندگان در مقایسه با خریداران در بازار بیشتر بودند. این نشانه نزولی بود.

قیمت XRP زیر خط 20-SMA نشان داده شده است که دوباره نشانه ای از ظهور خرس ها است زیرا فروشندگان در حال حرکت قیمت در بازار بودند.

قیمت XRP
XRP سیگنال فروش را در نمودار چهار ساعته نمایش می دهد | منبع: XRPUSD در TradingView

کاهش قدرت خرید باعث سیگنال فروش آلتکوین در زمان نگارش این مقاله شد. نشان دادن سیگنال فروش به این معنی بود که نزولی همچنان حاکم بود. واگرایی همگرایی میانگین متحرک، حرکت قیمت را با امکان برگشت نشان می دهد.

MACD شاهد متقاطع نزولی بود و هیستوگرام های قرمز رنگ مربوط به سیگنال فروش را تشکیل داد. باندهای بولینگر نوسان قیمت را نشان می‌دهند و در نتیجه به احتمال نوسان قیمت اشاره می‌کنند. باندها گسترده تر شدند و این بدان معنی بود که قیمت XRP می تواند شاهد نوسانات قیمتی آتی باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا