ارزهای دیجیتال

انتقال اقتصاد عرق به Web3 با موفقیت برجسته – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

انتقال اقتصاد عرق به Web3 با موفقیت برجسته - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • مهاجرت SWEAT به web3 بدون مشکل بوده است زیرا شرکت مادر آن موفقیت های مختلفی را به ثبت رسانده است
  • این شرکت فاش کرد که بیش از 4 میلیارد توکن SWEAT را سوزاند

پلتفرم Move-to-Earn Sweat Economy هفته گذشته با انتشار گسترده توکن SWEAT در شبکه NEAR راه اندازی شد.

این پروژه که از سال 2015 وجود دارد و بیش از 120 میلیون کاربر در فضای وب 2 دارد، تصمیم گرفت که حرکت به وب 3 گام بعدی در نقشه راه آن باشد.

با ماموریت ترویج زندگی سالم تر از طریق تشویق به حرکت و سایر فعالیت های فیزیکی با SweatCoin، به عنوان یکی از پربارگیری ترین برنامه های سلامت در پنج سال گذشته ظاهر شده است.

انتقال SWEAT بدون درز بوده است

اما انتقال آن به web3 یک گام جدید را نشان می‌دهد و این حرکت تاکنون موفقیت‌آمیز بوده است. پس از راه اندازی، 4.7 میلیارد توکن SWEAT را بین 13.5 میلیون کیف پول فعال که ایردراپ را انتخاب کردند، توزیع کرد.

این بزرگترین ایردراپ تا کنون است و جای تعجب نیست که کیف پول Sweat در هفته گذشته بیشترین بارگیری را در 51 کشور دنیا داشته است. علاوه بر این، اپلیکیشن اصلی Sweatcoin که در بیشتر سال‌ها در بین اپلیکیشن‌های سلامت و تناسب اندام رتبه اول را داشته است، در چندین کشور به 3 اپلیکیشن برتر نیز رسیده است.

قبل از ایردراپ، Sweat Economy دارای یک IDO در پلتفرم MakerDAO بود و سریع‌ترین فروش را در IDO داشت.

با انتقال به وب 3، Sweat Economy میلیون ها نفر را وارد فضای بلاک چین می کند، که بسیاری از آنها هیچ تجربه قبلی با این فناوری نداشتند.

با استفاده از یک کیف پول مخصوص طراحی شده، کاربران می توانند بدون هیچ گونه عارضه همراه با برنامه های رمزنگاری شده، به تمام محصولات بلاک چین مانند staking، NFT ها و سایر ویژگی ها دسترسی داشته باشند.

در حالی که airdrop کمک قابل توجهی به این علاقه داشت، کاربرد Sweat Economy به این معنی است که برنامه‌های آن همچنان در حال استفاده هستند. Sweat Wallet در حال حاضر دومین اپلیکیشن پرکاربرد در تمامی شبکه های بلاک چین است.

4.7 میلیارد عرق سوخته است

تیم پشتیبان این پروژه همچنین تصمیم غیرمعمولی را برای سوزاندن 4.7 میلیارد SWEAT اعلام کرد و هنوز هم برنامه هایی برای خرید از بازار ثانویه و سوزاندن وجود دارد. سوزاندن توکن معمولاً راه خوبی برای کاهش تورم توکن های رمزنگاری و افزایش ارزش آنها است.

اولگ فومنکو، یکی از بنیانگذاران Sweat Economy، در صحبت در مورد انتقال قابل توجه، گفت: «این تازه شروع است. ما بسیار هیجان‌زده هستیم که میلیون‌ها نفر را در سراسر جهان از طریق ایجاد یک اقتصاد غیرمتمرکز حرکتی سالم‌تر کنیم.»

بیش از یک هفته پس از راه اندازی، ارزش کاملاً رقیق SWEAT بیش از 1 میلیارد دلار است. توکن SWEAT در حال حاضر با قیمت 0.04765 دلار معامله می شود که تقریباً 600 درصد بالاتر از قیمت آن در زمان راه اندازی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا