ارزهای دیجیتال

انجمن Cardano انتظار دارد ADA تا پایان سال 50٪ جهش کند، آیا این امکان پذیر است؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

Cardano (ADA) برخی از بزرگترین بازدیدها را در بازار نزولی داشته است. دارایی های دیجیتالی شاهد افت شدیدی بوده اند که قیمت آن را به پایین ترین حد یک سال اخیر رسانده است. با این حال، جامعه پشت کاردانو ثابت قدم است و چشم‌انداز توکن ADA بومی آن نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران نسبت به ارز دیجیتال به شدت صعودی هستند.

0.47 دلار برای ADA تا پایان سال

انجمن Cardano در Coinmarketcap چشم انداز بسیار صعودی را برای آینده نشان داده است. ویژگی تخمین قیمت به کاربران اجازه می دهد ارزشی را وارد کنند که معتقدند قیمت یک دارایی دیجیتال در یک دوره زمانی مشخص به آن می رسد و سپس میانگین قیمت ها را ارائه می دهد.

با بیش از 5000 رای جمع‌آوری شده در ماه، میانگین تخمین تا پایان سال 2022 به 0.4788 دلار رسید. با توجه به این قیمت فعلی، به این معنی است که جامعه انتظار دارد تا قبل از پایان سال 57 درصد افزایش قیمت ADA را داشته باشد.

چشم انداز صعودی نیز تا سال جدید ادامه می یابد زیرا انتظارات برای ژانویه 2023 حتی بالاتر می رود. برآوردها برای این موضوع قیمت ADA را 0.5 دلار نشان می دهد که افزایش 65 درصدی نسبت به سطوح فعلی است. و برای شش ماه آینده، انتظارات وجود دارد که ADA به تجارت بالاتر از ارزش فعلی خود ادامه دهد.

آیا کاردانو این کار را انجام خواهد داد؟

جامعه کاردانو ممکن است نسبت به آینده ADA خوش بین باشد، اما شاخص ها به روند بسیار نزولی برای دارایی دیجیتال اشاره می کنند. اولین مورد این است که دارایی دیجیتال به طور مداوم زیر میانگین متحرک 50 روزه خود معامله می کند، که یک سطح فنی مهم برای هر ارز دیجیتال برای ثبت روند صعودی است.

ADA continues to stall at $0.306 | Source: ADAUSD on TradingView.com

در حالی که ADA همچنان بالای 0.3 دلار باقی می‌ماند، این یک وضعیت نامطمئن برای ارز دیجیتال است. یکی از این موارد این است که کریپتوکارنسی قبلاً در ماه نوامبر به زیر این سطح سقوط کرده بود. در حال حاضر، به عنوان پشتیبان عمل می‌کند، اما کاهش دیگر پایین‌تر از آن، مقاومت خرس‌ها را در این نقطه افزایش می‌دهد.

بسته شدن روزانه زیر 0.31 دلار ضربه مهمی به توکن خواهد بود که همچنان در تلاش است تا از سایه پایین ترین سطح 52 هفته خود خارج شود. جالب اینجاست که در آستانه باز شدن روز معاملاتی همچنان به رکود حدود 0.306 دلار ادامه می‌دهد که اگر حجم معاملات تا ساعات معاملات ظهر افزایش یابد، می‌تواند به معنی قدرت باشد.

ADA در حال حاضر در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 0.306 دلار معامله می شود. قیمت دارایی دیجیتال در 7 روز گذشته 6.82 درصد و در 24 ساعت گذشته 2.88 درصد کاهش یافته است. این ارز دیجیتال با ارزش بازار 10.4 میلیارد دلار نهمین ارز دیجیتال بزرگ است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا