ارزهای دیجیتال

انجمن DeFiChain جوایز جذابی را برای جفت‌های DFI ERC-20 در Uniswap به ارمغان می‌آورد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

سنگاپور، سنگاپور، 7 آگوست 2022، Chainwire

DeFiChain، بلاک چین پیشرو در جهان در شبکه بیت کوین که به ارائه برنامه ها و خدمات مالی غیرمتمرکز برای همه اختصاص یافته است، با خوشحالی اعلام می کند که جامعه آن به ارائه پاداش های استخراج نقدینگی سودآور برای قالب ERC-20 جفت توکن های DFI بومی خود در Uniswap رأی داده است. را پیشنهاد ارائه شده توسط محقق اصلی DeFiChain بیش از 96٪ رای موافق دریافت کرد.

DeFiChain یک میلیون توکن DFI از صندوق جامعه را برای تشویق استخراج نقدینگی برای جفت‌های DFI-ETH، DFI-USDT و DFI-USDC جدید در Uniswap اختصاص داده است.

صندوق جامعه درصد کمی از جوایز بلاک را دریافت می کند و بیش از 27,092,291 توکن DFI را جمع آوری کرده است که برای هر کسی که علاقه مند به توسعه در بلاک چین DeFiChain است در دسترس است. با این حال، وجوه تنها در صورتی آزاد می شود که بیش از 51 درصد از گره ها با پیشنهاد موافقت کنند. مسترنودها واجد شرایط امضای پیامی برای موافقت یا رد یک پیشنهاد هستند.

با توجه به اینکه صرافی‌های پیشرو مانند Bybit و KuCoin اکنون از DFI در ERC-20 پشتیبانی می‌کنند، جامعه DeFiChain به افزایش کاربرد توکن در قالب ERC-20 رأی داد. این مشوق ها با هدف افزایش حجم معاملات فرمت ERC-20 DFI، و افزایش دید و آگاهی از DFI در اکوسیستم گسترده تر DeFi است. افزایش حجم معاملات همچنین باید پذیرش بیشتر DFI توسط سایر مبادلات و خدمات را تشویق کند.

سانتیاگو ساباتر، مدیر عامل DeFiChain Accelerator گفت“با استخرهای نقدینگی جدید و پروژه های مختلف آینده برای افزایش کاربرد DFI در ERC-20، پذیرش DeFiChain به شدت در حال رشد است. DeFiChain دروازه‌هایی را برای ارائه دارایی‌های غیرمتمرکز خود مانند سهام غیرمتمرکز، کالاها و ETF به کل جامعه DeFi در بلاک چین اتریوم باز می‌کند. این منجر به جریان‌های سرمایه عظیم می‌شود که سرمایه‌گذاران DeFiChain را خوشحال می‌کند و در عین حال موارد استفاده جدیدی را برای کاربران اتریوم ایجاد می‌کند.

پاداش استخراج نقدینگی به روش زیر توزیع می شود:

  • جفت DFI-ETH با 0.5 DFI در هر بلوک اتریوم
  • جفت DFI-USDT در 0.25 DFI در هر بلوک اتریوم
  • جفت DFI-USDC در 0.25 DFI در هر بلوک اتریوم

در مجموع، یک توکن DFI در هر بلوک اتریوم توزیع خواهد شد. درست مانند نرخ انتشار DFI در شبکه اصلی DeFiChain، پاداش بلوک قرار است از ساعت 9 صبح UTC در 22 اوت، هر 7 روز (به صورت بلوک) 4٪ کاهش یابد. قبل از آن، جوایز فقط با نرخ ثابت 1٪ از موارد فوق توزیع می شوند. نرخ ها تخمین زده می‌شود که اجازه می‌دهد این پاداش بیش از یک سال پایدار بماند.

یک قرارداد هوشمند در شبکه اصلی اتریوم منتشر خواهد شد که اجازه می دهد تا پاداش ها مطابق با برنامه پرداخت شود. پس از انتشار قرارداد هوشمند، DFI به دلایل ایمنی در قرارداد هوشمند قرار می‌گیرد.

یک برنامه غیرمتمرکز همراه برای شرکت تامین کنندگان نقدینگی در برنامه استخراج نقدینگی راه اندازی می شود.

درباره DeFiChain

DeFiChain یک بلاک چین غیرمتمرکز Proof-of-Stake است که به عنوان هارد فورک شبکه بیت کوین برای فعال کردن برنامه های پیشرفته DeFi ایجاد شده است. این به فعال کردن خدمات مالی غیرمتمرکز سریع، هوشمند و شفاف اختصاص دارد. DeFiChain استخراج نقدینگی، سهامداری، دارایی های غیرمتمرکز و وام های غیرمتمرکز را ارائه می دهد. ماموریت بنیاد DeFiChain آوردن DeFi به اکوسیستم بیت کوین است.

مخاطب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا