ارزهای دیجیتال

اوکراین از این پروژه DeFi کمک می گیرد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

شبکه‌های بلاک چین غیرمتمرکز هستند، به این معنی که می‌توان از آن‌ها برای انجام پرداخت‌ها استفاده کرد، بدون اینکه مقامات متمرکز تصمیم بگیرند که کدام تراکنش مجاز است. در حالی که برخی استدلال می کنند که چنین سیستم هایی می توانند تراکنش های جعلی را فعال کنند، شبکه های بلاک چین از فناوری های ریاضی پیشرفته ای به نام مکانیسم های اجماع برای جلوگیری از این امر استفاده می کنند. بنابراین، بلاک چین‌ها می‌توانند توسط همتایان برای انجام معاملات بدون ترس از تقلب یا سانسور استفاده شوند. به نوبه خود، ارز دیجیتال افراد را قادر می سازد تا به راحتی از دلایلی که به آن اعتقاد دارند پشتیبانی کنند، حتی زمانی که دسترسی به گروه های آسیب دیده از طریق روش های سنتی ممکن است دشوار باشد.

در حالی که در مورد این جنبه از ارزهای دیجیتال بحث می شود، این ایده که ارز دیجیتال اغلب برای اهداف پلید استفاده می شود، اغلب بحث می شود. با این حال، بیش از 99 درصد از تراکنش‌های ارزهای دیجیتال قانونی هستند. در واقع، اغلب درست است که تراکنش‌های ارز دیجیتال برای اهداف بشردوستانه استفاده می‌شوند. Giving Block، یک پلتفرم بزرگ بشردوستانه ارزهای دیجیتال، از بیش از یک هزار سازمان غیرانتفاعی در سراسر جهان پشتیبانی می کند و پیش بینی می شود تا پایان سال 2022 بیش از 1 میلیارد دلار کمک مالی را تسهیل کند. در مقایسه با 100 میلیون دلار کمک مالی که The Giving Block تسهیل کرده است. سال گذشته، این رقم نشان می‌دهد که کمک‌های مالی کلی ارزهای دیجیتال در کنار پذیرش در حال رشد است.

از آنجایی که ارزهای دیجیتال جهانی هستند، یعنی به کشورها وابسته نیستند، در مواقعی که شرایط سیاسی جهانی انجام این کار را از طریق روش‌های سنتی انتقال پول بسیار دشوار می‌کند، پذیرش کمک‌های مالی از هر کسی در جهان را ممکن می‌سازد. به عنوان مثال برگرفته از رویدادهای جاری، ارز دیجیتال به شهروندان روسی که تهاجم ولادیمیر پوتین به اوکراین را محکوم می‌کنند، این امکان را می‌دهد تا برای دولت اوکراین و مردم آن کمک ارسال کنند.

از اولین روز مبارزه، جامعه گسترده تر ارزهای دیجیتال به شدت از استقلال اوکراین حمایت کرده است. ظرف یک ماه پس از تهاجم روسیه، بیش از 63 میلیارد دلار ارزهای دیجیتال مختلف به آدرس های کیف پول رسمی اوکراین اهدا شد. از آن زمان، کمک های مالی تنها افزایش یافته است. با توجه به tradeplatforms.com، کمک های مالی ماه گذشته به تنهایی بیش از 100 میلیون دلار بود. کمک های مالی عظیمی که توسط جامعه ارزهای دیجیتال ارسال می شود توسط اوکراین برای تقویت دفاع و بازسازی خود استفاده می شود.

به دنبال کاربران خود، پروژه‌های ارزهای دیجیتال بی‌شماری در حمایت از اوکراین شروع به کار کرده‌اند. پروژه ها در همه ژانرها و اندازه ها شرکت می کنند. برای مثال، پروژه‌هایی در اکوسیستم Konstellation تلاش‌هایی را برای جمع‌آوری کمک‌های خیریه به اوکراین اختصاص داده‌اند که یکی از آنها Squid Squad OG، اولین بازی کسب درآمد مبتنی بر بلاک‌چین Rock، Paper، Scissors در جهان است. هنگامی که جمع آوری کمک مالی به پایان رسید، شبکه Konstellation، یک پروتکل بلاک چین، با کمک مالی مطابقت داشت. شبکه Konstellation از طریق جمع آوری کمک های مالی که توسط محصولات مختلف خود برگزار شد، در مجموع بیش از 14000 دلار به اوکراین اهدا کرد.

اگرچه دور جمع‌آوری سرمایه به پایان رسیده است، اما همچنان می‌توان SSOG NFT را خریداری کرد. علاوه بر نشان دادن خوبی‌هایی که ارزهای دیجیتال می‌توانند انجام دهند، به‌عنوان مجوزهای فهرست سفید برای دومین بازی محبوب Squid Squad OG، SSOG عمل می‌کنند – عنوانی منحصر به فرد که از بازی‌های ویژه Squid Netflix الهام گرفته شده است.

در SSOG، شرکت‌کنندگان برای یک جایزه عظیم از طریق بازی‌های با ریسک بالا و پاداش بالا از Rock Paper Scissors رقابت می‌کنند. بازنده‌ها حذف می‌شوند و برنده‌ها به جک‌پات نزدیک‌تر و نزدیک‌تر می‌شوند. برنده نهایی همه را برنده می شود، اما به شرطی که شرکت کنندگان به توقف زودهنگام بازی ها رای ندهند و استخر جایزه را بین خود تقسیم نکنند.

درباره Konstellation

Konstellation یک پروتکل غیرمتمرکز زنجیره ای متقابل بازارهای سرمایه است که بر روی شبکه Cosmos ساخته شده است. این پروژه با هدف ارتباط موثر وجوه و اجزای مختلف صنایع مدیریت دارایی با سرمایه گذاران است. ماموریت Konstellation تبدیل شدن به قطب صنعت خدمات مالی برای Cosmos و دیگر اکوسیستم های بلاک چین با استفاده از ارتباطات استراتژیک بلاک چین است.

شبکه Konstellation توسط توکن های DARC، که برای حاکمیت و تراکنش های شبکه Konstellation مورد نیاز هستند، تامین می شود. با پشتیبانی از ویژگی‌هایی مانند زیرساخت زنجیره‌ای متقابل، رابط کاربری ساده، ترکیب‌پذیری بالا، و قابلیت استفاده بدون دردسر زنجیره‌ای متقابل، Konstellation در دستیابی به چشم‌انداز خود پیشرفت می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا