ارزهای دیجیتال

انحلال بازار کریپتو به 830 میلیون دلار می رسد، چه زمانی خونریزی متوقف می شود؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

نقدینگی ارزهای دیجیتال در سراسر بازار در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است. دارایی‌های دیجیتال در فضا در روز گذشته با کاهش مواجه شدند که منجر به حذف صدها میلیون دلار از معامله‌گران شد. این انحلال‌ها کل بازار کریپتو را در بر می‌گیرد و صدها هزار معامله‌گر در یکی از بدترین رویدادهای انحلال سال 2022 گرفتار می‌شوند.

830 میلیون دلار از بازار کریپتو حذف شده است

در عرض 24 ساعت، بیش از 830 میلیون دلار نقدینگی در سراسر بازار ارز دیجیتال ثبت شده است. این دومین رویداد بزرگ انحلال است که تاکنون در سال 2022 ثبت شده است، که فقط کمی کمتر از اعداد انحلال اکتبر منتشر شده است.

به طور طبیعی، با توجه به اینکه قیمت دارایی های دیجیتال در سراسر فضا کاهش یافته است، معامله گران طولانی مدت بدترین انحلال ها را متحمل شده اند. بیش از 70 درصد از اعداد انحلال از معامله گران بلند مدت بوده است. بیش از 33 درصد از این حجم ها در صرافی رمزنگاری Binance با FTX ثبت شد که با 21.77 درصد فاصله دارد.

Liquidations cross $830 million | Source: Coinglass

در مجموع 392,043 معامله‌گر در دوره یک روزه منحل شده‌اند که بزرگترین سفارش انحلال در بورس بایننس صورت گرفته است. این معامله روی جفت BTCUSDT در صرافی قرار گرفت و 6.70 میلیون دلار ارزش داشت.

نمودار ارزش کل بازار کریپتو از TradingView.com

Total market cap falls to $832 billion | Source: Crypto Total Market Cap on TradingView.com

از دست دادن رهبران در 24 ساعت

در هر رویداد انحلال، دارایی های دیجیتال مانند بیت کوین و اتریوم همیشه پیشرو هستند. با این حال، کاهش صرافی رمزارز FTX رقبای قدرتمندی را در این مدت ایجاد کرده است. صرافی کریپتو که دومین حجم انحلال را ثبت کرد، توکن بومی خود FTT متحمل ضررهای قابل توجهی شد.

در طول 24 ساعت، 5.75 میلیون توکن FTT به ارزش 26.6 میلیون دلار نقد شده است. این باعث می‌شود که آن را با چهارمین حجم انحلال بزرگ تبدیل کند، درست پس از Solana (SOL) که FTX نیز در معرض آن قرار داشت. 3.26 میلیون SOL به ارزش 53.66 میلیون دلار قبلاً در زمان انتشار این انتشار منحل شده بود.

حتی با وجود تقریباً یک میلیارد دلار انحلال در حال حاضر، به نظر می رسد هنوز پایانی برای حمام خون وجود ندارد. بیت کوین بار دیگر به سطح 17000 دلار سقوط کرده است و همچنان بالاتر از پایین ترین سطح چرخه قبلی یعنی 17600 دلار باقی مانده است، اما هیچ حمایتی ایجاد نشده است. هر گونه حرکت وحشیانه مشابه آنچه در روز سه شنبه تجربه شد می تواند به راحتی ارقام انحلال را به 1 میلیارد دلار برساند.

Featured image from Bitcoinist, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا