ارزهای دیجیتال

انجمن کیک به استقرار PancakeSwap در Aptos Mainnet رأی خواهد داد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

انجمن کیک به استقرار PancakeSwap در Aptos Mainnet رأی خواهد داد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • توسعه دهندگان PancakeSwap پیشنهادی برای استقرار پلت فرم DEX در Aptos منتشر کرده اند
  • رای گیری اواخر امروز، ساعت 12:00 UTC آغاز می شود و 48 ساعت به طول می انجامد
  • اگر رای تصویب شود، PancakeSwap فراتر از BSC گسترش می یابد و تبدیل به چند زنجیره می شود

اگر پیشنهاد تصویب شود، PancakeSwap به صورت بومی در Aptos مستقر خواهد شد

بعداً امروز، رای‌گیری در مورد پیشنهادی برای استقرار PancakeSwap (CAKE) در شبکه اصلی Aptos آغاز می‌شود که در آن دارندگان CAKE از حقوق حاکمیتی خود استفاده می‌کنند تا تصمیم بگیرند که آیا پلتفرم صرافی غیرمتمرکز (DEX) چند زنجیره‌ای خواهد شد یا خیر.

طبق گفته تیم PancakeSwap، روند رای گیری 48 ساعت به طول می انجامد و در 23 اکتبر ساعت 12:00 UTC به پایان می رسد.

PancakeSwap یک پلت‌فرم معاملاتی DeFi مبتنی بر زنجیره هوشمند BNB (BSC) است که در سپتامبر 2020 به عنوان شبیه‌سازی Uniswap (UNI)، بزرگترین صرافی غیرمتمرکز که در بالای زنجیره اتریوم (ETH) اجرا می‌شود، راه‌اندازی شد. PancakeSwap شامل فهرست بلندبالایی از محصولات و خدمات DeFi، از جمله مبادلات رمزنگاری، استخرهای نقدینگی، پیشنهادات کشاورزی اولیه و غیره است.

طبق داده‌های CoinCodex، PancakeSwap 94 میلیون دلار حجم معاملات را در 24 ساعت گذشته انجام داده است که این صرافی را پس از Uniswap و DODO در رتبه سوم در لیست قرار داده است.

چرا توسعه دهندگان PancakeSwap به Aptos چشم دوخته اند؟

توسعه دهندگان PancakeSwap دلایل متعددی را فهرست کرده اند که چرا فکر می کنند Aptos شایسته تبدیل شدن به اولین زنجیره غیر از BSC برای پشتیبانی از عملیات پلتفرم است.

طبق این پیشنهاد، هزینه‌های پایین تراکنش Aptos به همراه سرعت و سرعت بالای تراکنش‌ها، دلایل اصلی این است که توسعه‌دهندگان به شدت آن را در نظر می‌گیرند. علاوه بر این، گزارش شده است که اکوسیستم پر جنب و جوش Aptos تعدادی فرصت برای مشارکت فراهم می کند. PancakeSwap یک رابطه قوی با تیم Apots به عنوان دلیل دیگر اضافه کرد:

PCS رابطه قوی با تیم Aptos ایجاد کرده است و مستقیماً با آنها کار می کند تا از استقرار محصولات مختلف ما پشتیبانی کند، از جمله معرفی PCS به پروژه های مختلف در اکوسیستم Aptos و کمک به استقرار کد Move با سرآشپزها.

اگر این پیشنهاد تصویب شود، CAKE به صورت بومی در Aptos پشتیبانی می‌شود، و این اولین باری است که رمز مدیریتی و ابزار اصلی PancakeSwap در زنجیره‌ای غیر از BSC در دسترس خواهد بود.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا