ارزهای دیجیتال

اگر اتریوم به زیر 1000 دلار سقوط کرد، پشتیبانی بعدی در اینجا آمده است

در اوایل ماه ژوئن، اتریوم به زیر منطقه تقاضای 1700 دلاری سقوط کرد و پادشاه آلتکوین ها هیچ برنامه فوری برای بهبودی نداشت. باند حمایت 1000 دلاری در ماه گذشته حفظ شده است، در حالی که مقاومت 1300 دلاری هنوز شکسته نشده است.

اتریوم بین 1000 تا 1200 دلار است

اگرچه به نظر می رسید اتریوم محدوده ای ایجاد کرده است، اما احتمالاً فقط از بیت کوین تقلید کرده است. شاه سکه همچنین محدوده ای را ایجاد کرد و برای عبور از بازارها بدون متحمل شدن ضرر زیادی نیاز به پشتکار داشت.

ETH/USD hovers around $1k. Source: TradingView

از زمانی که اتریوم در ابتدا در سال 2015 معاملات خود را در بایننس آغاز کرد، دو خط صعودی اصلی در مقیاس زمانی هفتگی وجود داشته است. قبل از سقوط قیمت به زیر 1500 دلار، خط سفید به عنوان حمایت و خط زرد به عنوان مقاومت عمل می کرد. برای تأکید بیشتر بر ارتباط قیمت فعلی در رابطه با ارزش گذاری های قبلی بازار، خط میانگین متحرک 200 هفته ای (به رنگ آبی روشن) نیز نشان داده شده است.

در سناریویی که قیمت به نفع گاوها حرکت می‌کند، قیمت بیش از MA200 که در 1200 دلار قرار دارد، افزایش می‌یابد و سپس به بالای منطقه مقاومت بین 1300 تا 1500 دلار باز می‌گردد قبل از اینکه بالای 1700 دلار تثبیت شود و خط روند سفید را بشکند.

با این حال، با توجه به ابهامات موجود در تصویر کلان ناشی از پتانسیل رکود اقتصادی و کمبود نقدینگی، به نظر می رسد که این یک ماموریت چالش برانگیز باشد.

مطالب مرتبط | Uniswap کلاهبرداری فیشینگ را گزارش می دهد، زیرا UNI 10٪ سود در 7 روز ثبت می کند

از سوی دیگر، رسیدن به حمایت افقی در 500 دلار (به رنگ سبز) دور از ذهن نخواهد بود اگر خرس ها بتوانند قیمت را به زیر منطقه حمایت در 880-1000 دلار تحمیل کنند.

حجم معاملات در ماه گذشته به خودی خود بیشتر از آوریل یا مه بوده است و در هفته های اخیر نسبتاً ثابت بوده است. این نشان داد که گاوها و خرس‌های بلندمدت به جایی که ETH معامله می‌شود علاقه‌مند بودند. 1000 دلار منطقه ای حیاتی برای خریداران اتریوم برای دفاع خواهد بود زیرا اهمیت روانی نیز دارد.

آدرس‌های فعال به پایین‌ترین حد 2 ساله رسیدند

بر اساس خبرنامه 12 جولای State of the Network از Coin Metrics، تعداد آدرس‌های فعال ماهانه منحصر به فرد در بلاک چین اتریوم به پایین‌ترین سطح خود از 20 ژوئن 2020 رسیده است.

تعداد آدرس‌های فعال اتریوم در اواخر سال 2021 و اوایل سال 2022 افزایش یافت و در اواخر مارس 2022 به حدود 9 میلیون آدرس رسید. این تعداد از آن زمان به 6 میلیون کاهش یافته است که پایین‌ترین سطح در دو سال گذشته است.اتریوم

Source: Coin Metrics Charting Tool

زمانی که تعداد کل آدرس‌های فعال منحصربفرد اتریوم در ماه می 2021 از 13 میلیون فراتر رفت، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر قیمت به رکورد بالای 4000 دلار رسید.

مطالب مرتبط | TA: شکست اتریوم به نظر می رسد معامله واقعی است، یک هزار دلار کلید اصلی است

Featured image from Unsplash, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا