ارزهای دیجیتال

اولین بازی Walken Ecosystem در اکتبر 2022 منتشر می شود – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

اولین بازی Walken Ecosystem در اکتبر 2022 منتشر می شود - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

نکات کلیدی:

  • Walken Runner اولین بازی اکوسیستم Walken در ماه اکتبر منتشر خواهد شد.
  • این بازی که شامل NFT های CAthlete است، برای رسیدن به خط پایان نیاز به تکمیل یک مسیر طولانی و شکست دادن رئیس دارد.
  • بازیکنان برتر هر هفته با توکن های $WLKN پاداش می گیرند.

Walken، پروژه بازی موبایلی با استفاده از مفهوم بازی و ورزش برای کسب درآمد، در حال آماده شدن برای راه اندازی اولین بازی اکوسیستم است. Walken Runner که در اوایل اکتبر 2022 منتشر خواهد شد، هم تجربیات متفاوتی را با حالت های مختلف به بازیکنان ارائه می دهد و هم شامل CAthletes می شود. Walken Runner اولین بازی از اکوسیستم بزرگ است که به سرعت در حال توسعه است.

Walken در ماه های آینده بازی های بیش از حد معمولی بیشتری منتشر خواهد کرد که به کاربران Web2 اجازه می دهد به راحتی به Web3 منتقل شوند. با تنوع بخشیدن به اکوسیستم، تیم توسعه دهنده با تمام توان برای ایجاد یک پلتفرم بازی پایدار کار می کند که گیمرها بتوانند در موبایل به آن دسترسی داشته باشند و توسعه دهندگان جدید را به این پلتفرم جذب کنند.

نحوه بازی Walken Runner

Walken Runner ورزشکاران را در اکوسیستم برجسته می کند و مهارت های ورزشی آنها را به نمایش می گذارد و راه را برای کسب جوایز برای آنها هموار می کند. Walken با تشویق به ایجاد یک سبک زندگی فعال تر و سالم تر، این را از طریق روش های رقابتی، سرگرم کننده و پاداش ارائه می دهد. این بازی اساسا بر اساس منطق یک CAThlete است که می دود، پاداش ها و قدرت ها را جمع آوری می کند و برای افزایش قدرت آواتار خود بر موانع غلبه می کند. با رسیدن به انتهای مسیر، CAthlete با یک رئیس روبرو می شود. تمام ماجراجویی در بازی به لطف مکانیک های توسعه شخصیت و پیشرفت بهبود یافته است.

رهبران بر اساس فعالیت های بازیکنان که در طول فصل های تغییر هفتگی پیگیری می شوند، تعیین خواهند شد. هر بازیکن بر اساس امتیازی که در بازی به دست می‌آورد، جایگاهی در جدول امتیازات کسب می‌کند. بازیکنان برتر Walken Runner با توکن های WLKN از طریق برنامه Walken پاداش می گیرند. در آینده، امتیازات لیدربرد بازیکنان همچنین شامل فعالیت های آنها در کل اکوسیستم Walken خواهد شد.

بر اساس آمار Walken Runner و بازخورد جامعه، تیم توسعه دهنده به کار خود برای ایجاد یک اکوسیستم جدید و ایجاد ارزش بیشتر برای همه کاربران Walken ادامه خواهد داد.

الکسی کولوتس، مدیر عامل Walken، می‌افزاید:

“ما به کشش فعلی پروژه Walken افتخار می کنیم و الهام گرفته ایم تا ادامه دهیم و محدودیت ها را پشت سر بگذاریم. Walken Runner اولین آزمایش جسورانه ما است که با هدف ارائه ارزش و سرگرمی بیشتر به جامعه و همچنین گسترش ابزار توکن انجام شده است. تمام پتانسیل این را دارد که ویروسی شود و یک مکمل عالی برای گیم پلی اصلی باشد.”

اطلاعات بیشتر درباره Walken

Walken برنامه‌ای است که می‌توان از آن در دستگاه‌های تلفن همراه استفاده کرد، از سبک زندگی فعال با مفهوم حرکت برای کسب درآمد پشتیبانی می‌کند و با توکن‌های WLKN و NFT به بازیکنان پاداش می‌دهد. با برنامه توسعه یافته توسط تیم سازنده GetFit Apps و Appyfurious، مکانیزمی برای پاداش دادن به بازیکنان فعال با پایه گذاری بازی های بلاک چین بر روی فعالیت های فیزیکی ایجاد شد.

می‌توانید با مرور Walken.io از آخرین به‌روزرسانی‌های پروژه به‌روز باشید، یا می‌توانید تیم Walken را در این سایت دنبال کنید. توییتر.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا