ارزهای دیجیتال

انحلال‌های اتریوم با تلاش قیمت برای نگه داشتن 1100 دلار افزایش می‌یابد

در حالی که بازار یک هفته دیگر از معاملات را آغاز می کند، قیمت اتریوم در تلاش است تا بالای 1100 دلار باقی بماند. این نقطه آرزویی که هفته گذشته شکسته شده بود همچنان یک سطح فنی مهم است، به همین دلیل است که گاوها برای حفظ آن به مبارزه ادامه می دهند. با این حال، با کاهش قیمت دارایی دیجیتال به زیر 1200 دلار، انحلال آن افزایش یافته است و در چهار ساعت گذشته، برای مدت کوتاهی از بیت کوین پیشی گرفته است زیرا معامله گران بیشتری موقعیت خود را از دست می دهند.

بیش از 30 میلیون دلار اتریوم منحل شد

انحلال‌های اتریوم از انحلال بیت‌کوین گذشته است زیرا قیمت آن همچنان در حال کاهش است. در 24 ساعت گذشته، با کاهش بازار، بیش از 28000 ETH نقد شده است. این روند کلی انحلال در بازار را دنبال می کند، زیرا قیمت اتریوم طبق انتظار نتوانسته بود 1500 دلار را آزمایش کند. در مجموع، بیش از 32 میلیون دلار اتریوم در روز گذشته از معامله گران نقد شده است.

همین روند در رمزارز پیشگام، بیت کوین، ثبت شد که نقدینگی آن در همان بازه زمانی به 35 میلیون دلار رسیده بود. این به 1740 پوزیشن بیت کوین تبدیل شد که در این بازه زمانی نقد شد و سایر آلتکوین ها نیز همین روند باخت را دنبال کردند.

مطالب مرتبط | نرخ های تامین مالی بیت کوین در حال افزایش است زیرا قیمت ها همچنان به مبارزه می پردازند

در مجموع، بازار کریپتو بیش از 118 میلیون مورد نقدینگی داشته است. در حالی که بیش از 46000 معامله گر در همان بازه 24 ساعته رکت شده اند. اکثر این معامله گران معامله گرانی بوده اند که ظاهراً روند بهبودی را دنبال می کردند که در اواخر هفته گذشته فضا را تکان داده بود.

آیا ETH در ریکاوری کامل است؟

اتریوم اخیراً عملکرد بسیار خوبی داشته است. این دارایی دیجیتال توانسته است خرس هایی را که سعی کرده اند قیمت را به زیر 1000 دلار کاهش دهند و تا هفته گذشته مبارزه را ادامه داده اند، دفع کند. این امر آن را به بالاتر از میانگین متحرک 20 روزه خود رسانده و برای اولین بار در یک ماه آن را در یک روند صعودی قرار داده است.

ETH trending above $1,100 | Source: ETHUSD on TradingView.com

با این حال، این فقط کوتاه مدت بود زیرا نقدینگی پایین آخر هفته به دارایی دیجیتال رسیده بود. ETH به زیر 1200 دلار سقوط کرده بود و حتی اکنون نیز پس از شکست در مبارزه خود در حمایت 1160 دلاری، همچنان برای حفظ 1140 دلار تلاش می کند.

مطالب مرتبط | ضرر 280 میلیون دلاری معامله گران کریپتو در پی شکست بیت کوین به بالای 22000 دلار

این باعث می شود که حمایت بعدی 1100 دلار باشد، جایی که گاوها در حال افزایش هستند. با این حال، نقطه مقاومت قابل توجه خود را نیز به 1277 دلار به عقب رسانده است که منجر به طناب کشی می شود. به این ترتیب، پیش بینی آینده نزدیک ETH همچنان دشوار است.

Featured image from Payments Journal, charts from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا