ارزهای دیجیتال

اولین ETF معاملات آتی بیت کوین بورس هنگ کنگ سرمایه اولیه 53 میلیون دلاری دریافت کرد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی، سرمایه گذاران در بورس اوراق بهادار هنگ کنگ می توانند از 16 دسامبر ETF فیوچرز CSOP Bitcoin (3066.HK) را معامله کنند. ETF از طریق سرمایه گذاری فعال، ETF های بیت کوین بورس کالای شیکاگو را ردیابی می کند. تقریباً 53 میلیون دلار سرمایه گذاری اولیه با قیمت فهرست 1 دلار (7.75 HKD) دریافت کرده است.

تایید ETF ها دارای مفاهیم مثبت و منفی است – در حالی که نشان دهنده پذیرش مالی سنتی در بازارهای آسیایی است، اما واقعاً بیت کوین نیست به این معنا که نمی توان سهام ETF را با بیت کوین واقعی مبادله کرد، و خود ETF نیز توسط آن پشتیبانی نمی شود. ذخیره ای از بیت کوین واقعی ادعاهایی وجود دارد که چنین “بیت کوین کاغذی” می تواند قیمت بیت کوین واقعی را از طریق انحراف تقاضا سرکوب کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا