ارزهای دیجیتال

انقلاب انرژی بیت کوین می تواند زودتر از آنچه ما فکر می کنیم رخ دهد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

این یک سرمقاله نظری است توسط کنت هالیبرتون، رئیس و مدیر عامل شرکت سازمینینگ.

اگرچه هدف از کاغذ سفید بیت کوین این بود که با معرفی اولین سیستم نقدی الکترونیکی موثر همتا به همتا، انقلاب مالی را آغاز کند، اما اکنون شاهد آغاز انقلاب دوم بیت کوین هستیم: انرژی.

استخراج‌کنندگان بیت‌کوین به‌عنوان آخرین خریدار انرژی عمل می‌کنند، می‌توانند از هر جایی کار کنند و می‌توانند با انعطاف‌پذیری تقریباً بی‌نهایت روشن و خاموش شوند. به این ترتیب، استخراج بیت کوین می‌تواند منابع انرژی تجدیدپذیر و از راه دور را که در غیر این صورت بی‌سود بودند، ایجاد کند. علاوه بر این، ماینرها می توانند انرژی زباله را به طلای دیجیتال تبدیل کنند و مشکل انتشار گازهای گلخانه ای بشر را به شدت کاهش دهند. جالب است که این بهبودها در رابطه ما با انرژی در حال حاضر در حال انجام است، حتی قبل از اینکه بیت کوین به دارایی ذخیره جهانی بعدی تبدیل شود. آیا ممکن است انقلاب انرژی بیان نشده ساتوشی ناکاموتو در واقع قبل از اولین انقلاب یک سیستم نقدی همتا به همتا برقرار شود؟ اگرچه نمی‌توانیم با قطعیت بدانیم، اما داده‌ها نشان می‌دهند که ممکن است چنین باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا