ارزهای دیجیتال

اگر این الگوی نزولی ادامه یابد، قیمت نزدیک به 3 دلار کاهش می یابد

از زمان راه اندازی آن در اکتبر 2020، توکن NEAR مشکلاتی را تحمل کرده است. با توجه به اینکه بازار فعلی در یکی از پایین ترین نقطه های تاریخ خود قرار دارد، NEAR ممکن است کمی شل شود.

تعدادی از تحلیلگران آینده ای کاملا نزولی را برای توکن پیش بینی می کنند. سکه نزدیک به خط حمایت 3.75 دلار نوسان کرده و حتی سعی کرده از بازار نزولی فرار کند.

بر اساس داده های Coingecko، سکه تلاش کرد از پایین ترین قیمت اخیر خود یعنی 4.16 دلار با رالی به 4.51 دلار خارج شود. این صعود یکی از جدیدترین تلاش های صعودی برای غلبه بر مقاومت 4.44 دلاری است.

قیمت نزدیک به فروش انبوه

یک شمع رد طولانی 4.4 دلاری از تکمیل الگوی نزولی که قبلا توضیح داده شد پشتیبانی می کند. با ادامه فروش، قیمت NEAR 7 درصد کاهش می یابد تا سطح حمایت 3.75 دلار را بشکند.

قیمت توکن NEAR تقریباً 90 درصد از بالاترین قیمت اخیر خود یعنی 4.51 دلار به قیمت فعلی 4.02 دلار کاهش یافته است.

همچنین، سکه انحلال عظیمی بین 4.18 تا 4.02 دلار را تجربه کرد. این را می توان به عنوان افزایش ناگهانی حجم معاملات در روز چهارشنبه تعبیر کرد.

اگرچه بازار اخیراً به شدت نزولی بوده است، آینده سکه ممکن است همچنان مطلوب باشد.

برعکس، اگر قیمت NEAR از سطح 3.75 دلار بهبود یابد، این می تواند نشان دهنده فعال بودن خریداران در این قیمت باشد و بازار در حال آماده شدن برای تلاش دیگری برای شکستن مقاومت 4.75 دلار است.

رمزارز هنوز هم می تواند بن بست را بشکند

با توجه به اینکه ارزش سکه اخیراً افزایش یافته است، ممکن است این تفسیر صحیح باشد.

واکنش بازار نسبت به وضعیت در حال توسعه مخالف به نظر می رسید. سکه همچنان در طیف 4.11 دلار در نوسان است که بسیار بالاتر از خط حمایت 3.75 دلار است.

فشار فروش فعلی در بازار ممکن است با افزایش اخیر حجم معاملات و متعاقب آن ثبات قیمت تا حدی خنثی شود. رفتار معامله‌گران اخیر نشان می‌دهد که پتانسیل کامل NEAR هنوز در دسترس است.

در همین حال، احساسات نزولی بازار به سرمایه‌گذاران و معامله‌گران NEAR فرصت دیگری می‌دهد تا در مقطعی در آینده از بن‌بست خارج شوند.

NEAR total market cap at $3.09 billion on the daily chart | Source: TradingView.com
Featured image from Telegaon, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا