ارزهای دیجیتال

اولین کیف پول بازیابی در جهان، یک کیف پول رمزنگاری فقط حلال، یک سیستم رای گیری برای جامعه، و ویژگی ها و خدمات بسیار بیشتر با راه اندازی کیف پول ISLAMI آشکار شد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

ISLAMICOINیکی از پروژه های پیشرو در دنیای ارزهای دیجیتال و مالی اسلامی، از راه اندازی اولین کیف پول حلال فقط کریپتو با ویژگی های خاص تحت عنوان کیف پول اسلامی.

این کیف پول رمزنگاری مورد انتظار پس از آزمایش‌ها و آزمایش‌هایی برای اطمینان از ایمنی و عملکرد پروژه‌ای که دومین پروژه بزرگ در نقشه راه ISLAMICOIN در نظر گرفته می‌شود منتشر شد و نویدبخش نوآوری‌ها و پیشرفت‌های بیشتری در دراز مدت است.

پس ISLAMIwallet چیست؟

به گفته توسعه دهندگان، ISLAMIwallet یک کیف پول رمزنگاری است که قصد دارد طبق قوانین و مقررات شریعت کار کند. شما می توانید ISLAMICOIN، بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری حلال از جمله NFT را ارسال، دریافت و ذخیره کنید.

استفاده از برنامه موبایل ISLAMIwallet حداکثر امنیت و ایمنی را طبق آخرین فناوری ها برای شما فراهم می کند. با این حال، شما همیشه باید عبارت مخفی خود را از دست خارجی ها دور نگه دارید و این شامل ایمیل شما نیز می شود. ISLAMIwallet از افزودن هرگونه توکن سفارشی جلوگیری می کند، اما کاربران می توانند در صورتی که به عنوان پروژه حلال طبقه بندی شده باشد، اضافه کردن یک توکن فهرست نشده را درخواست کنند.

کیف پول اسلامی با نسخه صفر (0) شروع می شود زیرا شمارش از صفر شروع می شود و اولین شاخص همیشه صفر است (0). علاوه بر آن، ISLAMIwallet دارنده همه پروژه‌هایی خواهد بود که توسط ISLAMICOIN پشتیبانی می‌شوند. کاربران یک مکان برای کاوش در تمام پروژه ها و بهره مندی از تمام ابزارهایی که در برنامه پشتیبانی می شوند، خواهند داشت.

در مورد ویژگی ها و خدمات ویژه، کیف پول اسلامی فهرست بلندبالایی دارد که در حال حاضر دو مورد از پر درخواست ترین خدمات ارائه خواهد شد. یکی از آنها، The Recovery Wallet یک سرویس انحصاری برای ISLAMIwallet است و در هیچ کیف پول دیگری در جهان وجود ندارد.

در جزئیات، این سرویس دارای یک ویژگی اختیاری است که از کاربر می‌پرسد آیا می‌خواهد هنگام قفل کردن توکن‌های خود، یک کیف پول بازیابی اضافه کند یا خیر. این ویژگی ابتدا برای توکن های اسلامی در دسترس خواهد بود و بعداً از تمام توکن های حلال موجود در زنجیره Polygon POS پشتیبانی می کند. کیف پول بازیابی می تواند برای یکی از اعضای خانواده یا یک دوست باشد. سرمایه گذاران باید توکن های خود را در یک قرارداد هوشمند خاص قفل کنند تا از این ویژگی بهره مند شوند. کاربران می توانند در صورت گم شدن کیف پول خود یا عبارت کلیدی از کیف پول بازیابی بهره مند شوند، در این صورت پس از گذشت مدت زمان قفل، کیف پول ریکاوری قادر به برداشت توکن ها خواهد بود.

یکی دیگر از امکان‌های سودمند این است که اگر کیف پول کاربر هک شود، او این امکان را خواهد داشت که یک برداشت اضطراری از کیف پول بازیابی خود انجام دهد.

و در نهایت، اگر کاربر فوت کند، دارنده کیف پول بازیابی می تواند با در نظر گرفتن اینکه مدت قفل به پایان رسیده است، مبلغ قفل شده را مطالبه کند. با توجه به اینکه هزینه مطالبه کیف پول بازیابی و برداشت اضطراری به صورت اسلامی پرداخت می شود.

1660603917 779 اولین کیف پول بازیابی در جهان، یک کیف پول رمزنگاری

سرویس دیگری نیز در این نسخه Zero ارائه خواهد شد، جایی که توسعه دهندگان یک سیستم رای گیری ویژه را معرفی کردند که به سرمایه گذارانی که توکن های خود را برای بیش از 30 روز قفل می کنند، اجازه می دهد تا در مورد تصمیمات و پروژه های خاصی که توسط ISLAMICOIN اعمال می شود، رأی دهند. رای دهندگان می توانند بدون پرداخت هزینه اضافی رای دهند، این سرویس کاملا رایگان است. سرمایه گذاران این گزینه را دارند که در هنگام رای دادن به بیت المال، که همچنین یک پروژه ISLAMICOIN برای کارهای خیریه است، کمک مالی کنند.

خدمات اضافی شامل دسترسی مستقیم به ابزار حلال رمزنگاری با امکان اشتراک با استفاده از ISLAMICOIN و بهره مندی از تخفیف ویژه، تجارت P2P، محاسبه‌گر زکات بسته به موجودی و تراکنش‌ها می‌شود (این ویژگی توسط دفاتر زکات تایید شده بررسی می‌شود) . کاربران می توانند زکات را مستقیماً به هر نهاد تأیید شده پرداخت کنند.

ISLAMIwallet اکوسیستمی را توسعه خواهد داد که توزیع زکات را مدیریت و کنترل می کند و تمام مانده ها و تراکنش های انجام شده در قرارداد هوشمند زکات را نشان می دهد. در مرحله بعد، درب برای هر نهاد جمع آوری کننده زکات تایید شده باز خواهد بود تا کیف پول خود را در اکوسیستم ثبت کند و پرداخت ها را مستقیماً به صندوق خود در ISLAMIwallet دریافت کند.

بازار NFT به کاربران این امکان را می دهد که NFT های خود را آپلود کرده و پس از تأیید مطابقت با شریعت، آنها را بفروشند. کاربران NFT های خود را با استفاده از ISLAMICOIN به عنوان ارز می فروشند، ISLAMIwallet برای تشویق جوانان مسلمان به اشتراک گذاری هنرهای خود و افزودن ارزش به جامعه، هزینه های کمی را از این ویژگی دریافت می کند.

خدمات از طریق نسخه های به روز شده اپلیکیشن ارائه خواهد شد، شایان ذکر است که تیم ISLAMICOIN انتظارات و خواسته های جامعه را در هنگام توسعه ISLAMIwallet در نظر گرفته است.

مهندس موسس ISLAMICOIN جعفر کرایم اظهار داشت: «پروژه ISLAMIwallet طبق نقشه راه در سه ماهه سوم سال محقق شد، ISLAMIwallet با اولین نسخه خود مزایای متعددی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد که از جمله کیف پول دیجیتالی در بلاک چین است و علاوه بر اینکه یک کیف پول دیجیتالی است. پایگاه بقیه پروژه های ISLAMICOIN». او همچنین از تیم ISLAMICOIN که در تکمیل این کار مشارکت داشتند و همچنین از MetaIdentity که در ارائه خدمات بلاک چین تخصص دارد و GoSmart Solutions که روی رابط و طراحی ISLAMIwallet کار می کرد تشکر کرد.

تیم ISLAMICOIN تاکنون به وعده های خود عمل کرده و طبق نقشه راه خود که در وب سایت آنها یافت می شود کار می کند: www.islamicoin.finance.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا